Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajcev99

No wiesz na laptopa to mojego to za mocne gry bo mam Intel Gma965 128mb (X3100) i to psuje całą zabawę. Może coś innego ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poniedzałek popoluje na L4D w Tesco, może trafi mi się sztuka :)

 

Co do zajceva, większość gier do 2003 roku powinna jako tako chodzić, ale polecam Hidden & Dangerous 2 - jest chyba za 24,90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kiedyś kolega korzystał z mojego laptopa bo mu był potrzebny (zaufany kolega) i miał Steam wraz z zainstalownym Counter Strike: Source, poluję na niego w jak najtańszej cenie najlepiej key na allegro 44zł, jak myślicie, znajdzie się taniej ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jeszcze Age of Empires Edycja Kolekcjonerska za 7,90? Szukałem w Poznaniu w Carefourach i niestety nie ma...

 

Jest gdzieś jeszcze Age of Empires Edycja Kolekcjonerska za 7,90? Szukałem w Poznaniu w Carefourach i niestety nie ma a chętnie bym kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie L4D bym kupił ale widziałem gameplaye na mojej karcie graficznej i jest taka bieda że to :( Rozejrze się może coś w CD-Action ciekawego trafi a na razie kupię kilka klasyków no i basta nawet nie jestem pewien czy kupię bo chyba pieniążki w skarbonkę i pora zbierać na coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Właśnie L4D bym kupił ale widziałem gameplaye na mojej karcie graficznej i jest taka bieda że to :( Rozejrze się może coś w CD-Action ciekawego trafi a na razie kupię kilka klasyków no i basta nawet nie jestem pewien czy kupię bo chyba pieniążki w skarbonkę i pora zbierać na coś :)

To jaką masz grafe? GF4 MX? Przecież ta gra praktycznie nie ma wymagań jak na te czasy, nie wiem jaki sprzęt trzeba mieć żeby 60 FPS nie wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na direct2drive.com jest Red Faction: Guerrilla za 4,95$. Gra dostępna dla całego świata, więc nie trzeba żadnych kombinacji z proxy. Dla Polski dolicza dolara podatku, razem wychodzi 18zł. Kupiłem wczoraj, żal przegapić taką okazję.

 

http://www.direct2drive.com/8064/product/B...rrilla-Download

Edytowane przez Bleszczynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaką masz grafe? GF4 MX? Przecież ta gra praktycznie nie ma wymagań jak na te czasy, nie wiem jaki sprzęt trzeba mieć żeby 60 FPS nie wyciągnąć.

Intel Gma965 Chipset Family 128mb, pozdro nienawidze przez nią całego laptopa, byle jakiś radeon nie wiem hd3200 załatwił by sprawę i w kilka gierek może jeszcze bym pograł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na direct2drive.com jest Red Faction: Guerrilla za 4,95$. Gra dostępna dla całego świata, więc nie trzeba żadnych kombinacji z proxy. Dla Polski dolicza dolara podatku, razem wychodzi 18zł. Kupiłem wczoraj, żal przegapić taką okazję.

 

http://www.direct2drive.com/8064/product/B...rrilla-Download

Ja widzę tylko za 9 funtów?

 

Tam ktoś wyżej napisał o CSS, że jest na silniku Orange Box - oczywiście bzdura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić ręcznie w prawym górny rogu na US, bo jak się na pasku adresu wpisze .com to automatycznie przenosi na .uk

Tylko dziwne to jest, bo skoro można sobie kupować EU po cenie US to po co są różne ceny na ten produkt?

This product is available for purchase worldwide.

można różnie interpretować. Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić ręcznie w prawym górny rogu na US, bo jak się na pasku adresu wpisze .com to automatycznie przenosi na .uk

Tylko dziwne to jest, bo skoro można sobie kupować EU po cenie US to po co są różne ceny na ten produkt?

To chyba w ciachach się zapisuje. Mnie czasem przerzuca na uk, czasem nie. Generalnie jest z tym problem.

 

This product is available for purchase worldwide.

można różnie interpretować.

Nie można - amerykański D2D zawsze szczegółowo opisuje kraje, z których można grę kupić, chyba że można zewsząd - wtedy worldwide.

 

Zresztą kupiłem, karta polska z BZWBK, ściagam, nie ma co dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

W nowym CD-Action

 

Blacksite: Area 51 PL

Drakensang: The Dark Eye PL

The Legend of Beowulf

Deluxe Ski Jump 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft Exclusive

(...)

Wygląda to przyzwoicie i jest sporo ciekawych tytułów.

Te trzy serie wyglądają wręcz nieprzyzwoicie biednie, jeśli wziąć pod uwagę ich cenę - porównaj zawartość "czarnej serii" ("biedronka edition" tyle że w pudełku z okładką, a nie w slimie) i identycznie wycenionej Premium Games Cenegi (zresztą z tymi samymi tytułami), a pozostałych dwóch z dawnym Super$ellerem, Premierową Okazją, czy nawet Kolekcją Klasyki. Tytuły zresztą też już odwiedziły i PG, i S$, więc kolejny debiut rok/parę lat później wciąż na tej samej półce cenowej to nie okazja, a kiepski żart (a np. premierówka FC2 już od jakiegoś czasu jest dostępna po ~30 zł, wróżę wielki sukces finansowy reedycji za 2 razy więcej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Settlers I-IV" za 60 zł ? :lol2:

 

Dobry rok czy 2 lata temu kupiłem to w XK Gold za 20 czy 25 zł :lol: Na pewno akcja skierowana to niedzielnych graczy, którzy przespali inne serie, a do półek nie chce im się zaglądać. Zauważcie, że Ubi oferuje swoje gry na ładnym, dużym stoisku, nie ma tam za wiele gier przez co można nie dostać pier*olca od ilości tytułów, wszystko to stoi od razu przy głównej ścieżce w dziale gier (tak jest przynajmniej w MM). ktoś kto wejdzie na 5 min spojrzy, wybierze jedną z 15 i do kasy o to w tym chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...