Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

 

You must pay more than $1.00 to get Steam keys Dołączona grafika

 

po co mi one jak wszystko jest DRM-free ;p

klucz steam tylko do jednego - jako jedna z opcji.

 

każdy płaci ile może ^^

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Fallouty to klasyki, uwazane za jedne z najlepszych gier cRPG. Fallout Tactics jest calkiem dobra gra taktyczna na silniku Fallouta. Nie jest to co prawda Jagged Alliance 2 (caly czas na pierwszym miejscu z tego typu gier, imho), ale w swoim gatunku jest gra ta z tych lepszych. Bardzo cieszy fakt, że CD-Projekt daje mozliwosc zdobycia tych gier za darmo, nawet jesli cale przedsiewziecie trwa tylko 48 godzin. Az specjalnie po to stworze konto na GoGu.

 

W sumie lepiej teraz rozdac Fallouty za darmo, niz jakby Bethesda miala od nowego roku na nich jeszcze troche zarobic. GJ CDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy kupowanie na nuuvem.com jest legalne jeśli mieszkam w Polsce czy jednak jak ktoś zacznie drążyć to można się przyczepić, że inny region czy coś?

 

Jest PES 2014 za 34 R$ czyli ok 44zł

http://www.nuuvem.com.br/produto/1617-pro-evolution-soccer-2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra nie ma blokad regionalnych - jak choćby Metro LL czy Dead Island - to nie jest to w żadnym razie przewałka względem producentów gier, a raczej ominięcie braku opodatkowania na (m.in.) digital games, który obowiązuje (chyba) w większości stanów i który zapewne nie jest wymyślony z myślą o nas, Ełropejczykach :D
Amazon doskonale zdaje sobie sprawę z tego "procederu" i banuje jedynie handlarzy kluczami, czyli tych, którzy kupują hurtowe ilości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na amazonie wiele kluczy za pomocą polskiej karty. Tylko, jak wspomniał UgliBiBagli, trzeba wpisać amerykański adres. Do tej pory żadnych kłopotów z grami jak i samym amazonem nie miałem. 

 

Z kolei na nuuvem castlevania lords of shadow ultimate edition za nieco ponad 22 pln. Płatność tylko paypalem. Sklep jest z Brazylii ale nie ma kłopotów z zakupem. Gdy gra ma blokadę (Castlevania nie ma) jest na ten temat informacja. Dla chętnych dodam, że wczoraj zabrakło kluczy (zamiast kodu była informacja o tym) ale dzisiaj rano już kod miałem. Działa bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=dsvrt_availability_tou?ie=UTF8&nodeId=200205280

 

4.2. Geographic Restrictions. The Store is currently only available to customers located in the United States. We regret that you may not use the Store if you are outside the United States. "United States" refers to the 48 contiguous states, the District of Columbia, Alaska, Hawaii, Puerto Rico, American Samoa, Guam, the Northern Mariana Islands, and the U.S. Virgin Islands.

 

@introvert, z kopiami zapasowymi z torrenta też zapewne większość nie ma problemu :)

 

OK mniejsza z tym, ja jak za coś płacę to chcę płacić bez żadnych "lewych obejść", bo płacić za coś to nie jest do końca fer jakoś mi się nie widzi :)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się pod tym podpiszę Dołączona grafika

Nie wiem na ile dobrze translator tłumaczy portugalski -> angielski, ale wydaje mi się, że w regulaminie nuuvem jest zapis o tym, że kupując u nich oświadczam, że jestem z Ameryku Płd/Mieszkam w AP/lub coś tego typu Dołączona grafika

 

Nie ma co się spinać. Za miesiąc prawdopodobnie i tak do nas te promocje dotrą

 

Np Castlevania

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/castlevania-lord-shadows-ultimate-edition/#item-s3

+

GMG20-ZB5D1-93X49

za 8.16$

Wyjdzie może ze 25zł, ale przynajmniej bez kombinacji Dołączona grafika

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Castlevania

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/castlevania-lord-shadows-ultimate-edition/#item-s3

+

GMG20-ZB5D1-93X49

za 8.16$

Wyjdzie może ze 25zł, ale przynajmniej bez kombinacji Dołączona grafika


Dzięki, właśnie Castlevani szukałem :D A na Nuuvem mi się nie chciało z adresem kombinować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...