Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Za 79zł do kupienia jest wydanie wszystkich medal of honor razem: http://sklep.gry-online.pl/imgs/n22a0200905181156283548.jpg

 

Zakupiłem i już zasiadam do aleii snajperów ;) i troche popływać na plaży Amaha...

Chyba na plaży Omaha ;). Btw kapitalny był ten moment w MoH:AA i każdemu polecam tego fps'a imo klasyka koło CoD'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za post pod postem

 

http://gry.wp.pl/lp;1;x;nowinki,10,44293;core.html

 

Giermasz!

Przyznam ze mocne uderzenie ;). Czyste po 30 zł a inne dobre tytuły po 5 zł. CDP wraca.

 

Btw posta pod postem można pisać jeżeli minie 24h od poprzedniego posta lub gdy nowy wnosi coś istotnego do tematu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, niezle ten giermasz!

 

Jest mozliwosc aby ktos nabyl mi Medieval IITotal War za te 20 zlociszy? Sumke + koszty przesylki oczywiscie przeleje lub posle przekazem pocztowym jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się tu nadaje, obecnie w CD-Action za 14,99 zł dodawany jest Call of Juarez oraz Sacred Złota Edycja. Myślę, że naprawdę warto jeśli ktoś nie grał!

 

EDIT: Sorry borsuczy_król, nie zauważłem :wink:

Edytowane przez Trofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jeszcze w empikach albo gdzieś ten numer zdobyć ?

Nie ma problemów z dostaniem tego numeru. Widziałem i w kioskach i w Empikach.

Dopiero w następny wtorek 7 lipca wychodzi nowy numer CDA i do tego czasu numer lipcowy będzie leżał na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przeczytaj pierw co to RPG

W kazdym RPG bedziesz psoro czytal/gadal

 

Diablo to H&S a nie RPG!

Jesli brac pod uwage rozwoj postaci , skille i statsy to Diablo tez jest rpgiem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm rozbudowana fabuła nie jest wyznacznikiem bycia rpg. Poza tym grze blizzarda nie mozna zarzucic braku fabuly, fakt ze jest ona tylko odskocznia od siekania kilogramow mobow. Diablo to hybryda h&s i rpg, tak samo jak sacred, ale DIABLO jest niesamowicie miodne, czego nie mozna powiedziec o sacredzie, pare h i nuzy jak jasna cholera. IMO ten ostatni nie dorasta 'diabłowi' do piet. Co do wydania w cd-action - brak w nim cdkeya oraz gry na serwerach w opcjach(do skorygowania patchem, po przemianowaniu pliku sacredC.exe na sacred.exe inaczej patch nie znajduje gry), co nie zmienia faktu, ze bez keya... To tylko dla sportu opłaca się w to bawic ;)

Edytowane przez zbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wyprzedaż:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x...qwCTr03DqkBg%3D

 

ps

Co do secred. Gra dobra i napewno długa. Ma swoje wady ale ma tez zalety. Przedewszystkim ogromny świat do zwiedzenia.

http://www.sacred.pl/

 

MOże więcej u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci link z wyprzedaza nie za bardzo dziala.

 

To ja juz nie wiem czy kupowac tego sacreda czy jak? Droga gazeta nie jest, ale nie lubi wywalac pieniedzy w bloto i kazdy zakup musi byc przemyslany. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sacred nie ma nawet polowy grywalnosci znanej z DIABLO , do tego "pakowanie" kolesia jest nudne. Szkoda 15 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy dla kogo... np dla mnie gra oferowała ciekawszą rozgrywkę niż diablo z powodu ogromnych lokacji i mnogości zadań ale dobiła masa błędów i niezoptymalizowany kod... powiem tak jak ktoś chce zagrać w coś lżejszego klimatem mniej mrocznego i komu przejada się już diablo to sacred będzie idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jesli brac pod uwage questy w stylu : "przyprowadz moja zagubiona krowe" , to masz racje ;) - jest ich wiecej...Tam tylko woda fajnie wygladala , w ogole nie ma poczucia , ze gra sie silna postacia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz się teraz głowić czy kupić gazetę czy nie... :lol: ściągnij sobie demo i zobacz, może będzie szybciej. ;)

ooo kurcze, o tym nawet nie pomyslalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...