Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Co się dzieje z klubem gracza Cenega? Nic nie ruszyło, niby nagrody są opisane, ile pkt trzeba mieć itp. Mam 80 pkt i mógłbym je na coś wymienić a tu taka kupa.

Sciema. Mam gdzies ponad 200 i jeszcze sporo niezarejestrowanycxh i kapa. A nie wspominam ze mam konot z jakims banem i nie moge sie zalogowac>>>blad.

 

Oszukali nas dydydenci.

 

AA.

24 listopada GTR2 FIa ma byc w rewolucji cenowej za 29 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a już za tydzien złota edycja morrowind'a za jedyne 19,99 http://www.gram.pl/gra.asp?id=91&pid=787 :D

Czas najwyzszy :) Wreszcie na poleczce wspolnie zawita komplet najfajniejszych RPG ostatnich lat (Saga Gtohic, Gothic 3, NWN Diamentowa Edycja, Morrowind, Oblivion) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyzszy :) Wreszcie na poleczce wspolnie zawita komplet najfajniejszych RPG ostatnich lat (Saga Gtohic, Gothic 3, NWN Diamentowa Edycja, Morrowind, Oblivion) :D

Gothic 3 nie zalicza się do sagi Gothica? ;)

 

Jeszcze wypadałoby dorzucić Planescape Torment, Fallout i Fallout 2, Arcanum i sagę Buldur's Gate. Wtedy miałbyś komplet najfajnieszych (ok, jeszcze kilku gier by brakowało do kompletu ;)) gier cRPG z ostatniej dekady.

 

A Morrowinda i tak kupię, a co. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej! GTR2 za 29,90 zł! No to nieźle.

Na moim celowniku jeszcze jest The Ship również w takiej samej cenie. Niedawno można było potestować tą gierkę za darmo po necie przez kilka dni i jak dla mnie gra się super :) Zupełna odskocznia od tego co mamy do dyspozycji w innych produkcjach tego typu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 nie zalicza się do sagi Gothica? ;)

 

Jeszcze wypadałoby dorzucić Planescape Torment, Fallout i Fallout 2, Arcanum i sagę Buldur's Gate. Wtedy miałbyś komplet najfajnieszych (ok, jeszcze kilku gier by brakowało do kompletu ;)) gier cRPG z ostatniej dekady.

 

A Morrowinda i tak kupię, a co. ;)

Nie, jesli mowimy o takowym wydaniu - Saga Gothic to G1+G2+NK na jednym DVD, wydane ostatnio w Platynowej Kolekcji.

 

A co do reszty - poza Baldur's Gate wszystko jest ;) Jeszcze Icewind Dale'e bym dopisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jesli mowimy o takowym wydaniu - Saga Gothic to G1+G2+NK na jednym DVD, wydane ostatnio w Platynowej Kolekcji.

 

A co do reszty - poza Baldur's Gate wszystko jest ;) Jeszcze Icewind Dale'e bym dopisal.

Jezeli mowa o najlepszych RPGach ostatnich lat (nawet nie dziesieciu, a 5), to zapomniales o KOTORach. Masz jeszcze braki na tej poleczce;) Swoja droga przydalaby sie jakas KOTOR-saga w przystepnej cenie.

 

A osobiscie dorzucilbym Daemonica'e. Krotka, ale świetny klimat, w dodatku tania jak barszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam newsa. Mój brat był dziś w hipermarkecie, rozmawiał z przedstawicielem Cenegi. I okazuje się, że ten klub gracza i cały system, który był testowany miał mnóstwo niedoróbek i firma która go przygotowała poprostu dała d... Teraz trwają prace nad zmienionym klubem gracza, ma wystartować jeszcze pod koniec tego roku.

 

BTW nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, brat mi mówił, że ze 20 min gadał z tym gościem.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam newsa. Mój brat był dziś w hipermarkecie, rozmawiał z przedstawicielem Cenegi. I okazuje się, że ten klub gracza i cały system, który był testowany miał mnóstwo niedoróbek i firma która go przygotowała poprostu dała d... Teraz trwają prace nad zmienionym klubem gracza, ma wystartować jeszcze pod koniec tego roku.

 

BTW nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, brat mi mówił, że ze 20 min gadał z tym gościem.

Też dostałem takie info (że pod koniec roku ma wystartować) - troszkę się zdenerwowałem i napisałem do Cenegi niezbyt sympatycznego maila ;) ;)

 

Fajnie, że pojawi się morrowind z dodatkami, w tak niskiej cenie - w sam raz na długie zimowe wieczory ;) brakuje jeszcze całej sagi baldursa, za która też przepadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w MM widziałem Kroniki Riddika za...9.90zł :). I to nie te z Extra Klasyki czy coś. Normalna wersja w ładym pudełku bez żadnych oznaczeń że to klasyka itp. Wersja z Klasyki też była ale po swojej cenie 19.90. Także jak ktoś nie ma a chce sobie kupić niech szuka tej tańszej bo nie dość że zapłaci 10 zeta mniej to do tego będzie mieć "normalne" opakowanie i przy kolegach może walnąć "szpana" ("wiecie kupiłem w dniu premiery za 100 ziko"...LOL). Nara :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam newsa. Mój brat był dziś w hipermarkecie, rozmawiał z przedstawicielem Cenegi. I okazuje się, że ten klub gracza i cały system, który był testowany miał mnóstwo niedoróbek i firma która go przygotowała poprostu dała d... Teraz trwają prace nad zmienionym klubem gracza, ma wystartować jeszcze pod koniec tego roku.

 

BTW nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, brat mi mówił, że ze 20 min gadał z tym gościem.

Tak ja nawet na swoje konto z tyloma grami nie moge wejsc bo mnie wywala a CENEGA milczy i nie chce pomoc. Zalosne to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajrzyjcie do biedronki!!! :blink: :blink: :mad: :lol2: :lol2:

 

gry w boxach (takich kartonach) za 9 zeta

 

np.

 

THPS4

Ground Control (chyba 2)

Jakieś dla dzieciaków

Coś ze ścigaczami nie widziałem nazwy tyle ludzi tam stało

Coś z sąsiadami w tytule (taka gra logiczna)

 

i wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk_: nie wszystko co tanie trzeba od razu sciagac z polski :] Uber Soldier to syf nieziemski.

 

Niestety muszę potwierdzić. Po 15 minutach grania wywaliłem to z dysku. Szkoda $$ Cold Fear za to był udanym zakupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...