Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie kupno każdą płatnością jest ograniczona do 3 razy (prócz bitcoina, nim można kupować non stop) oraz odgórnie 3x na IP (Ci co mają zmienne IP muszą go po prostu zmienić).

Klucze już latają po 2zł/szt na allegro, lub bundle po 8zł/17zł mały duży, więc jak kogoś interesują pojedyncze tytuły to łatwiej na allegro Dołączona grafika

Do kazdej gry jest dostepny ooddzielny klucz??

 

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kupno każdą płatnością jest ograniczona do 3 razy (prócz bitcoina, nim można kupować non stop) oraz odgórnie 3x na IP (Ci co mają zmienne IP muszą go po prostu zmienić).

Klucze już latają po 2zł/szt na allegro, lub bundle po 8zł/17zł mały duży, więc jak kogoś interesują pojedyncze tytuły to łatwiej na allegro Dołączona grafika

Nie o to chodzi, w momencie kiedy pisałem nie było w ogóle możliwości płacenia paypalem. Ale godzinę później już wszystko wróciło do normy.

 

Do kazdej gry jest dostepny ooddzielny klucz??

 

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 4

Tak, do każdej gry masz oddzielnie klucze.

 

Po prostu masarka te HB Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem wczoraj pol nocy i dzis rano ze 2 godziny. W koncu wbilem wszystko w Origin. Pare razy pojawil mi sie error ze nie mozna dodac gry bo kod juz zostal uzyty ale gry na liscie nie bylo. Trzeba bylo odczekac pare minut i wtedy sie pojawiala. No ale nie ma dziwne, juz ponad 800tys ludzi kupilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem wczoraj pol nocy i dzis rano ze 2 godziny. W koncu wbilem wszystko w Origin. Pare razy pojawil mi sie error ze nie mozna dodac gry bo kod juz zostal uzyty ale gry na liscie nie bylo. Trzeba bylo odczekac pare minut i wtedy sie pojawiala. No ale nie ma dziwne, juz ponad 800tys ludzi kupilo Dołączona grafika

 

Po co się męczyć z origin, skoro większość gier można dodać na steam??

 

Większość ludzi zapewne jeszcze kombinuje że kody z origin sprzedaje dalej, a sobie aktywuje te steamowe^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

‏We tried to capture the million bundle moment on Vine. NAILED IT https://vine.co/v/hM2Th1KQwPB (turn on sound)

 

Zrodlo: https://twitter.com/humble/status/368245121902329857

Dołączona grafika

 

Wyglada na to, ze ze Steama mozna wyciagnac dodatkowe klucze do rejestracji na Originie - w oczy rzucil mi sie temat na forum steamgifts, wiec odsylam do niego: http://www.steamgifts.com/forum/xYP7Y/get-extra-origin-keys. Nie sprawdzalem, ale moze ktos wykorzysta do innych celow niz sprzedaz.

 

 

//edyta:

Promocje na GMG na gry Rockstara - http://www.greenmangaming.com/rockstar-offer/

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja się skusiłem na zakup tego bundla, tylko muszę łaskawie czekać, aż PKO zrobi przelew na paypala... Uroki nie posiadania karty kredytowej...

 

A nie ma tam przypadkiem opcji pozwalającej na zakupy internetowe przy użyciu zwykłej karty debetowej (tak jak np. w mBank)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam przypadkiem opcji pozwalającej na zakupy internetowe przy użyciu zwykłej karty debetowej (tak jak np. w mBank)?

Nie ma - kredytówka, Paypal, Amazon payments albo Google Wallet.

 

Przy czym trzeba pamiętać, że wiele kart debetowych działa w necie jak kredytowe (np. ta z mbanku) po aktywacji transakcji internetowych i/lub ustawieniu limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta z mBanku(visa debetowa ) nie działa na HB a inne zakupy nią mogę robić online, z reszta nią zapłaciłem w Google wollet za HB :) Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadł bym na to, z tym mbankiem.

 

Wam też doszły nowe Gry? Mi doszły 2 dodatkowe simsy.. mi i tak się nie przydadzą ale zawsze..

 

Ile w ogóle są ważne kody? czy można je aktywować kiedykolwiek?

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadł bym na to, z tym mbankiem.

 

Wam też doszły nowe Gry? Mi doszły 2 dodatkowe simsy.. mi i tak się nie przydadzą ale zawsze..

 

Ile w ogóle są ważne kody? czy można je aktywować kiedykolwiek?

Kody są ważne ile chcesz. Ja np parę dni temu aktywowałem grę z bundla kupionego ponad rok temu. A dodatkowe simsy są od początku - jak byś przeczytał dokładnie co kupujesz to byś wiedział ;P

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, pewnie to oznaczał starter pack. Nie zagladalem do opisu bo i tak nie bardzo interesowały mnie one, a zdziwiłem się jak z 1 pozycji zrobiły się 3 a teraz nawet 4 :) Dzięki za info o ważności kodów. Pozdrawiam. RWysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet ja się skusiłem na zakup tego bundla, tylko muszę łaskawie czekać, aż PKO zrobi przelew na paypala... Uroki nie posiadania karty kredytowej...

 

Ja mam konto w ING i założoną wirtualną kartę kredytową tylko na potrzeby takich właśnie zakupów :) Płacisz za nią tylko raz żeby aktywować, a potem nie ma żadnych dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 6 lat karte kredytowa z limitem 1500zł (studencka) i nie raz mi uratowala dupe (za granica bilety kupowalem i zadne electrony, tylko visa i tylko wypukla)

 

jedyna wada - trzeba 2 bezuzyteczny program szpiegujacy trzymac na hdd/ssd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...