Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

NWN - świetna gra.

każdy dodatek to odzielna przygoda, więc nie robi różnicy* czy się zainstaluje samą podstawkę czy również i dodatki. zakładając oczywiście, że mamy zamiar zacząć od podstawowej przygody :)

 

*tzn. prawie nie robi różnicy, bo dodatki wprowadzają parę udogodnień, niektóre z nich działają już w podstawce, niektóre jednak są w niej niedostępne (np. ekwipunek towarzysza).

 

coś gram.pl siadło teraz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info co do taniego grania :D

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż już 15 września seria Super$eller zyska zupełnie nowe oblicze! Każda gra będzie wydana w ekskluzywnym, lakierowanym pudełku, dzięki któremu będzie jeszcze lepiej prezentować się na półce każdego gracza. Ponadto, seria Supe$eller wzbogaci się o 8 nowych, najlepszych gier z katalogu wydawniczego Cenega Poland. Do tej pory zostały ujawnione The Bard’s Tale: Opowieści Barda, Splinter Cell: Chaos Theory oraz Twierdza Warchest. Dzisiaj prezentujemy następne dwa:

 

* Blitzkrieg 2

* Imperial Glory

I teraz najlepsze

Ale to nie wszystko! Dzisiaj ujawniamy również pierwszą z wielu atrakcji, jakie będą się odbywać wraz z premierą nowego oblicza serii Super$eller 15 września. Tylko w salonach sieci EMPIK przy zakupie dwóch dowolnych gier z serii Super$eller dostaniecie nowoczesny odtwarzacz MP3 Vanqish FM R firmy Pentagram!

Jeszcze troche i do gry będą dawali komputer gratis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Gdzie to wyczytales?

 

Swoja droga, na ktorejs ze stron CD Projektu mignelo mi info, ze premiera Morrowinda z dodatkami sie opozni z przyczycn niezaleznych.

 

O, znalazlem: 2296871[/snapback]

To kiedy wkońcu będzie Morek z dodatkami? Już się napaliłem ;) BTW. Ja z tych tanich gier narazie zaopatrzyłem się w Punishera i Sacred. Teraz poluję na morka, nvn i coś jeszcze ciekawego ;). Jeżeli to co powiedział kolega ze stickiem to coś tam wezme choćby, żęby tego sticka mieć.

Tak.Czytalem dwa razy i mam ulotke z Empikow , bo ostatnio zakupilem calosc NFS'ow i wlasnie tam jest to samo napisane.

 

 

A Swoja droga. Pamietajcie 15 wrzesnia w Cenedze nowe tytuly. W Supersellerze Bard's Tale oraz Splinter Cell Chaos Theory.

Skoro dostane MP3 to zakupuje Splintera,Max Payne 2 , Barda i cos jeszcze. Ale bez przesady.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC:CT już mam a reszta raczej mnie nie interesuje ale przynajmniej coś się zaczyna dziać. I tak czekam a więcej obniżek :D. Pozdro.

 

EDIT:

Tak naprawdę to czekam aż Half-Life 2 będzie dostępny w sklepach w cenie 40-50 zł bo bardzo bym w niego zagrał ale jak narazie uważam że za drogi :lol: ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym odtwarzaczem to już przesadzają :D No nic czekają mnie duże wydatki... Bard's Tale, Sprintel Cell:CT, NWN, Morrowind Gold Edition i coś jeszcze byleby sticka dostać. :D Się obłowie stick + mp3... To zbyt piękne by mogło być prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię napewno SC:CT, siostrze powiem jaka jest promocja (mam już odtwarzacz MP3) i będę miał drugą grę za friko :D . Więc 15-ego po szkole lece do Empiku co by odtwarzacze się nie skończyły :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylo to sie post usunie :wink:

 

W MM maja za 39zł

 

Quake 4

GUN

X-man Rise of Apocalyose

 

I inne mniej ciekawe

 

 

Na ps2 za 49zł

Tekken5

GT4

WRC Rally Evolved

SC 3

Jak X

Ratchet Gladiator

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że się na MOHPA za 29 zł załapię i kupa...tylko w klasyce za 49...na wirtusie już też tych za 29 nie ma...

 

Jak na złość Mafii też już nie było :|...Hitmana nowego też :|...

 

najgorzej zaopatrzony empik w jakim byłem...Galeria Graffica w Rzeszowie...:/

 

wyszedłem z Episode One ostatecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w extra klasyce next:

Neverwinter Nights - coś dla miłośników RPG, czyli kultowa gra twórców Baldur's Gate.- Świątynia Pierwotnego Zła - klasyczne RPG osadzone w Greyhawk, najstarszym uniwersum Dungeons & Dragons.- Alone in the Dark: Koszmar Powraca - gratka dla tych, którzy lubią się bać, czwarta odsłona przerażającego survival horroru.- Worms Forts: Oblężenie - kultowe robaki w trzech wymiarach trafiły w końcu do eXtra Klasyki!- Heroes of Might and Magic IV Złota edycja - czwarta odsłona najlepszej turowej strategii wszech czasów.- Soldiers: Ludzie Honoru - jedna z najciekawszych strategii RTS, rozgrywająca się na frontach II wojny światowej.- ToCA Race Driver 2 - czyli pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów wyścigów samochodowych.Firma jednocześnie poinformowała, że zapowiadane premiery gier Enter The Matrix, RollerCoaster Tycoon 2 Złota Edycja oraz The Elder Scrolls III Morrowind Złota Edycja zostały opóźnione z przyczyn niezależnych od wydawcy.

Dane z www.idg.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a ta niby promocja z mp3'jkami to będzie od 15 września czy tylko 15 września? Jeżeli to prawda, to co mi szkodzi przejechać się do Zielonej Góry, do najbliższego Empika zapytać się o promocje.... :) Dlatego poraz kolejny pytam to jest pewna informacja.. ? Jakoś mi się nie chce w to wierzyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale (przynajmniej w Łodzi) w MM jest promocja z Kolekcją Klasyki. 3 gry za 50zł (a nie za 75). Innymi słowy jedna gratis :). Dotyczy całej Kolekcji Klasyki.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dobra a ta niby promocja z mp3'jkami to będzie od 15 września czy tylko 15 września? Jeżeli to prawda, to co mi szkodzi przejechać się do Zielonej Góry, do najbliższego Empika zapytać się o promocje.... :) Dlatego poraz kolejny pytam to jest pewna informacja.. ? Jakoś mi się nie chce w to wierzyć..

Pewna. Mialem ulotke z empika Kupowalem calosc serii NFS'a i dostalem to. Ponadto na stronie Cenegi jest o tym.

 

O jakiej Wy tu promocji piszecie,z e niby mp3 gratis??

Na czym to polega i ile trzeba kupic gierek?

Piszemy o promocji startujacej 15.09 na nowe tytuly z kolekcji Superseller Cenegi. Kupujac 2 tytuly po 50 zl za sztuke , dostajesz Pentagrama 256Mb. Wiem , ze jesli masz pecha to dostaniesz 3-ci tytul gratis...ciekawe czy beda te playerki mimo wszystko ogolnie dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam SC:CT + King Kong + MP3 :wink: . Moja siostra trochę polatała po Warszawie, ale w końcu dorwała tą promocję - odtwarzacz oddam jej bo ja już swój mam :-P .

 

Aha - podobno na całą Warszawę rzucili 500 odtwarzaczy :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro lete do empiku.

 

 

ps. ma radio ten odtwarzacz??

 

W ogole gierki sie sprzeda i odtwarzac za pol darmo.

 

EDIT>> w sumie to king-kong kosztuje 20zł, SC:CT 40, to mp3 jest za 40zł, wiec nie tak do konca za darmo.

 

 

EDIT2>> udalo sie, dwie mp trojki sa juz moje :D

Co ciekawe w empiku, w ktorym kupowalem dostali tylko...dwie sztuki :blink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...