Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio się przyznać ale poskąpiłem i dałem tylko 5$, średnia widzę nie najgorsza:

 

 

- Total raised $282,309

- Average contribution $7.89

- Number of contributions 35803

 

 

Ogólnie super, teraz kupuje tylko gry na podobnych promocjach, nie opłaca się kupować zaraz po premierze.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku 24 maja w promo po 10 złociszy:

 

Juiced 2

Flatout Apokalipsa

Stranglehold

Sega Rally

Moto GP 08

Two Worlds

Earth Universe

Gore

Freak Out

Król Futbollu

Mój odnośnik

Trzeba się będzie wybrać po Two Worlds ;)

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu masz wszystkie części Earthów, od 2140 do 2160, ze wszystkimi dodatkami i łatkami.

 

Mnie interesuje tylko Earth2140 (jak dla mnie najlepszy RTS jakikiedykolwiek powstał), bo zrobili, aby chodził bez problemu na WinXP. Tylko nie wiem, czy przez Lan będzie się dało grać, czy nadal będą problemy jak ze starą wersją.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyczłapałem właśnie do domu po obskoczeniu 2 biedronek na więcej już nie miałem sił bo mnie buty obtarły(zresztą mniejsza z tym). W ani jednej nie było żadnej gry nawet jakiejś małej reklamy że będą...

Może jutro albo wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też wróciłem z dwóch i w żadnej nie było, ani też żadnej informacji.. Może nie dopłynęły?

 

EDIT: Wyraźnie napisane, że od czwartku 27.05 :P <młotek>

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ruszyłem dupsko do Chrabo. Oprócz piw marki Fasberg gry na szczęście też kupiłem. Tytułów jest ogólnie więcej niż w gazetce, wszystkie w pudełeczkach, zafoliowane, ogólnie prezentują się git. W środku, na wewnętrznej okładce informacje jak instalować, cdkeye i inne bzdety. Każdej gry na starcie po 3 sztuki było, niektórych mniej, widać ludzie od rana koczowali. Zdjęcie z pełną listą tytułów:

 

KLIK

Edytowane przez Ignus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tytułów było więcej niż się spodziewałem, zaskoczyło mnie to trochę, ale dzięki temu oprócz Two Worlds wziąłem też Spellforce 2, a zastanawiałem się jeszcze nad Lionheart'em. Każdy tytuł był po 2-3, maksymalnie 4..

Opakowania ok, zwykłe DVD. Na pierwszy rzut oka, myślałem, że na Spellforce 2 jest kod instalacyjny, ale to tylko kod rejestracji elektronicznej na 5PLN :) A do Two Worlds mam lepsze opakowanie, bo kupiłem używkę, ale była zbyt wiele razy aktywowana, a dodzwonić do CDprojekt się nie mogłem. Gdybym wcześniej wiedział, że będzie na promocji, to zaoszczędziłbym na tej używce.

E: Gdyby Alien Nations II było w duecie z pierwszą częścią to bym się nie zastanawiał, bo gdzieś posiałem swoją jedynkę..

 

W każdym razie: Na Biedronki! ;)

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiali starożytni szamani "Wyprzedaż w biedronce, to pewny znak nowych tytułów w tanich seriach". Oby i tym razem mieli rację... Swoją drogą przejdę się, jako że wieczorkiem będę miał chwilę czasu :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj byłem w Auchanie na Kołbaskowie i sporo tytułów było w cenie 4.99 - seria Supercena, m.in Alien nations II które jest też w Biedronce, ale dwa razy droższe :P Tutaj macie podgląd na to co było na dzień dzisiejszy: part 1 part 2. Wziąłem Spellforce Złotą Edycję i Beyond Divinity. Z drugiej strony alejki były gry za 4.89, ale mniej ciekawe i nawet nie chciało mi się robić fotki, ale pamiętam, że był Championship Manager 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem cd-a kupiony na allegro z przesyłką za 9 zetek (w folii) numer specjalny i tym samym mam pełną kolekcję HITMANA :)

 

EDIT:

 

@promocja http://www.wolfire.com/humble

 

Total contributed $1,273,613

Number of contributions 138,813

Average contribution $9.18

WIN $8.05

MAC $10.18

[brzydkie określenie na linuksa] $14.51

 

A udziałowo Win ~52%

linux 25%

Mac 23%

 

I niech mi ktoś powie że się nie da sprzedawać tanio gier.

 

Przypuszczam że World of Goo oprócz tradycyjnej sprzedaży (swoją drogą śmieszna gierka ;)) via sklepy i via Steam całkiem nieźle na tym wyszło, podobnie jak i pozostałe gry.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Turzynie normalnie po 5PLN chodzą Cd-Action, oryginalnie zapakowane. Wiadomo, ze nie te najnowsze, ale na dzień dzisiejszy był numer z marca (z World of Goo) i chyba ten specjalny, bo coś z Hitmana właśnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na Turzynie normalnie po 5PLN chodzą Cd-Action, oryginalnie zapakowane. Wiadomo, ze nie te najnowsze, ale na dzień dzisiejszy był numer z marca (z World of Goo) i chyba ten specjalny, bo coś z Hitmana właśnie było.

 

Gdzie gdzie!? Bo tego Hitmana to z chęcią dorwę. Dodatkowo muszę jeszcze dostać tą kolekcję Hitmanów z 3 pierwszymi częściami. Też ze Szczecina jestem, wie ktoś gdzie to można dostać jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gdzie!? Bo tego Hitmana to z chęcią dorwę. Dodatkowo muszę jeszcze dostać tą kolekcję Hitmanów z 3 pierwszymi częściami. Też ze Szczecina jestem, wie ktoś gdzie to można dostać jeszcze?

 

Napisałem, że na Turzynie. Konkretnie to przy tym pierwszym zejściu od strony C.H Turzyn (przy skrzyżowaniu), taka starsza pani się wystawia z gazetami i tam właśnie ma te gazetki. Nie jestem pewien dokładnie, co to był za numer z tym Hitmanem, ale w poniedziałek mogę tam się przejść i zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Napisałem, że na Turzynie. Konkretnie to przy tym pierwszym zejściu od strony C.H Turzyn (przy skrzyżowaniu), taka starsza pani się wystawia z gazetami i tam właśnie ma te gazetki. Nie jestem pewien dokładnie, co to był za numer z tym Hitmanem, ale w poniedziałek mogę tam się przejść i zobaczyć.

 

Luz ja tam daleko nie mam ;) Ale szczerze mówiąc to nigdy uwagi nie zwróciłem żeby ktoś tam gazetki sprzedawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...