Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

A nie przypadkiem obecną średnią? Ostatnio dopłacałem do bundle'a i doliczali mi chyba do obecnej średniej.

 

Hmm teraz mnie skołowałeś. Czytałem temat na SG gdzie typ dał 1$ na samym początku w momencie gdzie średnia była 17$ i żalił się że musiałby tyle dopłacić do BTA bo było brane pod uwagę to z momentu kupna. Może ostatnio zmienili czy tam co. 

Niech ktoś kto dał 1$ sprawdzi Dołączona grafika

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupować w GMG, ja wczoraj kupiłem dodatki do Hearts of Iron III.

A jaki rodzaj płatności stosujesz?

U mnie przy próbie płacenia kartą Visa wyświetla się napis, że tą kartą nie mogę zapłacić, a przy PayPal mam coś takiego:

 

 
Oops, we cannot compute!

Can you please check your card details and enter them again? Thanks.

 

Zarówno karta jak i paypal działa na innych stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki rodzaj płatności stosujesz?

U mnie przy próbie płacenia kartą Visa wyświetla się napis, że tą kartą nie mogę zapłacić, a przy PayPal mam coś takiego:

 

 

Zarówno karta jak i paypal działa na innych stronach.

 

Płaciłem paypalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie wiedział to za 20 zł lub 40 zł będzie można dorwać ciekawe tytuły w Biedronce od 28 listopada .

 

M.in. Ił 2 ( 20 zł ) , F3 GOTY , BorderLands GOTY , Deus Ex DC , GTA SA czy ostatniego Hitmana - wszystkie wymienione gry po 40 zł .

 

Pełna lista tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można placić znowu przez Google Wallet jupi Dołączona grafika

 

ale wypas, jedyne co mnie zaciekawiło w wyprzedaży Steam to Garry's Mod, ale nie kupiłem a teraz w humblu za 4$ mam garry-ego i Orcs must Die 2, na które też polowałem :D

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Muve zaczęła się promocja Zimobranie. Sam zakupiłem Far Cry 3 za 9,89 zł, jest też ETS2 z dodatkiem Going East za 20 zł i wiele wiele innych:

 

http://news.muve.pl/news/zimobranie-w-muve-pl-dzien-pierwszy/box/najnowsze

 

Edit: a jednak to tylko dodatek do Far Cry 3, teraz muszę kupić podstawkę :) . Nie kupujcie gier po nocnej zmianie :) .

Edytowane przez St.Anger
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: a jednak to tylko dodatek do Far Cry 3, teraz muszę kupić podstawkę Dołączona grafika . Nie kupujcie gier po nocnej zmianie Dołączona grafika .

Dodatek do Far Cry 3? Masz na mysli Blood Dragon? Jesli tak, to nic sie nie martw, ten dodatek jest stand-alone, nie potrzebuje podstawki. Dostarcza mnostwo frajdy z grania, a sama gra to nawiazanie do filmow akcji z koncowki lat 80. i z lat 90, miedzy innymi do Terminatora, Predatora czy nawet postaci Randy "Macho Man" Savage'a. Jak to mowi jonas, po prostu cycki z maslem, takie dobre.

 

Wlasnie takie DLC powinno sie tworzyc. Ja bawilem sie lepiej, niz przy samym Far Cry 3. Polecam!

 

Edit:

Faktycznie, sa jakies dlcki do podstawki.

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...