Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe tytuły!

http://www.gry-online.pl/kolekcjaklasyki/index.asp

 

Age of Empires Złota Edycja

Combat Flight Simulator 2

Lock On: Modern Air Combat

Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow

THX man! SC:PT to jest giera która mnie interesuje :). Moje płytki padły :(. Mam nadzieję że znowu uda się kupić za 19.90. Pozdro 4 All.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo się cieszę że są u nas takie inicjatywy jak Kolekcja Klasyki czy Extra Klasyka itp. Za grosze można uzupełnić "kolekcję". Gry które tu dają nie są nawet przesadnie stare. Czekam na 19 lipca (bo ponoć w ten dzień nowe gry mają trafić na półki w sklepach). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox, jeszcze kilka osób teraz kupi i będą chętni do grania przez neta. Dzięki Kolekcji Klasyki SC:PT w multi przeżyje drugą młodość :lol:. Szkoda że mam prywatne IP, praktycznie nie da się grać przez neta. Kiedyś w PT grałem ale często mnie z serwerów wywalało :(. Ech....Ale jet Single jeszcze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Pandore juz mam od jakiegoś czasu.

 

Ale pojawila się nowa promocja 2 gry w cenie jednej (CDPROJEKT) (weź drugą grę z zielona/czerowną naklejką, dostajesz ją za darmo!)

2 gry za 49,90 lub 2 gry za 99,90

kupiłem Juiced i Constantine (za obydwie dałem 49,90 :) ) wieć każda z osobna kosztowała 25 zł :) dodatkowo w Constantine było 15 zeta wirtualnych pieniędzy :)

 

2 za 99,90 tez się czaję bo interesowałoby mnie albo FEAR + AGE OF EMPIRES III albo FEAR + DUNGEON SIEGE CZARNA EDYCJA :)

 

w ogóle to w nowym CDA jest cała "ramówka" tych serii więc jutro tu ją wpiszę. tak samo 31 sierpnia wchodzą nowe tytuły za 19.99 Xtra Klasyka Next (mnie interesuje Enter The Matrix i Neverwinter Nights :) )

 

No tak gry to ja mogę kupować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A oto zapowiedz z CDP na 31 sierpnia:

-Neverwinter Nights

-Heroes IV

-Alone In The Dark(chyba 4)

-Worms Fort Oblezenie

-Toca RD2

-Rollercoaster Tycoon 2

-Enter The Matrix

-Morrowind + Tribunal + BloodMoon :mur: ( calosc,a kupilem za 20 zl tylko samego Morrowinda)

-Swiatyna Pierwotnego Zla

-Soldiers

 

Dodam jeszcze ze w Empiku pojawil sie wydany na DVD dodatek do Herosa III a mianowicie samodzielny pack Heroes Antologia (4 duze kampanie...chyba duze bo w suie wydane na DVD) .

 

 

Szkoda ze Cenega przyciela w preta.

Kupilem Age of Pirates a tam :

-Lipiec 2006 i Max Payne 1 oraz GTA3.

Wiadomo , ze cos kreca bo mialo byc a nie ma.

Wycofali sie czy co.

 

Sle tutaj wietrze spisek.

Skoro sam wydawca robi takie cos to mozliwe ,ze te gry niedlugo beda w jakims Superselerze albo beda lazic i tak po 50 zl za sztuke...

 

 

 

Swoja droga...

Zastanawiala mnie promocja CZERWONA I ZIELONA NAKLEJKA.

Ale widze ,ze ktos juz to sprzwdzil.

Myslalem ze to kit.

Mam juz FEARA wiec zakupie DSII i wezme MotoGp3...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 49.90 także kolekcja EA - nowe tytuły. Z reklamy widziałem że będzie Medal Of Honor: Pacific Assault oraz LOTR: Bitwa o Śródziemie

 

ja chyba łyknę FEARa i Settlersów z dodatkiem (czyli "jakby" 3 gry) w tej promocji za 99 zeta. A potem może jeszcze DS 2 i AoE3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie nie gralem w NeverWintera i nie kumam jakie dodatki....Help.

 

 

A teraz reklama.

 

W Media Markt z okazji 5 lecia marketu pojawila sie ciekawa gierka:

-Cold Fear

Najlepsze jest to ze gra ta wydana jest jak oryginal Feara i kosztuje 9 zl :D

Wydaje mi sie , ze zakupie calosc z wystawie na allegro :razz:

 

I jeszcze cos.

W Media Marktach jest poromocja gier z Zielonymi naklejkami i Czerwonymi.

Wybierasz 2 gry z najepka a placisz za jedna. Ceny to 49 i 99.

I tutaj jest ciekawy patent. Mowia ze to z okazji 5 lecia itd. Ok ale wlasnie zakupilem Dungeon Siega II oraz Moto Gp3 URS i....

Na paragonie nie mam zadnego tytulu za 99 tylko Lato CD 2x49 zl...wiuec ta obnizka jakas lipna. Wydaje mi sie ze CDProjekt wkrotce obnizy tego ceny....Po czym wsnioskuje???

-Total Overdose i Constantine sa w zielonej najepce. 2 za 49 zl...ale na stronie CDP moge je miec za 26 zl(dwie po 13 zl)

Wiec jakis walek :blink:

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mm to wogóle mają że tak powiem burdel- zaciekawiony owymi nalepkami o których pisaliscie pojechaem i co? nie znalazłęm żadnej ale nie to było najdziwniejsze. tak moją uwagę przykół np f.e.a.r a konkretniej jego folia, która nosiła resztki jakiejś oderwanej nalepki (zapewne owe czzerwone i zielone) ale patrze na cene - 99 zł :/ hmm dziwne ale ide stoisko dalej i ten sam f.e.a.r ale tym razem jakos bez oderwanej nalepki - 49 zł ciekawe prawda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie gralem w NeverWintera i nie kumam jakie dodatki....Help.

A teraz reklama.

 

W Media Markt z okazji 5 lecia marketu pojawila sie ciekawa gierka:

-Cold Fear

Najlepsze jest to ze gra ta wydana jest jak oryginal Feara i kosztuje 9 zl :D

Wydaje mi sie , ze zakupie calosc z wystawie na allegro :razz:

 

I jeszcze cos.

W Media Marktach jest poromocja gier z Zielonymi naklejkami i Czerwonymi.

Wybierasz 2 gry z najepka a placisz za jedna. Ceny to 49 i 99.

I tutaj jest ciekawy patent. Mowia ze to z okazji 5 lecia itd. Ok ale wlasnie zakupilem Dungeon Siega II oraz Moto Gp3 URS i....

Na paragonie nie mam zadnego tytulu za 99 tylko Lato CD 2x49 zl...wiuec ta obnizka jakas lipna. Wydaje mi sie ze CDProjekt wkrotce obnizy tego ceny....Po czym wsnioskuje???

-Total Overdose i Constantine sa w zielonej najepce. 2 za 49 zl...ale na stronie CDP moge je miec za 26 zl(dwie po 13 zl)

Wiec jakis walek :blink:

nie żaden wałek tylko promocja. Pisałem kilka postów wyżej. poczytaj. Jest nawet reklama w CDA

 

tylko ze ta promocja w MM nie POWINNA być (tylko Empik, Electroworld). Dziwne.

 

ja wczoraj dokupiłem Age Of Empires 3 i Dungeon Siege 2 Czarna Edycje za 99 zeta

 

Ok jade po Cold Fear'a :P

 

EDIT-----------------

Byłem w MM i Cold Fear po 39.90 :? ta promocja dotyczy CAŁEGO MM czy tylko w konkretnym mieście? mi się wydaje to drugie :(

 

ale jest też promocja ww. przeze mnie tworów EA (NFS Under. 1,2, Bitwa o Śródziemie, MOH Pacific Assault itd). Zamiast płacic za dwie gry 44.90 x 2 (w Empiku 49.90 x 2), płacimy 69.90 za obie. Czyli 34.95 za 1 gierke. MOH i Bitwa kuszące imho :)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ale jest też promocja ww. przeze mnie tworów EA (NFS Under. 1,2, Bitwa o Śródziemie, MOH Pacific Assault itd). Zamiast płacic za dwie gry 44.90 x 2 (w Empiku 49.90 x 2), płacimy 69.90 za obie. Czyli 34.95 za 1 gierke. MOH i Bitwa kuszące imho :)

Jesli tak to lykne NFS'y...

 

A swoja droga Total Overdose i Constantine kosztuje w CDProjekcie 13,99..wiec zielona nalepke wale.

 

Cold Fear...panowie z Wroclawia wylapali okazje i wystawili wersje (kupili po 9,90) za 19-33 a jeden za 45...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to w MM (może w innych takich sklepach też, z tymże z taką różnicą że w MM mają duza ilość gierek) jest sporo fajnych gier do kupienia za małe pieniądze. A do kolekcji w sam raz. Wczoraj łyknąłem Dooma 3 za 29.90 (wersja 3cd :mur: :mur: no ale trudno ;) ). Co mi się rzuciło w oczy, to że jest jeszcze Unreal Tournament 2004 (w Empikach już nie widziałem), Unreal 2 (j.w.), Playboy Złota Edycja (za 29.90)

 

Ten Playboy to full tak? Nie jakieś tylko dodatkowe "misje"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że Doom 3 za 29 zł hmm może wreszcie zagram w Dooma :], ale narazie czzekam na wydanie dwóch części Codename Panzer w superseller za 49 zł niby w katalogu od Red Orch... było,że już wydane ale w sklepach jakoś nie widze ma ktoś może jakieś ingfo na temat tego wydania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że Doom 3 za 29 zł hmm może wreszcie zagram w Dooma :], ale narazie czzekam na wydanie dwóch części Codename Panzer w superseller za 49 zł niby w katalogu od Red Orch... było,że już wydane ale w sklepach jakoś nie widze ma ktoś może jakieś ingfo na temat tego wydania ??

Sry ze sie dołącze ale brat mi kupił doom3 pl w mediamarkt na początku roku za 29 zł ;). Doom3 pl jest dużo lepszy niż angielska wersja. To tak na marginesie ;). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ale jest też promocja ww. przeze mnie tworów EA (NFS Under. 1,2, Bitwa o Śródziemie, MOH Pacific Assault itd). Zamiast płacic za dwie gry 44.90 x 2 (w Empiku 49.90 x 2), płacimy 69.90 za obie. Czyli 34.95 za 1 gierke. MOH i Bitwa kuszące imho :)

Bylem w Empiku we Wroclawiu i nic o tym nie wiedza.

Zakupilem NFSU2 a chcialem jeszcze LOTRA i Medala ale nie da rady.

Kazdy po 50 zl :mur: Co za gowno.

 

Swoja droga...dalem za Dooma 3 39zl...cos ten MM ma fdziwne ceny. No ale u nich widzialem taki motyw:

-Toca RD3 na jednym regale za 89 a dwa regaly dalej za 99 :blink: Pytam sie typa o co lazi a on nie wiem...i dwie ceny wchodza

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w Empiku we Wroclawiu i nic o tym nie wiedza.

Zakupilem NFSU2 a chcialem jeszcze LOTRA i Medala ale nie da rady.

Kazdy po 50 zl :mur: Co za gowno.

Swoja droga...dalem za Dooma 3 39zl...cos ten MM ma fdziwne ceny. No ale u nich widzialem taki motyw:

-Toca RD3 na jednym regale za 89 a dwa regaly dalej za 99 :blink: Pytam sie typa o co lazi a on nie wiem...i dwie ceny wchodza

a czy ja mówiłem że w Empikach ta promocja?? Nie :P W MM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...w Empiku nic takiego nie ma...

 

btw ostatnio się rozglądałem za MOHPA właśnie...i na jednej półeczce 49,90, 2 metry dalej 79 :|.../dziwny ten Empik :P...

 

Skuszę się ale chyba w wirtusie...mają MOH'a po 29,99 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...