Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś odpuścił zablokowaną regionalnie wersję Blades of Time z CDA, to w cenie makulatury może sobie kupić bundla z 6 grami, w tym Blades of Time:

min $1: iBomber Defense, Aztaka, The Journey Down: Chapter 1

BTA (aktualnie ok. $4.5): Blades of Time, SpaceChem, Cubemen

 

Blades of Time w formie klucza Steam, reszta - Steam +DRMfree.

Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem napisać Dołączona grafika nic tylko brać następny Bundle od THQ, czekałem na taka okazję na Darksiders II Dołączona grafika

 

 

Jak by ktoś chciał to mam Darksiders i Red Faction na wymianę, bo już je miałem z poprzednich bundli ^^

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nowe Humble Weekly Sale

Od 1$:

Red Orchestra i Red Orchestra 2 GOTY

Powyżej średniej(obecnie niecałe 3$):

Killing Floor + DLC

 

edit:

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona na cdp.pl za 24,99 zł - do jutra do 12

https://cdp.pl/gry/wiedzmin-2-zabojcy-krolow

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie to wszystko ;p chyba każda z tych pozycji była w pudełkowej Klasyce Gold za 5.99zł (wyprzedaż) Dołączona grafika

Bardzo dużo sobie wołają za te 13letnie+ gry Dołączona grafika wszystko powinno już iść za free ;>

żeby taki duke3D, doom1/2, ultima 1-4 kosztowały nadal ~6$ to jakaś komedia xD te studia już nawet nie istnieją Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gier od muve.pl da się aktywować na Steamie właśnie. Tak mam z Darksiders 2 - mogę pobrać przez program muve, ale kod zadziałał w Steamie i jest ok.

 

Strona muve.pl wali pięćsetką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały move to jest kolejna platforma którą się instaluje jak Steam? jeszcze z tego nie korzystałem, a promocja super!

Jeśli na stronie danej gry w opisie pod DRM masz Steam to dostajesz klucz do aktywacji na steam ;)

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 14, bezskutecznie poluję na Borderlands 2 i Bioshock 2. Teraz to w ogóle mi muve.pl nie działa, a najdalej gdzie udało mi się dojść, to do koszyka z płatnościami -.- Jak się nie załapie na promocję to będę zły! Liczę na jakieś kuszące oferty w kolejnych dniach, ale również na poprawę działania strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 14, bezskutecznie poluję na Borderlands 2 i Bioshock 2. Teraz to w ogóle mi muve.pl nie działa, a najdalej gdzie udało mi się dojść, to do koszyka z płatnościami -.- Jak się nie załapie na promocję to będę zły! Liczę na jakieś kuszące oferty w kolejnych dniach, ale również na poprawę działania strony!

 

Ludzie wrzucili ta promo na Steamgifts i Reddit, wiec poszedl maly ddos na muve. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny jakiegokolwiek dodatku do BL2 to i tak skandal, nawet po obniżce. Brakuje wersji GOTY, tak jak było przy części pierwszej - przynajmniej byłoby taniej. Widać trzeba się chyba zadowolić samą podstawką.

 

EDIT: ddos to mało powiedziane. Nie mogę się nawet zalogować. Dołączona grafika

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny jakiegokolwiek dodatku do BL2 to i tak skandal, nawet po obniżce. Brakuje wersji GOTY, tak jak było przy części pierwszej - przynajmniej byłoby taniej. Widać trzeba się chyba zadowolić samą podstawką.

 

EDIT: ddos to mało powiedziane. Nie mogę się nawet zalogować. Dołączona grafika

 

3 dodatki w cenie jednego to chyba żaden skandal

 

za 2 godziny nowa oferta, ciekawe co rzucą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dodatki w cenie jednego to chyba żaden skandal

 

za 2 godziny nowa oferta, ciekawe co rzucą

 

Tu nie chodzi o to, że dostajesz 3 za cenę jednego, ale że w ogóle musisz wybulić taką kasę za marne dodatki, które niewiele nowego wnoszą do rozrywki. Te 50zł to ja bym zapłacił za wszystkie możliwe DLC do tej gry złożone w jeden produkt jako pełnoprawny dodatek. Ale nie ma co narzekać... Natomiast ja sobie chyba poczekam na season pass na steamie -75%.

 

bryndza - nie martw się, mam też to samo, tylko że mnie nie chce się załadować strona kasy. Po prostu pokazuje menu od muve i nic poza tym.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawet o 5.30 były problemy... Szkoda, bo chciałem kupic Civ5 Gods and Kings...

Możliwości są dwie:

- albo konkurencja im zapycha serwery

- albo specjalnie "przykręcili kurek", żeby jak najmniej osób trafiło na promo (bo a nuż ktoś się napali i kupi po promocji...)

 

Nie wierzę żeby aż tylu ludzi kupowało gry albo oni mieli aż tak słabą infrastrukturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że dostajesz 3 za cenę jednego, ale że w ogóle musisz wybulić taką kasę za marne dodatki, które niewiele nowego wnoszą do rozrywki. Te 50zł to ja bym zapłacił za wszystkie możliwe DLC do tej gry złożone w jeden produkt jako pełnoprawny dodatek. Ale nie ma co narzekać... Natomiast ja sobie chyba poczekam na season pass na steamie -75%.

 

Bywały już dobre promo na Season Pass, ja kupiłem kiedyś na GMG za ~10$. Dodatki nie są złe, szczególnie patrząc na niektóre DLC do innych gier - każdy to ładne parę godzin gry (zakładając robienie misji pobocznych, eksplorację).

Wersji GOTY może będzie gdy wyjdą już wszystkie dodatki.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...