Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

A od kiedy on jest ? Kiedy właczyli to?

 

Ja tam wyśle maila i zapytam.

Stary...ja chyba z rok juz czekam :blink: To pic na wode , sam mam duzo punktow i wykorzystalbym to ale nabrali "frajerow" i tyle. Non stop 6 dni w ich klubie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdprojekt.info/nxk/gram.asp?id=SP&gid=67 - kupilem sobie dzisiaj ta gre i tera glupie pytanie. Czy to jest wersja podstawowa + 2 dodatki, czy kupilem same dodatki ? :) Nie mam tera czasu zainstalowac, moze tam by sie wyjasnilo, ale to zrobie dopiero za pare dni, a chce juz wiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej podstawowa z dodatkami IMHO.

 

Bylem dzisiaj w Empiku, patrze, a tu na niektorych grach zielone naklejki "wakacyjna promocja - XX %", gdzie XX to 30 lub 50.

Ktos wie, o co chodzi? Strona gram.pl milczy na ten temat. Zeby bylo weselej, na niektorych pudelkach danego tytulu byla naklejka, na innych nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, to promocja cd projekt wakacyjna wyprzedaż 30%, 50% taniej

 

zaraz dam tu linka do listy gier, jako, że przed chwilą zdałem/zakończyłem sesję to coś sobie kupię :D

 

 

 

 

CLICK: http://www.gram.pl/wyprzedaz/

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się skuszę na Guild Wars (64zł jak dla mnie - mam dużo wPLN), nigdy nie interesowałem się rpg ani mmo, zobaczymy...tylko czy gierka pójdzie na kompie z podpisu? widziałem wymagania na stronce, ale to różnie z tym bywa, chodzi mi o to, żeby nie haczyło zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend jest promocja w gram.pl: http://www.gram.pl/news_9wrlH,1_Fajniejsze...ie_gram_pl.html

 

Dodatkowo, w preorderach pojawily sie dwie sympatyczne pozycje:

- Saga Baldur's Gate na DVD: http://www.gram.pl/sk6_8QrfH,1_Saga_Baldur_s_Gate.html

- Saga Icewind Dale na DVD: http://www.gram.pl/sk5_8QrfHO0_Saga_Icewind_Dale.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się (albo niedługo się pojawi) Half-Life 2 : Game of the Year Edition zawiera Half-Life 2, HL1: Source, CS:Source oraz HL2: Deathmatch. Mozna go kupic za 45zl, mysle, ze jest to bardzo dobra cena.

 

A poza tym, to Q4 i D3 mozna kupic za ok 35zl, ale to chyba jest wiadome.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie HL2 wchodzi w skład zestawu, myslelem ze to oczywiste, sorki jesli wprowadzilem w blad. Wydedytowalem posta wyzej.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Gra jest zabezpieczona Steamem nie Securomem wiec Ci , ktorzy nie maja neta wywala kase do kubla , na pudelku tez nic nie jest napisane , ze wymagany jest net , a jedynie , ze musimy zgodzic sie na warunki Valve. Innymi slowy wala w preta , nie wiedzialem , neta w kompie nie mam , 50 zl w plecy...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zabezpieczona Steamem nie Securomem wiec Ci , ktorzy nie maja neta wywala kase do kubla , na pudelku tez nic nie jest napisane, ze wymagany jest net , a jedynie , ze musimy zgodzic sie na warunki Valve. Innymi slowy wala w preta , nie wiedzialem , neta w kompie nie mam , 50 zl w plecy...

Pudelko HL2:E1

:arrow: Pomaranczowy pasek ktory mowi ze wymaga sie zaakceptowania umowy uzytkownika systemu Steam...Musisz uaktywnic niniejszy produkt za posrednictwem Internetu, logujac sie na konto systemu Steam i akceptujac USS.

 

Pudelko HL2

:arrow:

Wymagania minimalne:

Blablabla... Inne: Lacze internetowe

 

Jakos trudno mi uwierzyc ze na GOTY nie bedzie info dot aktywacji produktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jakos trudno mi uwierzyc ze na GOTY nie bedzie info dot aktywacji produktu...

Trudno bo?

 

Mam to , na okladce jest napisane > wymagane lacze by zgodzic sie z licencja Valve i lacze internetowe do gry po lanie/sieci ale HL2 jest gra offline...Nic nie ma , ze do zainstalowania HL2 potrzeba lacze , z ktorego zassie sobie Steam.dll

 

Ten napis jest na tej gierce (ostatnio podobny watek czytalem) ale nie GOTYE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

AAF

Wielkie dzieki stary. Polowalem na Godfathera i Most Wanted (pierwsza do grania , a druga jako smark do grafiki) bo byla promocja EA w Empikach i MW bylo , Godfathera nie mieli. No wiec zlozylem zamowienie :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tu już nie mogę a HL2 mi dojdzie najszybciej za 3-5 dni :P

 

a ta promocja EA niczego sobie, ale większość mi się tam nie podoba

 

chyba krasnale im litery przestawiają:

http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/p...18E62B0339C.LB1

 

Tireg Woods PGA Tour 2006 (PS2)

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy nie kupić w Empiku 3 pierwszych części GTA za 20 zł. Wszystkie są po polsku, czy trochę dopłacić i kupić jakieś akcesoria do TH2??

Co wy byście wybrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...