Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

I wedlug Ciebie to jest informacja wiazaca? Wymog dotyczy aktywacji , ktorej nawet przy okazji Windowsa robic nie musisz. Siec potrzebna jest do grania w CSS'a a nie HL2. Wedlug mnie odwalili fuszerke z tym opisem i tyle. HL2 to nie online , a na twoim zdjeciu jest wlasnie aktywacja produktu a nie czarno na bialym > aby zainstalowac HL2 offline musisz miec neta , bo ten zassie sobie steam.dll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy nie kupić w Empiku 3 pierwszych części GTA za 20 zł.

Dwie pierwsze są dostępne za darmo.

 

 

I wedlug Ciebie to jest informacja wiazaca? Wymog dotyczy aktywacji , ktorej nawet przy okazji Windowsa robic nie musisz.

Musisz jezeli chcesz z niego korzystac dłuzej niz 30dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Moj post w sprawie aktywacji zostal usuniety...ciekawe , zwlaszcza , ze odnosi sie to do mojego oryginalnego windowsa..

 

A na tego Godfathera za 1 zl to ja czekam od poniedzialku..zamowilem...oni pakuja paczke 2 dni , pisza mi iz kurier ma 24h na dostarczenie. Dzis jest czwartek a kuriera nie ma i juz raczej nie bedzie. Najs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj post w sprawie aktywacji zostal usuniety...ciekawe , zwlaszcza , ze odnosi sie to do mojego oryginalnego windowsa..

A znasz zasady subforum gry? To, ze nie jest mowa o grze, tylko o OSie, z niczego nikogo nie zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

od czego masz kontakt w merlinie? miałem podobną sytuacje z UT2004 od nich, dzwonisz na skype i mówisz, że coś jest nie tak, wtedy wyślą na drugi dzień.

Myslisz , ze nie skorzystalem z tego? Odpowiedz w srode , paczka w czwartek

 

A znasz zasady subforum gry? To, ze nie jest mowa o grze, tylko o OSie, z niczego nikogo nie zwalnia.

Tak , ale to byla analogia , szlo mi o to ze w przypadku systemu nie musze a wiec i gry tez nie powinienem.

 

Panowie mam pytanko czy w pudełku od Half Life 2 Game of the year edition mieliście dwie karty z dwoma różnymi kluczami do gry czy mnie się tak pofarciło??

Ja mam tylko jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś Dungeon Siege Legends of Aranna (DS + dodatek) z Kolekcji Klasyki, gierka stara, ale jara i posysa. Btw mało coś fps mam 40-70 xD.

 

to po co kupowales gre skoro jest do bani?? :|

E? Jest fajna i el0młodzieżowa, coś ci się pomerdało chyba :P.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sobie ja ostatnio kupilem. Wogole jak wpadlem do Media, to sie nie moglem powtrzymac jak zobaczylem jakie kolekcje w jakich cenach sprzedaja i kupilem Thiefa, Spellforce i Dungeon Siege :P

Teraz czekam na Baldura i Icewind. Juz tydzien temu zamowilem. Mam napisane, ze wyslali 24.07, czyli wtorek, co prawda wybralem poczte, ale nigdy tak dlugo jeszcze czekac nie musialem, bo do dzisiaj nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zanabylem Baldura i Icewind Dale. Niestety w Empiku nie mieli akurat antologii HL2, bo pewnie wyszedlbym z trzema pudelkami :lol2:

 

Jutro zeskanuje gazetke z Empiku z promocjami na gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldur jest przegięty - na płytce wrzucono kilkadziesiąt modów i kupę mniej/bardziej niepotrzebnych bajerów. Za tę kasę - szał ciał. Napiszcie jak wygląda wydanie Icewinda :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara mnie chyba ch... strzeli. Jak bym wiedzial ile to bedzie trwalo, to bym sobie w Empolcu kupil. Mam napisane, ze wyslali 24.07, czyli tydzien minal, a do dzisiaj [gluteus maximus], nic nie przyszlo. Nie orientujecie sie, czy z tej strony gram.pl jak wysylaja poczta, to jest to priorytet ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem Sage Baldur`s, Company of Heroes i SWAT. Gry są świetnie wydane jak na te cene. Moja kolekcja urosła troche!!! Ale mam jeszcze tyle tytułów do zakupienia że nie wiem kiedy i za co to kupie!

Następne zakupy to StarCraft i Diablo oraz Diablo II w platynowej kolekcji!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldur jest przegięty - na płytce wrzucono kilkadziesiąt modów i kupę mniej/bardziej niepotrzebnych bajerów. Za tę kasę - szał ciał. Napiszcie jak wygląda wydanie Icewinda :)

Troche modow (ok. 5 do kazdej czesci), muzyka w formacie MP3, tapety, galeria, elektroniczne instrukcje i poradniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dostałem newsletter od TimSoftu, te same gry co w Merlin.pl (EA Classics) ALE tutaj wybieracie, którą chcecie za 49 zł i którą chcecie za free! w merlinie były z góry narzucone te za 49 czy 1zł.

 

treść:

Tylko u nas i tylko do 18 sierpnia 2007 zamawiając - Half Life 2 +

Counter-Strike Source - www.timsoft.pl/cennik/4729 lub dowolną grę z

poniższej listy otrzymasz w prezencie grę Battlefield 2 lub inną

wybraną przez Ciebie z listy prezentów w koszyku (podczas składania

zamówienia).

Lista gier objętych promocją:

 

- Battlefield 1942 : The WWII Anthology

- C & C Generals Deluxe Edition

- Fifa 06

- Half Life 2 + Counter-Strike Source

- Harry Potter i Czara Ognia

- Harry Potter i Więzień Azkabanu

- Medal Of Honor: Allied Assault War Chest

- Medal Of Honor: Wojna na Pacyfiku

- Mistrzostwa Świata FIFA 2006

- NBA Live 06

- Need For Speed Most Wanted

- Need For Speed Underground 2

- NHL 06

- Ojciec Chrzestny

- The Sims 1 Deluxe

- The Sims 1 zestaw trzech dodatków, część 1

- The Sims 1 zestaw trzech dodatków, część 2

- Władca Pierścieni: Bitwa o Środziemie 2

- Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

 

Gry zamówisz pod adresem:

http://www.timsoft.pl/info/szukaj.php?s=Classics

edit: coś poknociłem, byłem w sklepie i nie da się wybrać nic innego jako darmowa Battlefield 2 czy The Sims, kicha troche a chcialem CnC Generals i Godfathera za 49zł :P chyba sie nie da

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nacialem - jak widac nic za darmo... kupilem czteropak (diablo, starcraft, brood war i warcarft2) jednak dvd lapka zadnej z plytek nie czyta :|. To pierwsza taka akcja zeby mi nie chcial nawet wlaczyc jakiejs plytki wiec wnioskek jest prosty - nagrali na jakims shicie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...