Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

W radomskim MM też pełno ich leży (chodzi mi o te z EA Classic), a o promocji ani słychu, pracownik wielce zaskoczony :D

 

W Carrefurze nawet mają niższą cenę, bo są po 39,90, ale o tej promocji 2 za 1 też nie wiedzą :P

 

Za to w empiku jak najbardziej wiedzą i obowiązuje. Nawet kupiłem Death Space i Orange Box w zwykłych pudełkach, a nie tych z EA Classic i zniżkę dostałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Btw Devil May Cry 4 w grudniowym CDA..a miałem w platynie za 69 kupować Oo

Biorąc pod uwagę, że w EMPiK'u DMC4 kosztuje prawie 60 zł, jest to całkiem niezła okazja. Co do samego wydania - spolszczenie może od biedy być. Na szczęście przerywniki są w wersji kinowej. Natomiast poradnik na płycie to jakaś żenada. Ktoś go chyba pisał na kolanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak stosunkowo mało promocji gier komputerowych/konsolowych jest przed świętami. Kolekcja Klasyki i eXtra Klasyka wraz z nadejściem kryzysu podrożały, żadnej dobrej promocji dla konsumenta nie ma (chyba, że coś zrobią niebawem?) i żadnych dobrych 'nowych' gier. Czyżby kryzys w branży, czy jak?

 

Nie wiem jak Wy, ale ja kupiłbym Antologię takiej serii jak NFS, dziwi mnie to, że w EA Classic Underground kosztuje tyle co Pro Street.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrefur w Radomiu się rehabilituje :D

Stara Kolekcja Klasyki Cenegi, ta która miała wyprzedaż po 12,5 PLN teraz w rzeczonym sklepie uwaga po...

 

7,99

 

Nic tylko brać. Leży tego w koszach duuuuuuużo (swoja drogą nieźle ukrytych w stoisku z telewizorami). Wybór też porządny :D

 

Oczywiście na głównym stoisku dumnie pręży się ogromna półka z pomarańczową, przepakowaną, Kolekcją Klasyki po 29,90 PLN hihihihi. Czasem dobrze jest być archeologiem i nawet do TYCH koszy w hipermarketach zaglądać :P

Edytowane przez rudy 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrefur Kraków Czyżyny, stara "Kolekcja klasyki" po 7,90 zł.

 

Zakupione:

- Max Payne Antologia

- Age of Empires Antologia

- Chessmaster 10

- Prey

- Just Cause

 

Zostało jeszcze dosyć dużo gierek. Ale z tego co widziałem wziąłem ostatnie JUST CAUSE :)

 

Jeszce jutro w Biedronce pasuje upolować "Gears of War" i "Unreal Antologia" i będzie w co pograć na świętach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem z rana do Biedrony i oto zakupiłem GoW'a z pudełkiem slim :S bez okładki (tylko biała karta z kluczem :lol:). Ciekawe czy u Was będzie normalne pudełko z drukowaną okładką? :P

 

 

Dołączona grafika :?

Edytowane przez Eryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrefur Kraków Czyżyny, stara "Kolekcja klasyki" po 7,90 zł.

 

Zakupione:

- Max Payne Antologia

- Age of Empires Antologia

- Chessmaster 10

- Prey

- Just Cause

 

Zostało jeszcze dosyć dużo gierek. Ale z tego co widziałem wziąłem ostatnie JUST CAUSE :)

 

Jeszce jutro w Biedronce pasuje upolować "Gears of War" i "Unreal Antologia" i będzie w co pograć na świętach ...

No i udało się. Pojawił się w biedronce przed pracą około 8. W sklepie żywej duszy więc myślę, że nie ma aż moim oczom ukazała się góra pudełek z grami.

Miałem wybór z wszystkich tytułów dostępnych. Wszystkie gry są w dużych kartonowych pudełkach ale różnią się tym co w środku.

Kupiłem "Gears of War" i "Unreal Antologia".

W środku GoW'a jedynie malutkie opakowanie slimcase bez instrukcji i niczego, nawet bez okładki. Na białym tle z przodu jest CDKEY a w środku płyta z grą.

Natomiast w pudle Unreal jest zafoliowana wersja z Platynowej edycji czyli oprócz ładnym pudełku mamy instrukcję, poradnik, muzykę z gry, kupon do gram.pl i chyba tyle.

 

W sumie jak za 20 zł to jestem więcej niż zadowolony.

 

PS. Jedna rzecz która mnie zdziwiła. Z tego co widziałem wydaje mi się, że najwięcej pudełek było .... Gears of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jedna rzecz która mnie zdziwiła. Z tego co widziałem wydaje mi się, że najwięcej pudełek było .... Gears of War.

Też się zdziwiłem czemu tyle tych Gersów jest, na oko było ich z 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowało: Lublin, Biedronka na Wolskiej, gry są ale rozchodzą się jak świeże bułeczki :D no Gear of War była cała masa za to Juiced 2 tylko 2 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Unreal & GoW zawierał tylko płytkę z białą okładką i brak instrukcji:/ zastanawiam się czy nie iść do owada i nie dać w reklamacji Unreala bo nie ma płyty cd z muzą opisaną na pudełku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Unreal & GoW zawierał tylko płytkę z białą okładką i brak instrukcji:/ zastanawiam się czy nie iść do owada i nie dać w reklamacji Unreala bo nie ma płyty cd z muzą opisaną na pudełku :lol:

Na dole pisze jak byk ze jesli czegos nie bedzie to kontaktuj sie ze sprzedawca, wiec sprawa jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak byk napisane, że powinno zawierać grę Unreal Antologia, nic o płycie z muzą nie napisali. Kochin do tej pory załapał jedynie wersję platynową z wszystkim.

 

ps. na 3 szt Unreala które kupiłem wszystkie są "białe"

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest. Ja byłem ok 11.30 i koło kosza z grami kręciły się tylko babcie. IMO po 15 zacznie się tam gotować, gdy dzieciaki zaczną wracać ze szkoły aczkolwiek niewykluczone, że dobre tytuły i jutro będą dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3415908[/snapback]

W Empikach czy MM to raczej już nie ma, bo oficjalnie to miała być do 29 listopada.. Ale może gdzieś jeszcze się załapiesz ;)
Dzięki za helpa ;). Box jest za 23 zł wiec spoko imo. W sumie Crysis za 24 wiec git - bedzie z wysyłką prawie jak na promocji. Szkoda bo spóźniełem się 1-2 dni...

 

GoWa chodź miałem przez pewien czas to za 9 zł mogę skrobnąć jeszcze raz jak bedzie takie zainteresowanie i dużo graczy w MP ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak byk napisane, że powinno zawierać grę Unreal Antologia, nic o płycie z muzą nie napisali. Kochin do tej pory załapał jedynie wersję platynową z wszystkim.

 

ps. na 3 szt Unreala które kupiłem wszystkie są "białe"

W sumie mała rada. Ta edycja platynowa trochę waży więc dosyć łatwo poznać co jest w czym. Jak po włożeniu do koszyka ciężkiego pudełka z UNREALEM wziąłem do ręki GOWa to aż się zastanowiłem czy w środku coś jest bo prawie nic to nie ważyło. Więc warto się bliżej przyjrzeć pudełkom w markecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie zdążyłem na GOW'a ale nie ma żalu bo mam na X360 :) za to dorwałem Sage icewind dale :D, Unreala Anthologie :D i pisze na niej gra z muzyką no i supreme commander myślałem, że prędzej gow na półkach będzie leżał niż te zacne tytułu a tu miła niespodzianka, gow poszedł pewnie z rana i zostało mi najlepsze :D jakby kogoś interesowało biedronka przy Wojciechowskiej w Lublinie ma jeszcze na składzie 1 pudełko Saga IWD, jedno supreme commander + 1 unreala + 1 painkilera, 1 sega rally,1 lionhearta i reszta jakieś śmieci nie pamiętam tytułów. Zabieram się za odpakowywanie Unreala :)

 

PS. Unreal Platyna muzyka z gry jak najbardziej obecna

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie z GoW'em ale:

1) kasjerka powiedziała że często brak płyt w środku, więc BRAĆ PARAGON gdyby co (bez problemowa wymiana)

2) KARYGODNE SKĄPSTWO WYDAWCY (nawet brak instrukcji!)

3) żeby zapisać grę, trzeba mieć to zasrana konto XBL które nie działa z racji że jesteśmy w PL :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem tylko GoW'a i szczere to mogłem wziąć coś jeszcze, bo gierka średniawa, ale zobaczymy dalej, a co do braku instrukcji to przecież jest na płycie po angielsku :-P

 

3) żeby zapisać grę, trzeba mieć to zasrana konto XBL które nie działa z racji że jesteśmy w PL :mur:

No to masz pegazusowy wspomnień czar :wink: Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ja się z tym GoWnem tyle namęczyłem że już mi przeszła ochota na granie w to.

Mikroshit chyba specjalnie to robi uczciwym użytkownikom a później lamentuje na piratów a już miałem ssać cracka.

Raz jeszcze bije pokłony za coś takiego jak game for windows ciekawe do czego to służy po za wkur... ludzi.

 

Edit

Ide się przewietrzyć...

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...