Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie: Civ5: G&K 10,19$ http://www.greenmang...gods-and-kings/ w porównaniu z 15Euro w promocji Steam to chyba tanio Dołączona grafika

 

Edit: z kodem GMG20-1FYLZ-EDG8R wyjdzie jakieś 8$ :)

Wersja PL też jest :)

Edytowane przez Ziolek1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie można kupić obie części SW KOTOR za 5E za grę .

 

KOTOR I , KOTOR II .

 

Do tego kolekcja 13 gier SW ( KOTOR I , cała seria Jedi Knight , Battlefront II , The Force Unleashed I i II , Empire at War i kilka innych ) za 45 E .

 

Promocja do 27 listopada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na green man gaming można kupić Skyrim za 22.5$ z kodem GMG25-G4VDR-0ZL4Q, ale będzie to prawdopodobnie wersja angielska. Wiecie może czy da się takową spolszczyć?

 

This game requires a free Steam account to play.

 

w powinieneś sobie bez żadnych problemów zmienić sobie w ustawianiach w steamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce są gry po 20zł:

Batman AA, Bionic Commando, Europa Universalis 3: złota edycja, GTA Trylogia, Lego Indiana Jones 2, Legacy of Kain: Antologia, Śmierć Orkom(Orks Must Die!:P), Resident Evil 5 i coś tam jeszcze. Mozna sprawdzić w gazetce z 19.11. Dzisiaj jeszcze widziałem w sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sprzedali "tylko" 1.5 mln kopii Darksiders 2 (przy 2 mln gra by się zwróciła) i są problemy z przekonaniem wydawców do stworzenia trójki. Ja też kupiłem, chociaż głównie z powodu Company Of Heroes, Darksiders 1 kupiłem już jakoś w marcu na wyprzedaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dałem na THQ ok. 90% niech inni też mają chociaż parę centów z tego ^^

 

Na Facebook'u napisali, że tylko w 1,5h sprzedali paczek za ponad 200k $ Dołączona grafika

 

EDIT: hehe teraz już 500k

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie glownej masz w tabelce podane ile juz zebrali, w tym momencie ponad 967.000$

Zazwyczaj po tygodniu dorzucaja cos dla tych ktorzy zaplacili average, po cichu licze na Darksidersow II ale chyba troche bujam w oblokach. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal nie skorzystaćDołączona grafika Niestety z pewnych przyczyn technicznych, przelew będę mógł zrobić dopiero jutro, mam nadzieję, że duźo nie podskoczy. Od 20 podskoczyło o jakieś 40 centów. To do jutra chyba 7 dolców nie przekroczy.

 

@klecior: Na Darksiders 2 IMO nie ma co liczyć, ale może pierwszą albo drugą część SR dorzucą.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny ostatnio na Steam wymiatały. Pełen komplet CS-a wraz z nową betą za 30 zł, GTA IV i CIV V podobnie. Poluje jeszcze na kilka takich akcji by trochę rozbudować zaplecze gier. Nie wiecie czy będą kolejne do końca roku na Steam?

 

CS:GO już nie jest betą od około 2 miesięcy...

 

Ceny były w miarę, chociaż tyle ile ty dałeś za GTA IV Complete to ja dałem za GTA Complete pack w zimowej promo rok temu na steamie ;) Na steamie generalnie są takie 4 wielkie promo wyprzedaży (każda na daną porę roku) + od czasu do czasu jakieś promo tygodnia czy dnia (-75% na coś itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie bankowo będą świąteczne wyprzedaże, tak jak w zeszłym roku chyba przez tydzień, codziennie coś nowego :)

 

@klecior: Darksiders II jak by dorzucili do Humble to bym chyba jeszcze raz kupił tą paczkę, tak żeby mieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 2 miliony przebite. Jak tak dalej pójdzie to THQ wyda Darksiders 3 w systemie "pay what you want" ;p

 

 

 

EDIT: Mnie się marzy jeszcze jeden THQ bundle ze wszystkimi częściami i dodatkami Warhammer DoW 2...

Edytowane przez introvert
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...