Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się znudziło czekanie, dlatego zakupiłem Tomb Raider Legenda za 53,99 zł w Empiku (nie przez net) http://www.empik.com/showobject.jsp?object...ategory=4010200 :wink:

 

Pewnie za kilka miesięcy będzie po 40 zł...

 

Myślałem o MM, ale jak lud ruszy to będzie nieciekawie :lol:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

W Kolekcji Klasyki Cenegi w Antologii Hidden&Dangerous przy wyborze trypu Cooperative nie ma żadnych map ale wystarczy ściągnąć ten map pack http://www.vietcong.wow.net.pl/hd2/?adres=download.php ( na samym dole)

I wszystko gra nowe mapy są a stare też możemy wybrać i działają. Chyba Cenega jakieś pliki z nazwami map popsuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dołączona grafika

No to można dorzucić coś do koszyka. Ja się chyba piszę na Wormsy 3D i Colina 04.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 marca do "SuperSeller'a" trafią 4 gry:

:arrow: Age of Empires Edycja Kolekcjonerska

:arrow: Age of Mythology Złota Edycja

:arrow: Commandos Strike Force

:arrow: Prince of Persia: Dwa Trony

 

Cena to oczywiście 49.90 zł.

 

Z tych wymienionych gier interesował by mnie chyba tylko trzeci PoP ale pewnie i tak poczekam aż trafi do "Kolekcji Klasyki" :P.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenega w ogole jest abstrakcja. w calym cywilizowanym swiecie GTR2 byl zabezpieczony securomem a oni dojebali starforce (a osoby pracujace nad lokalizacja informowaly cenege jakie beda konsekwencje zmiany systemu zabezpieczen) i oryginalny ptch nie pacal z PL wersja. nie dosc, ze trzeba bylo czekac prawie 6 mcy na PL premiere to pozniej kazali czekac ponad miesiac na patcha :/ ja sie tam ciesze, bo mam klucz online za 30pln i w nosie mam cala reszte, nawet PL nosnik nie byl w napedzie.

 

podobne jaja robili z GTR i GTL, ktore tez sie ukazaly z pol roczna obsowa wzgledem premiery na swiecie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo Hitman Trylogia też Star Forcem zabezpieczyli... Chyba się z ch*jem na rozum zamienili żeby grę za 20zł zabezpieczać i to Star Forcem gdzie za każdym razem trzeba wkładać płytę do napędu, jakoś wcześniej im sie zabezpieczać nie chciało :mur:

 

P.S Widział ktoś Noc Kruka w Extra Klasykach bo niby jest, a jakoś w MM nie było...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jedno mnie rozbraja. Ludzie..zamiast plakac nad Starforcem...uzyjcie google. Sposob na omijanie jest banalny , nie wymaga zadnych witaminek i mozesz zrobic obraz iso z ogryginalu i grac. Jesli czytaja to osoby , ktorym pomoglem z GTL to niech sie odezwa i potwierdza. Sposob zabija na miejscu kazdego. Sekund moze ze 3. Odkad na jakims angielskim forum poznalem ten patent w sterownikach...koffam Starforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W platynowej kolekcji wychodzą: Spell Force 2 oraz Rise of Legends!!! Po około 50zł. Nie pamiętam dokładnie. Te gry musze mieć choć sie zastanawiam czy nie poczekać aż wyjdą po 19,90zł <_< :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdecydowanie, stare, sprawdzone tytuły, którym nic nie dorówna :wink: :

1. TES III Morrowind - Edycja Paltynowa (ok. 20 zł);

2. Gothic 2 + Noc Kruka (ok. 40 zł);

3. Disciples 2 Bunt Elfów (mniej niż 20 zł);

4. Baldurs Gate I,II (obecnie niedostępny;-/ - około 20 zł);

5. The Longest Jorney, Sacrifice (analaogicznie jak BG ;-/

6. Fallout i Planscape Tornment (po mniej niż 20 zł)

 

Wskazane tytuły to klasa sama w sobie - dlatego warto wspomnieć o nich po raz n-ty w tym temacie :wink:

 

Przy okazji - wiecie może gdzie można kupić BG 2 ? (poza allegro, gdzie oferty ostatnio wielce nieatrakcyjne :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo (18 maja) z okazji pierwszych urodzin kolekcji klasyk nowe gry:

Deus Ex Antologia

Dungeon Siege: Legends of Aranna

Knights of Honor

Kozacy 2

Sid Meier’s The Pirates!

... i to jeszcze nie wszystkie gry jakie zostano z tej okazji wydane w KK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich gier to zakupiłem sobie Sacred + Sacred Underworld, razem z przesyłka niecałe 40 zł. Z takich hack'n slashów to sobie mozna zakupic Titan questa, około 45 zł. Szkoda ze takie gry jak Kotor II czy Vampire the Masquerade: Bloodline prawie wcale nie tanieją :angry:

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie grał w Knights of Honor, a lubi strategie gdzie dyplomacja i ekonomia gra sporą rolę to BARDZO polecam. To dość mało znana gra (tak po znajomych popytałem), ale IMO jedna z ciekawszych jakie powstały.

w KK ostatnio dorwałem PoP : WW i z jakiejś dolnej półki w Empiku Beyond Good and Evil za 14.90 :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie grał w Knights of Honor, a lubi strategie gdzie dyplomacja i ekonomia gra sporą rolę to BARDZO polecam. To dość mało znana gra (tak po znajomych popytałem), ale IMO jedna z ciekawszych jakie powstały.

[...]

Muszę przychylić się do tego zdania. Gra, mimo że wygląda dość leciwie (grafika 2D, lecz przepięknie wykonana), duża ilość historycznych jednostek... i można pograć naszym państwem. :)

 

Bardzo miłe zaskoczenie, bo wcześniej ta gra była niedostępna w polskiej wersji językowej (zakładam, że CDP wyda ją zlokalizowaną) i w cenie chyba 130 zł. :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Kolejną grą w KOLEKCJI KLASYKI jest GTA TRYLOGIA - WYPAS

 

Oczywiście to tylko 3 pierwsze gry z dodatkami z serii

Wypas..zwazywszy , ze GTA1 i GTA2 sa za darmo po rejestracji na stronie Rockstara <_<

 

Wypas..wydali DS1 z dodatkiem a niedawno zakupilem DS1 bez...Cenega..wiadomo. <_<

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_9w7qGe3_Podbij_Jap...asyka_neXt.html

 

Zamów Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse już od 15,99 PLN.

Zamów Tony Hawk's American Wasteland już od 15,99 PLN.

Zamów Football Manager 2006 już od 15,99 PLN.

Zamów Trainz Railroad Simulator 2006 już od 15,99 PLN.

Zamów Shogun: Total War - Złota Edycja już od 15,99 PLN.

 

Już wkrótce informacje o kolejnych nowościach w tej serii!

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupił ktoś już może? Ciekawi mnie co jest w pudełku (np. czy jest mapa Liberty City jak w pierwszym wydaniu).

 

 

 

I widział ktoś w Krakowie ten zestawik taniej niż za 24.99 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega dodala nowe gry do oferty Super$elles a dwie najbardziej warte uwagi to Tomb Raider Legend z najnowszymi uaktualnieniami i DreamFall. Chyba sie skusze na tego TR'a :]

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...