Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi wyjaśni na czym polegają te promocje? Po przeliczeniu GTA IV kosztowałoby mnie 63 zł, a w sklepie jest za 69. Ponadto elektroniczną wersję mogę zakupić za połowę tej kwoty na gry-online. Przeglądam ofertę i naprawdę nie widzę sensu dokonania tam zakupu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"Każdy sklep indywidualnie ustala zarówno asortyment jaki ceny towaru, co w praktyce oznacza, że poszczególne oferty mogą odbiegać od zaprezentowanych na tej stronie."

 

To na ciach! sa ceny na stronie tej wyprzedaży CDP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wyjaśni na czym polegają te promocje? Po przeliczeniu GTA IV kosztowałoby mnie 63 zł, a w sklepie jest za 69. Ponadto elektroniczną wersję mogę zakupić za połowę tej kwoty na gry-online. Przeglądam ofertę i naprawdę nie widzę sensu dokonania tam zakupu :E

 

Trzeba polować na -75% w daily i flash deals.

Np Broken sword trilogy remastered za 1,75€ lub Trine 2 za nieco ponad 3€ jak dla mnie przyzwoita cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wyjaśni na czym polegają te promocje? Po przeliczeniu GTA IV kosztowałoby mnie 63 zł, a w sklepie jest za 69. Ponadto elektroniczną wersję mogę zakupić za połowę tej kwoty na gry-online. Przeglądam ofertę i naprawdę nie widzę sensu dokonania tam zakupu :E

 

 

Generalnie warte uwagi są tytuły obniżone o 75% lub więcej.

 

W przypadku gdy będzie taka obniżka na GTA IV, będziesz mógł kupić Grand Theft Auto IV: Complete Edition (Grand Theft Auto IV + Episodes from Liberty City) za ok. 37 zł.

W takim przypadku to ma już chyba sens co Dołączona grafika ?

Edytowane przez Wodzu_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: no i jest na Steam Darksiders za 5€ Dołączona grafika

4.98€ na GMG.com Dołączona grafika

Co nie zmienia faktu, że po przeliczeniu przy obecnym kursie Euro, wychodzi podobnie.

 

PS. A na Steamie już 13.39€

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to jest najfajniejsze. Darmowy dodatek do Dead Island już kiedyś dzięki temu nabyłem, a obecnie mam 3.40 $ i trzy gry, których jeszcze nie można wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta, wszyscy tam losują i potem dają na Steamgifts. 90% giveaway-ów to Shadowgrounds, masakra.

 

 

A na Originie co niby przecenione? Bo jakoś nie widze nic. BF3 była już kiedyś za połowe tego, The Run była za 27-coś, a 79 za Syndicate to chyba marna promocja.

Na szczęście bojkotuję Origin, więc niech się cmokną. Steam FTW.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

^ Ja wziąłem ME3 za 67zł.

 

Jak?

 

Teraz na dole widzę, że promocja trwała do 23:59 GMT, czyli 1:59 naszego czasu. Nic więc dziwnego że widziałem normalne ceny. Troche późno ten link sie pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na exosyphen.com do zgarnięcia jest za free Hacker Evolution Duality (jest jeszcze ok 2800 key'ów), jedynym minustem tego jest, że key jest odświeżany co 5 minut i kto pierwszy ten lepszy :/ może ktoś ma pomysł na jakiś skrypt, który by pobrał keya i skopiował do steama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF a ja ją 2 tygodnie temu kupiłem, a w dodatku zdupczyli nowy update i się nie uruchamia :/

Bez jaj, też ją kupiłem za 3,99 ale nawet za taka cenę to jest jak za free biorąc pod uwagę grafe i gameplay.

 

Wysłane z Transformera TF300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak zostanie, bo gra dopiero co miała premierę na dniach, ale najnowszy Asphalt 7 na Andka jest obecnie za 3 zeta. Zakładając, że 5 część oscyluje w granicach 15 to chyba warto łyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chce ktoś pełną Indie Gala 7? Mam na zbyciu jednego gifta z happy hour, oddam za 8 zł. Jak ktoś chętny to pisać na PW.

 

EDIT.

 

Już nieaktualne.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...