Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby byla w kazdym lepszym MM czy Saturnie to bym sie tu glupio nie pytal, bo wole miec gra w pudle niz w folijce.

U mnie to lezy , zaden problem,

 

Takie pytanko czy ta cala nowa pomarańczowa kolekcja cenegi to tylko przepakowanie gier , które były u nich w najtanszej serii ?

Nie , to nie tylko przepakowanie , ale "ekskluzywne przepakowanie" :lol2: i teraz to przypomina gry nz PS3 w BR :lol2:

 

Ta pomaranczowa seria wyglada po prostu tragicznie , ale marketing wali swoje. Dzisiejsza KK Cenegi dobrze wygladala - szara i gitara. Tej nowej na bank nie postawie na polce. Juz jest jedna tania seria , ktora tak wyglada , a wniej jest miedzy innymi Juare 1 i Xpand. Tragiczne i komiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupię by zagrać. Co prawda nie trawię RPG'ów i jego wszelakich odmian, ale będę musiał się przełamać i podejść do Wiedźmina, bo słyszałem tylko same dobre opinie. No przynajmniej jeśli chodzi o grywalność. Bo ponoć ma troszkę bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w empiku po okolo miesiecznej przerwie. Wiedzialem ze KK bedzie w pomaranczowym opakowaniu, ale jak to zobaczylem to braklo mi slow. Jak mozna cos tak s......... Owszem wzrok przyciaga, ale jakos odstrasza mnie taki ksztalt pudelka! Mialem kupic Twierdze 2, ale jednak zrezygnowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w empiku po okolo miesiecznej przerwie. Wiedzialem ze KK bedzie w pomaranczowym opakowaniu, ale jak to zobaczylem to braklo mi slow. Jak mozna cos tak s......... Owszem wzrok przyciaga, ale jakos odstrasza mnie taki ksztalt pudelka! Mialem kupic Twierdze 2, ale jednak zrezygnowalem.

Bo teraz masz "ekskljuziff" , ktory przypomina gry wydawane na BR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mówicie o tych pudełkach? Przecież one są śliczne, kolor nawet jeszcze bardziej mi się podoba niż niebieskie od filmów BD.

 

Najfajniej by to oczywiście wyglądało gdyby wszyscy się przerzucili na te pudełka, bo między DVD to nie będzie dobrze wyglądać. A z Kolekcji Klasyki to ja akurat nic nie kupię.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze i zarazem najbardziej żałosne jest to, że ta nowa pomarańczowa kolekcja cenegi, to po prostu ich przepakowana Kolekcja Klasyki (ostatnio na wyprzedażach po 12,50 - dokładnie te same tytuły).

 

I np. w radomskim Carrefurze na dwóch sąsiednich półkach stoją te same gry, od tego samego wydawnictwa, na jednej za 12,50, a na sąsiedniej za 29,90!!!

 

Ktoś tu próbuje nabić sobie kabzę robiąc z ludzi kretynów. Nie ma to jak kreatywny marketing. Coś nam zalega, to przepakujmy, przywalmy nową, wyższą cenę i liczmy kasę.

 

Przykład z empiku

Stara seria Vice City za 12,50

 

Nowa seria Vice City za 29,90 i "promocja" za 23,90

 

Bardzo mi się to "podoba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serii klasyki EA za 49zł wyszły: Bornauta paradise, Mirrors Edge i Dead Space i Red Alert

Widziałem tez sporo nowości w platynowej kolekcji ale nie wiem czy to jest tania edycja ;(

choć jeśli dla kogoś jest to widziałem FEAR 2. Ale to 69zł.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cd-action jest Titan Quest i Summer Athletic. Bardziej mnie interesuje ta pierwsza pozycja. Mozna ta gre porownac do Diablo II. Chcetnie bym kupil, ale nie wiem czy jest to typowy idz i zabijaj czy fabula jest dosc bardziej rozbudowana i predzej jej do Baldurs Gate`a czy Icewind Dale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cd-action jest Titan Quest i Summer Athletic. Bardziej mnie interesuje ta pierwsza pozycja. Mozna ta gre porownac do Diablo II. Chcetnie bym kupil, ale nie wiem czy jest to typowy idz i zabijaj czy fabula jest dosc bardziej rozbudowana i predzej jej do Baldurs Gate`a czy Icewind Dale.

Przetestuj grając w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cd-action jest Titan Quest i Summer Athletic. Bardziej mnie interesuje ta pierwsza pozycja. Mozna ta gre porownac do Diablo II. Chcetnie bym kupil, ale nie wiem czy jest to typowy idz i zabijaj czy fabula jest dosc bardziej rozbudowana i predzej jej do Baldurs Gate`a czy Icewind Dale.

Dobra grafa masa godzin grania i na 100% bliżej mu to siekania wszystkiego co sie rusza niz do Bladursów. Taki typowy h&s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyss : Bo H&S mi nie lezą. Diablo 1 - pograłem w demo i zupełnie mnie mnie wciągnęło. Sacred - próbowałem szczerze przejść, ale po tygodniu po prostu miałem dość. W końcu stwierdziłem, że może pod koniec jakiegoś h&s będzie coś ciekawego - przeszedłem Dungeon Siege i ... absolutnie bez rewelacji. Za to długie godziny spędziłem przy Planescape : Torment, Chrono Cross, Baldurach, seri The Elder Scrolls (Morrowind i Oblivion głównie). Jak przeczytałem, że Titan Quest "Czerpie pełnymi garściami z najlepszych rozwiązań stosowanych w Diablo" zdecydowałem, że nie warto wydawać pieniędzy na ten tytuł.

 

A w tanich seriach widziałem ostatnio Obliviona. Mimo, że 2x drożej od CDA to jeśli ktoś nie grał szczerze polecam.

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez Michrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest słabszy bo nie ma bnetu ;)

 

Ale na kilka H&S jakie sprawdzałem po Diablo 2 to tylko Nox, Sacred 1 i TQ były warte skończenia singla.

 

A odnośnie tanich gier to fajne są kupony rabatowe na stronie cenegi.

Za 300 pkt z kompanii graczy wykupujemy miesięczną 40% zniżke na wszystkie gry piecowe cenegi.

 

Mamy wtedy nowości w stylu Borderlandsów, nowego KB, Divinity 2, Batmana, Strret Fightera IV, RE po 60 zeta, gry z serii premium po 42, pomarańczówki po 18, nawet drozyzna pokroju risena wychodzi po 84 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider Ultimate Edition:

 

Tomb Raider I + Unfinished Business

Tomb Raider II + The Golden Mask

Tomb Raider III + The Lost Artifact

Tomb Raider IV The Last Revelation

Tomb Raider V Chronicles

Tomb Raider VI The Angel of Darkness

Tomb Raider VII Legenda

Tomb Raider VIII Underworld

Tomb Raider Anniversary

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=pr...=1048&sub=3

 

Żadna z części nie jest okrojona z muzyki. Myślę, że za 54,99 zł warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Świetne gry świetne, pamiętam jak się za dzieciaka w 3 siedziało nad 1, 2 i 3 i szukało wspólnie rozwiązań. Dobra gra przy której trzeba było myśleć ehh dziś już takich nie robią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...