Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Cenega dodala nowe gry do oferty Super$elles a dwie najbardziej warte uwagi to Tomb Raider Legend z najnowszymi uaktualnieniami i DreamFall. Chyba sie skusze na tego TR'a :]

Radze poczekac az ktos to przetestuje na sobie...Cenega znana jest z tego , ze wydaje zmodyfikowane gry , ktore pozniej albo nie dzialaja poprawnie albo wywalaja sie dopulpitu. Przyklad? Vice City z Supersellera , Syberia z KK , ostatnio moj Pirates w jednym porcie , do tego Mafia itd...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze poczekac az ktos to przetestuje na sobie...Cenega znana jest z tego , ze wydaje zmodyfikowane gry , ktore pozniej albo nie dzialaja poprawnie albo wywalaja sie dopulpitu. Przyklad? Vice City z Supersellera , Syberia z KK , ostatnio moj Pirates w jednym porcie , do tego Mafia itd...

Bardzo ciekawe bo właśnie wczoraj ukończyłem Mafie (chyba po raz piąty) i nie zauważyłem żadnych błędów, a tym bardziej wywalania do pulpitu... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku do 10. czerwca jest promocja na gry EA Classics oraz gry EA na PS2 z serii Platinum: przy zakupie dwoch gier druga jest gratis (w przypadku PC = 50zl za dwie gry, na PS2 80zl za dwie gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to 49,99. BTW Dungeon Siege: Legends of Arrana jest w kolekcji klasyki, kusi mnie, zamiast wydać DS z dodatkiem, wydali oddzielnie :|. I GTA Trylogia też wypadałoby mieć w kolekcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku do 10. czerwca jest promocja na gry EA Classics oraz gry EA na PS2 z serii Platinum: przy zakupie dwoch gier druga jest gratis (w przypadku PC = 50zl za dwie gry, na PS2 80zl za dwie gry).

Uuuu, sycąca propozycja :D. W takim wypadku mógłbym kupić Black i Burnouta (na przykład) po 40 zł sztuka :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bardzo ciekawe bo właśnie wczoraj ukończyłem Mafie (chyba po raz piąty) i nie zauważyłem żadnych błędów, a tym bardziej wywalania do pulpitu... <_<

Pokazac korespondencje z Cenega?? <_< Nie tylko ja mam ten problem. Losowo od kopi gry , przejrzyj Laba. Ostatnio podobnie z Vice city na IDG jak i z GTA Antologia. <_< Swoja droga...mam wiecej ich gierek wiec wiem co napisalem. Zagraj sobie w Rally Championship Extreme i zrob sejva..odesle ci readme do Lema :lol2: , a to gra od nich <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe bo właśnie wczoraj ukończyłem Mafie (chyba po raz piąty) i nie zauważyłem żadnych błędów, a tym bardziej wywalania do pulpitu... <_<

 

Pokazac korespondencje z Cenega?? <_< Nie tylko ja mam ten problem. Losowo od kopi gry , przejrzyj Laba. Ostatnio podobnie z Vice city na IDG jak i z GTA Antologia. <_< Swoja droga...mam wiecej ich gierek wiec wiem co napisalem. Zagraj sobie w Rally Championship Extreme i zrob sejva..odesle ci readme do Lema :lol2: , a to gra od nich <_<

Niestety ale Firekage pisze prawdę.

Ja mam ogromne problemy z Syberią i R6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Niestety ale Firekage pisze prawdę.

Ja mam ogromne problemy z Syberią i R6.

Cortezon wielkie dzieki za tego posta. Czemu? Bo siedzac na tym forum naczuylem sie w jednego : Ty nie masz racji , mam ja. Jesli ja nie mialem problemu to nie mial nikt , a ty farmazonisz. Jestem nieomylny a reszta to cwoki lub komp-lamy majace problemy ze sprzetem i dlatego cos tam im nie pasi.. To co opisalem wyzej jest czesto spotykane. Cenega jest firma , ktora ingeruje w kod gry czy chcemy tego czy nie. Przykladow na to znalazloby sie pare (czy ktos nie zna flasha z KK??). Jak wytlumaczycie , ze polska wersja Mafii dla przykladu wywala sie , a ta sama wersja polska ale premierowa nie jest w ten problem "zaopatrzona" (gralem w 3 wersje Mafii : PL , PL-KK , Ang). Oszczedzaja na testach i jest jak jest bo ja nie wierze , ze ktos w to w ogole gral. Takie bugi , ktore nie sa bugami a zwykla chaltura zauwazylby pierwszy lepszy tester. Co jak co , ale wywalanie gry do windowsa to chyba jest wiekszy problem. To co pisalem o Mafii czy Rally (to wyscigi ala Collin ale trudniejsze , gra nie ma sensu jesli nie mozecie zrobic save na swoim profilu...no i nie mozna , gra od razu wychodzi do windy , wersja Lema jest pozbawiona tego problemu , angielskie wersje tez) trwa juz dlugi czas : odpowiedz : przekazemy do odpowiedniego dzialu. A pacza/poprawki jak nie bylo tak nie ma i nie bedzie. I na sam koniec. Czy ktos z Was mial przyjemnosc naciac sie na Age Of Pirates?? Czy wiecie jaka wersja zostala wydana w Rewolucji?? Czy wiecie co sie pozniej z tym stalo? Wiecie co Cenega niby oferowala kupujacym? Wiecie , ze na rynku pojwila sie tez w Rewolucji wreszcie poprawiona gra od razu z dodanym paczem 1.5? Wiec bez zartow , ze ja nie mialem a to co ty piszesz nadaje sie do lekarza :| Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cortezon wielkie dzieki za tego posta. Czemu? Bo siedzac na tym forum naczuylem sie w jednego : Ty nie masz racji , mam ja. Jesli ja nie mialem problemu to nie mial nikt , a ty farmazonisz. Jestem nieomylny a reszta to cwoki lub komp-lamy majace problemy ze sprzetem i dlatego cos tam im nie pasi.. To co opisalem wyzej jest czesto spotykane. Cenega jest firma , ktora ingeruje w kod gry czy chcemy tego czy nie. Przykladow na to znalazloby sie pare (czy ktos nie zna flasha z KK??). Jak wytlumaczycie , ze polska wersja Mafii dla przykladu wywala sie , a ta sama wersja polska ale premierowa nie jest w ten problem "zaopatrzona" (gralem w 3 wersje Mafii : PL , PL-KK , Ang). Oszczedzaja na testach i jest jak jest bo ja nie wierze , ze ktos w to w ogole gral. Takie bugi , ktore nie sa bugami a zwykla chaltura zauwazylby pierwszy lepszy tester. Co jak co , ale wywalanie gry do windowsa to chyba jest wiekszy problem. To co pisalem o Mafii czy Rally (to wyscigi ala Collin ale trudniejsze , gra nie ma sensu jesli nie mozecie zrobic save na swoim profilu...no i nie mozna , gra od razu wychodzi do windy , wersja Lema jest pozbawiona tego problemu , angielskie wersje tez) trwa juz dlugi czas : odpowiedz : przekazemy do odpowiedniego dzialu. A pacza/poprawki jak nie bylo tak nie ma i nie bedzie. I na sam koniec. Czy ktos z Was mial przyjemnosc naciac sie na Age Of Pirates?? Czy wiecie jaka wersja zostala wydana w Rewolucji?? Czy wiecie co sie pozniej z tym stalo? Wiecie co Cenega niby oferowala kupujacym? Wiecie , ze na rynku pojwila sie tez w Rewolucji wreszcie poprawiona gra od razu z dodanym paczem 1.5? Wiec bez zartow , ze ja nie mialem a to co ty piszesz nadaje sie do lekarza :|

Ale mam pytanie, skąd wiesz że KAX_ nas oszukuje mówiąc że nie miał problemów? Całkowicie wykluczasz taką opcję? Chyba nie "kryłby" gry która mu źle działa ;). Jakby mi coś nie grało to bym o tym powiedział/napisał. Może miał fart i tyle ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie masz racji , mam ja. Jesli ja nie mialem problemu to nie mial nikt , a ty farmazonisz. Jestem nieomylny a reszta to cwoki lub komp-lamy majace problemy ze sprzetem i dlatego cos tam im nie pasi..

:mur: Pokaż mi, w którym miejscu napisałem, ze nie masz racji? :mur: Dwa razy ukończyłem wersje z KK i ani razu nie miałem z nią problemu...

Ale mam pytanie, skąd wiesz że KAX_ nas oszukuje mówiąc że nie miał problemów? Całkowicie wykluczasz taką opcję? Chyba nie "kryłby" gry która mu źle działa ;). Jakby mi coś nie grało to bym o tym powiedział/napisał. Może miał fart i tyle ;). Pozdro.

Dokładnie, nie widzę sensu dla którego miał bym pisać, że gra działa mimo iż się wysypuje...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

:mur: Pokaż mi, w którym miejscu napisałem, ze nie masz racji? :mur: Dwa razy ukończyłem wersje z KK i ani razu nie miałem z nią problemu...

Dokładnie, nie widzę sensu dla którego miał bym pisać, że gra działa mimo iż się wysypuje...

KAX bez urazy bo widocznie nie zrozumielismy sie. Ja odnosze wrazenie po tym forum , nie chcialem urazic Ciebie czy w jakis sposob naskoczyc na Twoja osobe. Siedze tutaj od dluzszego czasu i mam takie a nie inne zdanie. Nie napisalem , ze Ty w swoim poscie odbierasz mi racje a stwierdzilem pewien fakt , ktory przewija sie na tym forum : jesli mi cos dziala to kazdemu , jesli mi cos nie dziala to faktycznie panowie jest problem. Nikt nie bierze na powaznie tego co ktos moze opisac na wlasnych doswiadczeniach bo on takich nie mial. Napisales : tak to dziwne bo ja nie mialem. Tak , to zaiste dziwne bo ja mialem za kazdym razem grajac w Mafie. I wiesz co Cenega zrobila? Poprosila o sejwy , przeszli jakimis koderskimi sposobami uwalony fragment gry i odeslali mi sejwa.

 

A czemu zareagowalem tak? Bo nie napisales : faktycznie , ktos moze miec problem , ale zalozyles z gory , ze pisze ot tak sobie bajeczki bo twoja wersja pozbawiona jest tego buga. Akurat tak sie sklada , ze nie jestem sam z tym "mafioskim" problemem. I cos jeszcze. Masz ja z KK czy normalna , premierowa?

 

Tyle. Browarek.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu zareagowalem tak? Bo nie napisales : faktycznie , ktos moze miec problem , ale zalozyles z gory , ze pisze ot tak sobie bajeczki bo twoja wersja pozbawiona jest tego buga. Akurat tak sie sklada , ze nie jestem sam z tym "mafioskim" problemem.I cos jeszcze. Masz ja z KK czy normalna , premierowa?

Dwa razy ukończyłem wersje z KK i ani razu nie miałem z nią problemu...

Grałem też w wersje angielską i premierową PL i również nie stwierdziłem problemu, pamiętam tylko, że raz gra w wersji chyba angielskiej wysypała mi się do windowsa pod koniec ostatniego okrążenia wyścigu co mnie wkurzyło bo prowadziłem ;]

 

Tak z ciekawości który fragment gry Ci nie działał?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie Deus Ex: IW z Antologii. Tak w ogole to plyte mialem pokryta jakims dziwnym czyms, jakby zatluszczona byla :blink:

Na szczescie zeszlo bez klopotu, instalacja bez problemow.

 

Pierwszy zonk: reklama na starcie. Nie wiem co za debil w Cenedze na to wpadl, ale nalezaloby go pod kilem przeciagnac...

 

Sama gra dziala jak trzeba (wersja 1.2), jeden raz mi sie zdarzylo, ze tekst z menu odjechal w lewy gorny rog. Uruchamia sie za to wieki (ok. minuty!), nie dajac przy okazji zadnego znaku zycia. Za pierwszym razem zrobilem reset, bo myslalem ze powiesila mi system (ikonka klepsydry, kursorem moge machac ale nic nie reaguje, Ctrl-Alt-Del nie dziala), dopiero potem wpadlem na pomysl, zeby poczekac dluzej :)

Jak juz sie uruchomi to jest OK. Tlumaczenie w porzadku, przez pierwsza godzine gry nie znalazlem zadnych bledow ani dziwolagow jezykowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Grałem też w wersje angielską i premierową PL i również nie stwierdziłem problemu, pamiętam tylko, że raz gra w wersji chyba angielskiej wysypała mi się do windowsa pod koniec ostatniego okrążenia wyścigu co mnie wkurzyło bo prowadziłem ;]

 

Tak z ciekawości który fragment gry Ci nie działał?

W angielskiej i premierowej tego nie mialem. Tylko KK. U mnie (jak i u czesci osob z innych for) to cos wysypuje sie na misji 18-03. Ja mam wysiadke przy probie kradziezy ciezarowki ,ktora to do portu trzeba wjechac. A czesc osob wlasnie kolo tej misji.

 

Costi

To cos na poczatku mozesz wywalic , wiem..tez mnie glos Fronczewskiego dobija. Reklamuje..ale czy w to gral :lol2:

Wywal flasha i po problemie. Albo odpalaj bezposredni z execa , to chyba tez dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W angielskiej i premierowej tego nie mialem. Tylko KK. U mnie (jak i u czesci osob z innych for) to cos wysypuje sie na misji 18-03. Ja mam wysiadke przy probie kradziezy ciezarowki ,ktora to do portu trzeba wjechac. A czesc osob wlasnie kolo tej misji.

 

Costi

To cos na poczatku mozesz wywalic , wiem..tez mnie glos Fronczewskiego dobija. Reklamuje..ale czy w to gral :lol2:

Wywal flasha i po problemie. Albo odpalaj bezposredni z execa , to chyba tez dziala.

No to widocznie mam szczęście bo u mnie działa bez problemu ta misja (jak z resztą wszystkie), specjalnie jeszcze rat przed chwilą zaliczyłem misję tym razem "od niechcenia" wszystkich w porcie wybiłem i 0 problemów ;]

 

Co do reklamy to zgadza się wystarczy zrobić skrót exe'a i od razu uruchamia się gra...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również nie miałem/nie mam żadnych problemów z mafią, opisany kawałek misji też działa ok

 

reklame (z piotrem fronczewskim lol) można usunąć tak jak kolega napisał wyżej

 

ale już np. z far cry'em miałem klika problemów, ogólnie wolę gierki z Extra Klasyki (CD Projekt) niż z Kolekcji Klasyki (Cenega)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ale już np. z far cry'em miałem klika problemów,

Cenega ma jednak lepsze tytuly. A u Ciebie > SS czy KK? Moj KK akurat o dziwo jest ok , nie mam zadnych problemow (bez pacza znikajaca reka przy strzelaniu > nowe stery). A po paczu 1.4 i HDR jest niby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was mial przyjemnosc naciac sie na Age Of Pirates?? Czy wiecie jaka wersja zostala wydana w Rewolucji?? Czy wiecie co sie pozniej z tym stalo? Wiecie co Cenega niby oferowala kupujacym? Wiecie , ze na rynku pojwila sie tez w Rewolucji wreszcie poprawiona gra od razu z dodanym paczem 1.5?

Ja zakupiłem tę pierwszą wersję. Działa na niej oryginalny patch czy trzeba czekać aż Cenega łaskawie opublikuje swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma jednak lepsze tytuly. A u Ciebie > SS czy KK? Moj KK akurat o dziwo jest ok , nie mam zadnych problemow (bez pacza znikajaca reka przy strzelaniu > nowe stery). A po paczu 1.4 i HDR jest niby.

ja mam far cry z KK i miałem takie miśki jak np. wywalanie gry do pulpitu bez żadnej przyczyny a czasem przy uruchamianiu wyskakiwał jakiś critical error i pełno literek, niezależnie od ustawień video i audio. w ogóle cała gra mi przez to zbrzydła i w połowie grałem na cheatach, bo czasami w ważnych momentach wywalało mnie z gry i nie było jak zapisać itd.

 

no i te spolszczone dialogi! .... bez komentarza :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja zakupiłem tę pierwszą wersję. Działa na niej oryginalny patch czy trzeba czekać aż Cenega łaskawie opublikuje swojego?

Tez mam ta 1. Podobno cenega wymienia/wymieniala ta wersje gry. Ktos na Labie pisal o tym w podobnym temacie , bo pisali to na ich forum. A po tej grze zrazilem sie do nich mocno. Gra zniknela , pozniej pojawila sie z nowym paczem. Porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...