Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by do tego dorzucić jakiegoś Warhammera, bo wstyd się przyznać, ale grałem chyba tylko w demo pierwszej części Warhammera. A jak to wygląda z dorzucaniem gier do bundli? W każdym bundlu po jakimś czasie dorzucają ekstra grę czy tylko w niektórych?

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zakupić Empire i Napoleona z serii Total War, szukałem ofert i natrafiłem na:

http://tinyurl.com/d2b9jep

Pakiet jak widać pełny i za korzystną cenę.

Czy ktoś może to kupował, albo wie jak działają te gry do downloadu z Amazona? Da się to podpiąć pod Steam?

 

 

Edit:

Już się dowiedziałem... support amazona po prostu błyskawiczny (z 10 minut to trwało).

Poniżej cytat z odpowiedzi

Hello,

 

I've checked this bundle of games on our website and notice that some of the games in the bundle are non-Steam versions and some are Steam versions.

 

The game which are non-Steam versions, which you can't add to your Steam account, are:

 

- Medieval II Total War

 

- Rome: Total War - Alexander (Expansion)

 

- Rome: Total War - Gold Edition

 

All the other seven games can be added to your Steam Account, these are Steam versions:

 

- Empire: Total War

 

- Napoleon: Total War

 

- Total War Battles: Shogun

 

- Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai

 

- Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai

 

- Total War: Shogun 2

 

- Viking Battle for Asgard

 

These seven Steam versions only can be attached to your Steam Account. The three non Steam version cannot be attached to your Steam Account.

 

Steam versions of games are identified as requiring a Steam account for activation on the product detail page.

 

I'd suggest that you download the non Steam versions directly from Your Games & Software Library to your computer and use the product keys during installation:

 

Tak więc za 75zł wydaje się to być dobrą ofertą. Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@borsuczy_król - hej, tak z ciekawości, wydaje mi się, że przeglądałem Twój profil na steamie (z grupy pure pc) i wdziałem u Ciebie ze 360 pozycji gier. Z czego grałeś w zasadzie tylko kilka. Skąd aż taka liczba gier nie tkniętych? Kolekcjonujesz je? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kolekcjonujesz je? Dołączona grafika

 

Jak cała masa ludzi. Ja mam multum popierdółek z bundli itp, większości pewnie nigdy nie odpale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@borsuczy_król - hej, tak z ciekawości, wydaje mi się, że przeglądałem Twój profil na steamie (z grupy pure pc) i wdziałem u Ciebie ze 360 pozycji gier. Z czego grałeś w zasadzie tylko kilka. Skąd aż taka liczba gier nie tkniętych? Kolekcjonujesz je? :)

Ja mam podobnie (no może nie mam aż tylu gier). Np aktualnego bundla kupiłem dla CoH i Saints Row. Reszty z tego bundla na 90% nie odpale.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się zbiera... bundle, promo. Czasem coś kupuję bo jest tanie i wydaje mi się, że chciałbym zagrać, obadać, a potem zapominam, w ogóle to nie mam tyle czasu na granie ile chciałbym mieć. Nigdy żadnego AAA (40-60€) nie kupiłem na Steam za cenę premierową.

 

Mam 238 gier, nie 360 więc chyba jednak chodziło o kogoś innego. ;)

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze BTW Humble Bundle, warto zarejestrować sobie konto u nich na stronie to wtedy w profilu masz zachowane wszystkie informacje o grach, które kupiłeś. Oczywiście jeżeli logujesz się na mail którego używałeś do kupna tych gier.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie moge sie zalapac bedac za granica:( Chyba ze znajdzie sie osoba ktora mnie poratuje i zakupi Alan Wake Deluxe a ja mu przeleje kaske

Paypalem? :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołajkowa wyprzedaż na gryonline. Sporo tego. Największe tytuły to m.in.: Assassin's Creed: Brotherhood 19,90, Dawn Of War II: Gold 9,90, Arma II: OA 24,90, Warhammer 40k: Space Marine 12,90.

 

http://sklep.gry-online.pl/Lista.aspx?kat=376&s=1

 

Wszystko w wersjach elektronicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie moge sie zalapac bedac za granica:( Chyba ze znajdzie sie osoba ktora mnie poratuje i zakupi Alan Wake Deluxe a ja mu przeleje kaske

Paypalem? Dołączona grafika

 

Poratowałbym, ale na prepaidowej karcie WBK zostało mi jeno 6 zeta i dopiero w poniedziałek będę ją mógł zasilić świeżym hajsiwem ;> Wtedy to Alan będzie już po 25 zeta, co też nie jest złą ceną :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...