Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

O jakiej promocji teraz mówisz?

 

Jak były te promocje na steam to można było kupić l4d2 w 4-packu (tak samo jak inne gry m. in. borderlands), dla siebie jedna kopia i jako invite'y do rozdania 3 pozostałe, w dodatku -66% ceny, sporo os. tak kupiło i na allegro sprzedawało za wyższą cenę 3 zbędne kopie.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Zmyliło mnie to, że XK jest teraz ubogie. Wydawało mi się, że stara seria Ekstra Klasyki miała więcej tytułów niż ta nowa...

 

Ale XK to sa teraz 3 serie, wiec laczna ilosc tytulow nie jest taka mala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć sklerozę, ale patrzac na to GRAM.PL XK to wydaje mi sie, ze jednak stara seria była bogatsza (patrze tylko na tytuły w promocji)... ale mówię, moge miec skleroze, wiec generalnie temat bezsensu B-)

 

Edit:

Mój (kolejny) błąd :mur: To kończąc ten temat, to rozumiem, że wszystkie gry STĄD są w promocji?

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z linku wynika że koszt to 49,90 na stronie empiku są do zamówienia po wyżej wymienionej cenie(49,xx zł).

I teraz na allelol np: DRAGON AGE POCZĄTEK FOLIA SKLEP ___MEGA TANIO (1129379859) - Aukcje internetowe Allegro Wirtus czyli raczej porządny sklep ma po niecałe 40zełka to samo z Mass efffect 2 MASS EFFECT 2 PC DVD____ FOLIA SKLEP + SMYCZ (1129379541) - Aukcje internetowe Allegro

 

Wychodzi "dużo" taniej jak w zapowiedziach, bierze już ktoś z allelola? Czy jednak leci do empiku.

Miałem jechać do Kielc po gry ale drożej mnie to wyjdzie jak zamówienie z wirtusa np. gdzie taniej dostane nawet wliczając przesyłkę.

 

Po co ten post, może coś doradzicie albo odradzicie sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z linku wynika że koszt to 49,90 na stronie empiku są do zamówienia po wyżej wymienionej cenie(49,xx zł).

I teraz na allelol np: DRAGON AGE POCZĄTEK FOLIA SKLEP ___MEGA TANIO (1129379859) - Aukcje internetowe Allegro Wirtus czyli raczej porządny sklep ma po niecałe 40zełka to samo z Mass efffect 2 MASS EFFECT 2 PC DVD____ FOLIA SKLEP + SMYCZ (1129379541) - Aukcje internetowe Allegro

 

Wychodzi "dużo" taniej jak w zapowiedziach, bierze już ktoś z allelola? Czy jednak leci do empiku.

Miałem jechać do Kielc po gry ale drożej mnie to wyjdzie jak zamówienie z wirtusa np. gdzie taniej dostane nawet wliczając przesyłkę.

 

Po co ten post, może coś doradzicie albo odradzicie sam nie wiem...

 

 

Żeby było śmieszniej w empiku można dostać Mass Effect 2 i Dragon Age w Edycjach kolekcjonerskich w cenie 59,90zł!!

 

Niezła promocja! Przecena ze 189zł!!!

Nie omieszkałem obu zakupić.

 

A znów w realu są gry po 5 zł na wyprzedaży (dodatki do Cywilizacji 4, Obliviona i wiele innych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj w empiku widziałem DA za 89,90 :D

 

-a nie pomyłka, to był dodatek.. ;]

 

Podstawka przeceniona na 49,90 i to wersja premierowa nie ea classics !

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd można dorwać ten kod promocyjny?

 

Aby skorzystać z promocji należy dodać dwie interesujące nas pozycje do koszyka, a następnie w kasie skorzystać z kodu 2za1. Oferta jest ważna do 22 sierpnia lub wyczerpania naszych zapasów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista ta promocja. Wezmę albo orange box plus left4dead 2 albo mass effect 2+ cos jeszcze ;)

 

potwierdzam. wzialem l4d2 i dead space a cos czuje ze jeszcze tam wroce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w empiku, wziąłem mass effect 2 i dragon age.

Mam ochotę jeszcze na nfs shift, ale brak koncepcji co do tego. Kiedyś lubiłem Red Alert 1 i 2 więc może <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 3 albo c&c 4. Tyle ze gry te nie cieszyły się zbyt dobrymi recenzjami :-( ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mass Effect 2, ostatnio pudełko wygrzebane z czeluści magazynowych. Podobno schodzą jak ciepłe bułeczki. I do tego dodatek do Dragon Age.

 

No to dziś załapałem się na ostatni dzień promocji EA za 49zł nabyłem Mass Effect 2 + NFS:Shift :D

 

Mi koleś z obsługi mówił, że do końca sierpnia trwa promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stoisku była reklama EA i wyraźnie było napisane, że do 22 ale markety jak to markety rządzą się swoimi prawami dla przykładu to samo miasto w MM 24,90 sztuka, Tesco nr1 w ogóle brak promocji, Tesco nr2 oryginalna promocja 2 w cenie 1 po 49zł...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...