Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

crashone jest chętny na 1 kopię, jeśli też jesteś zainteresowany to w sumie brakowało by tylko jeszcze jednego.

 

edit:

Sorry za wprowadzenie w błąd, niestety za wersje GOTY to wyjdzie jakies 46zł / łeb... musiałem pomylić z wersją podstawową. :mur:

Czyli wychodzi praktycznie tyle samo co na Allegro, sorry za zamieszanie..

 

A to faktycznie szkoda zachodu. Alledrogo + KW = to samo co w EMPIKU za Premium Games :S

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands goty były za 23zł sztuka w 4ro paku, 1 sztuka 31zł na przecenie -75% ale promocja skonczyła się ona wczoraj o 19 teraz przez weekend będzie na -50%. Jak pisałem wyżej już nie jestem chętny zakupiłem 4ropak ze znajomymi.

 

edit

Dziś na steamie -75% Mafia 2 - promocja do godziny 19.00

Edytowane przez crashone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise: The Ultimate Box na Steamie za 3,74€. Swoją drogą oprócz Grida jedyna ścigałka przy której świetnie się bawiłem.

Edytowane przez M@TI
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak? Nie widze tam nic o konieczności bycia na Ukrainie.

 

Coś jest bardzo nie tak ze Steamem. Nie akceptuje mi płatności 2.49 USD z linku, jak wchodze z innej przeglądarki to cena 9 Euro, a jak wchodze przez klienta to 20 Euro. Coś tu jest bardzo nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W linku region jest ustawiony na Ukrainę. Obecnie cena za edycje z dodatkami to 10$, co i tak jest tanio. W innych regionach cena dużo wyższa, z euro na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajno, bo czailem sie na Hard Reset :] Jakis czas temu gdzies widzialem info czy komentarz, ze podobno dotychczasowi posiadacze Hard Reset dostana aktualizacje do wersji rozszerzonej - byloby milo i mam nadzieje, ze sie to sprawdzi.

 

Wracajac jeszcze na chwile do rozwazan sprzed paru tygodni na temat Darksiders z serii TopSeller + Steam - ostatnio mialem w rekach opakowanie i potwierdzam, ze wersja z serii TopSeller rowniez jest uzalezniona od Steama.

 

//edyta:

No to mamy oficjalne info:

Darmowy dodatek DLC do gry Hard Reset z zawartością z rozszerzonej edycji | GRY-Online.pl

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indie Royal a w nim m.in. Hard Reset (Steam Key) za ~4 euro.

 

Kupione. I co najważniejsze, przynajmniej to angielska wersja. :D

 

Ale mają bardzo ciekawy system cen, za każdym razem, jak zapłaci się minimalną cenę, to ona wzrasta, a jak powyżej niej, to maleje. W skrócie - liczyć na armię filantropów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj Dungeon Siege 3. Najlepiej wziąć cały pakiet razem z DS1 i DS2 i DLC do DS3 Save 75% on Dungeon Siege Complete on Steam DS1 i DS2 nie da się zwyczajnie kupić, są tylko w tym pakiecie.

DS3 jest bardzo dobry, chociaż lepiej gra się na padzie, gra jest dosyć trudna no i nie wiem jak w porównaniu do DS1/DS2 wypada, bo nie grałam w poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj Dungeon Siege 3. Najlepiej wziąć cały pakiet razem z DS1 i DS2 i DLC do DS3 Save 75% on Dungeon Siege Complete on Steam DS1 i DS2 nie da się zwyczajnie kupić, są tylko w tym pakiecie.

DS3 jest bardzo dobry, chociaż lepiej gra się na padzie, gra jest dosyć trudna no i nie wiem jak w porównaniu do DS1/DS2 wypada, bo nie grałam w poprzednie części.

 

temat brzmi "tanie gry" a 50 euro to nie jest tanio bynajmniej dla mnie i dla większości użytkowników, juz taniej bys to skompletował na ceneo

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat brzmi "tanie gry" a 50 euro to nie jest tanio bynajmniej dla mnie i dla większości użytkowników, juz taniej bys to skompletował na ceneo

 

Moze znizka juz minela? Jesli to bylo faktycznie -75% to kosztowalo w okolicy 12€ :rolleyes:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat brzmi "tanie gry" a 50 euro to nie jest tanio bynajmniej dla mnie i dla większości użytkowników, juz taniej bys to skompletował na ceneo

 

Jak zwykle - bynajmniej != przynajmniej ;)

 

A promo się skończyło, trwało tylko 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na gamersgate.co.uk 24-godzinna promocja na Kane & Lynch 2: Dog Days - 2,99 GBP, czyli ~15,40 zł po paypalowym kursie, w .com nieco drożej - 3,74 EUR, czyli ~16,10 zł (chyba że ktoś ma możliwość płacenia w dolarach, wtedy wychodzi ~12 zł). Plus standardowe 5% bonusu w kredytach (BC) za zakup, a dla IGNowców dodatkowe -15% zniżki (więc ~13,10 zł w co.uk a w dolarach ~10,2 zł). Gra rejestruje się na Steamie.

Edytowane przez knrdz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie gra ale ...

 

Hey guys, you can get FREE mouse mat with FREE shipping at http://www.tomtop.com/. Just register on the site and tick "subscribe to newsletter" then you can order this mouse mat TomTop: $2.00 High quality super soft Mouse Mat with TOMTOP Logo with points you got.

So, one more time:

*1) Register

2) Confirm email

3) Add mouse mat to cart and checkout

4) Apply points (70)

5) Finish your order

*Currently they are NOT sending activation emails, link this with facebook, twitter or google account to register

Enjoy! :) I got mine in like 20 days.

hey there!

50pkt za rejestracje + 20pkt za newsletter. Podkładka jak i przesyłka za darmo.

Dostałem swoją po ~3tygodniach. Szału nie ma ale prezentów się nie wybrzydza/ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...