Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ja łyknąłem na Steamie Limbo za 4,99 ojro. Może i będzie kiedyś taniej, ale warto ją kupić. Klimat kopie zad.

 

No jest taniej, za 2.5.

 

Pierwsze przykazanie Steamowych promocji - w czasie wyprzedaży kupuj wyłącznie gry z Daily Deal. Gry, które do codziennych promocji nie trafią, kupuj w ostatni dzień wyprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limbo bardzo dobra i klimatyczna gra. Ale bardziej mi przypadła do gustu Gemini Rue. Czuć klimat starych przygodówek, które niegdyś zdominowały rynek PC. Ta gra bardziej mnie wciągnęła nić cokolwiek od co najmniej roku. Czyli od czasu kiedy ukończyłem Mafię 2. Na prawdę warto kupić jeśli ktoś jest miłośnikiem przygodówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest taniej, za 2.5.

 

Pierwsze przykazanie Steamowych promocji - w czasie wyprzedaży kupuj wyłącznie gry z Daily Deal. Gry, które do codziennych promocji nie trafią, kupuj w ostatni dzień wyprzedaży.

 

Bez przesady, 20 zeta to i tak sporo taniej niż cena w sklepie Microsoftu. Odżałuję tą dychę :) Miałem jeszczcze ochotę na Civ 5, ale oceny recek vs oceny graczy na metacritic dały mi do myślenia Oo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie pojawil sie dzisiaj daily deal Dungeon Defenders, przy zakupie 4-paka wychodzi niecale 10zł na leb.

Ktos sie skusi? Moze by sie zebralo 4 osoby. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, 20 zeta to i tak sporo taniej niż cena w sklepie Microsoftu. Odżałuję tą dychę :) Miałem jeszczcze ochotę na Civ 5, ale oceny recek vs oceny graczy na metacritic dały mi do myślenia Oo.

 

A nie ma przypadkiem dema tego na steamie do sprawdzenia? Mógłbyś się sam przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider Underworld darmowy

 

Jednak tylko dla abonentów usługi Plus w PlayStation Network!

 

Ósmą odsłonę przygód Lary będzie można pobierać z PlayStation Store w pełni za darmo już w środę. Taka unikalna promocja potrwa jednak tylko do czwartego stycznia. Jeśli ktoś posiada subskrypcję Plusa, a nie ma jeszcze TRU w swojej kolekcji, to takiej okazji nie powienien przegapić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na Steamie promocja na Left 4 Dead Bundle za 5,24 ojro, a ja muszę czekać do poniedziałku zanim mi przyjdą pieniądze na konto w PayPal'u... głupie banki nie mogą robić przelewów w weekend? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed chwilą zakupiłem ją, długo polowałem bo wcześniej nie miałem kasy. Mam wirtualną kartę VISA i nie mam takich problemów przelałem na nią kasę z głównego konta i po 5s były już na karcie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a myślisz, że jak ja sobie doładowywałem konto? w żabce? Zrobiłem te "błyskawiczne", ale polskie banki mają straszny problem, żeby w weekend przelać 20 zł... dziś rano przyszły mi pieniądze, ale teraz to już du** po promocji :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a myślisz, że jak ja sobie doładowywałem konto? w żabce? Zrobiłem te "błyskawiczne", ale polskie banki mają straszny problem, żeby w weekend przelać 20 zł... dziś rano przyszły mi pieniądze, ale teraz to już du** po promocji :angry:

 

Już niedługo, będzie ponownie na promocji świątecznej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No a myślisz, że jak ja sobie doładowywałem konto? w żabce? Zrobiłem te "błyskawiczne", ale polskie banki mają straszny problem, żeby w weekend przelać 20 zł... dziś rano przyszły mi pieniądze, ale teraz to już du** po promocji :angry:

 

To cóż to masz za bank, że przelewy wewnętrzne nie sa natychmiastowe? Pretensje możesz mieć chyba tylko do siebie, że tam masz konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cóż to masz za bank, że przelewy wewnętrzne nie sa natychmiastowe? Pretensje możesz mieć chyba tylko do siebie, że tam masz konto.

 

ING Bank Śląski, a przelew na konto w PP nie jest przelewem wewnętrznym. Zresztą koniec tematu... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Yyy, przecież o to chodzi w tej stronie. BlueCash ma konta w wielu bankach, oni dostają przelew wewnętrzny, i od razu przelewają kasę na PayPal. To samo jest w Płacę z Allegro, czy wielu sklepach z PayU.

 

Mam konto w mBanku, i kiedy bym z takich serwisów nie korzystał, to wszystko jest natychmiastowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ING Bank Śląski, a przelew na konto w PP nie jest przelewem wewnętrznym. Zresztą koniec tematu... <_<

 

Błyskawiczny przelew na PP jest właśnie przelewem "wewnętrznym" realizowanym przez Blue Media. Niestety część banków (w tym ING) nie realizuje przelewów wewnętrznych w dni wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na STEAM jest Magicka za 2,49 ojro.

 

Nowe The Xmas Bundle - Indie Royale a w nim: "The Blackwell Trilogy: Remastered", "Eets", "Dino D-Day", "The Oil Blue".

 

Poza tym inicjatywa http://www.getgamesgo.com/little-big-bunch

 

I darmowy bundle The 99 Percent Bundle | Indievania - 13 (mnie) nieznanych gierek.

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...