Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Z tego co pamiętam, jak kiedyś odpalałem demo, to gra działała o wiele za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info ze steam: Uwaga: Gra nie wspiera systemów Windows 7 oraz Windows Vista.

 

Ludzie na steamgifts piszą że wersja steamowa działa bez żadnego patcha. Poczekamy,zobaczymy. Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę promocji na GamersGate: gamersgate.co.uk/offers, z podpinanych do Steama sporo taniej są: Just Cause 2 (DLC również, można też nabyć Complete Edition), Lara Croft and the Guardian of Light (DLC też), Supreme Commander 2, Skydrift (DLC też).

Edytowane przez Jami
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Amazon.com: Square Enix Ultimate Collection [Download]: Video Games

 

Czy jest ktoś chętny na Supreme Commander 2 i Lara Croft and the Guardian of Light?

 

Znajomy chce kupić tego packa, dla niego K&L2, dla mnie JC2, i zostały by te gry, po 6.5 zł sztuka. Klucze Steamowe oczywiście.

 

Do Underworld nie ma klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W muve.pl w weekendowej promocji heroes V w wersji cyfrowej 17,45zł:

Wyniki wyszukiwania frazy Weekendowa promocja Might & Magic - sklep Muve.pl

 

Podoba mi się też u nich cena tego cudnego wydania:

Polskie Imperium od Krzyżaków do Potopu Edycja Kolekcjonerska (PC) PL - gra, wymagania, cena - sklep Muve.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest nowa Indie Gala. Dużo różnych gier. Jest choćby WRC 2010 (DRM-free), a 14 zł myślę że warto za tą gierkę dać. Sam całą przeszedłem na klocku, i była całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by kogoś to interesowało, to do 28 maja jest promo na GTA3 na androida, za 4.23zł naprawde warto :D

 

Wie ktoś jak kupić grę, gdy moje urządzenie nie spełnia wymagań tej gry? Wcześniej nie było problemu i udało się nabyć gry, których nawet potem nie ściągnąłem, a teraz Google Play się uparcie pluje, że mój telefon nie jest na liście i nie pozwala kontynuować zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by kogoś to interesowało, to do 28 maja jest promo na GTA3 na androida, za 4.23zł naprawde warto :D

 

 

Wielkie dzięki za info :) angry birds już mnie znudziły to będzie w co pykać na tronie ^^

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak kupić grę, gdy moje urządzenie nie spełnia wymagań tej gry? Wcześniej nie było problemu i udało się nabyć gry, których nawet potem nie ściągnąłem, a teraz Google Play się uparcie pluje, że mój telefon nie jest na liście i nie pozwala kontynuować zakupów.

 

W katalogu System jest plik build.prop, edytując go zmieniasz rozpoznawanie urządzenia na inne np. jak masz SGS'a to zmieniasz z GT-i9000 na GT-i9100, reset telefonu, przelogowanie w Google Play i powinno działać. U mnie przynajmniej tak zadziałało. Innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, ale kupowałem kilka gier jakiś czas temu (między innymi Shadowgun czy Modern Combat 3) i wszystko poszło bez problemu. Nawet potem próbowałem uruchamiać te gry, ale instalator krzyczał, że telefon nie wspierany. A mimo to dawało się je zakupić. Trudno, poczekam aż TF300 zagości pod dachem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wrazenia z gry w gta na dotykowcach? da sie jakos sensownie bawic? cena zacheca a teraz nawet wyjatkowo market twierdzi, ze aplikacja jest zgodna z moim liquid mt, co jaakis czas temu tak oczywistym nie bylo ;) wiem, ze mozna sprawdzic kupujac, ale wole uslyszec opinie. no i jak z wydajnoscia?

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA bardzo fajne, masz inne sterowanie postacią i samochodem także żadnych problemów nie ma technicznych. Można nawet zmieniać stacje radiowe w autach, także polecam

 

Gram na Galaxy Nexus'ie na full detalach i żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pomoże mi w zakupie The Humble Indie Bundle V (pay what you want and help charity)

 

Powyżej 6 dolców dostajemy:

 

  • Bastion
  • Amnesia
  • Limbo
  • Psychonauts
  • Superbrothers: Sword & Sworcery EP
Plus soundtrack w foracie Flac !

 

Ja chce dać ok 7 dolarów. Oferta ważna jeszcze 14 dni.

 

Dziękuję.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...