Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dostałem tego KOMPAN'a.Są różne przeceny na kilka tytułów ;) Fajnie bydzie,jak beda wysyłać to co miesiąc.

W ogóle cenega ma teraz jakies przeceny w swoim sklepie internetowym. Ja ostatnio zaopatrzylem sie w CivCity Rome, ktore wynioslo mnie 19,90 + 7,90 przesylka. A najlepsze jest to, ze zamawialem przesylke poczta polska a oni i tak kurierem przyslali :) takze gierke mialem w ciagu 2 dni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje znaleźć grę z serii The incredible Machine. Chodzi mi o jakąś w miare nową jej odsłone albo coś bardzo podobnego.

Ściągałem kiedyś pełne wersje z internetu, z jakieś anglojęzycznej stronki. Poszukaj, bo gra naprawdę świetna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego ----> click

 

Seria obejmuje 5 płyt:

 

Płyta 1 - 29 listopada

 

Alone in the Dark: Koszmar Powraca Gothic II Wojna Światowa Sacrifice

 

Płyta 2 - 06 grudnia

 

Painkiller Czarna Edycja Alien Nations 2 Cold Zero Europa Universalis Mroczne Wieki

 

Płyta 3 - 13 grudnia

 

Fallout 2 Fallout: Tactics SpellForce Złota Edycja (gra Spellforce z dwoma dodatkami) Victoria

 

Płyta 4 - 20 grudnia

 

Gothic II Dwa Trony: Wojna Róż Ghost Master Trainz Railroad Simulator 2006

 

Płyta 5- 27 grudnia

 

FlatOut 2 Giants: Obywatel Kabuto Korona Północy Lionheart: Legacy of the Crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 5tej płycie Kultowe Gry Komputerowe

- Flatout 2

- Giants: Obywatel Kabuto

- Korona Północy

- Lionheart: Legacy of the Cursader

baaaaardzo ciekawie się robi ;) Szczególnie 2 pierwsze pozycje.

Co takiego ciekawego jest w Giants: Citizen Kabuto ?

Przeciez ta gra byla sprzedawana w czasach rivy TNT2 i pierwszego geforce'a :)

Jak na tamte lata wgniatala w fotel grafika w tym obsluga innowacyjnego wtedy T&L , ale poza grafa to tam duzo nie bylo.

 

Z tego packa najmocniejszym tytulem zdecydowanie jest Lionheart -jako RPG grafika nie jest tak istotna , a tytul miodny , z ciekawa fabula i odniesieniami do naszego swiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego packa najmocniejszym tytulem zdecydowanie jest Lionheart -jako RPG grafika nie jest tak istotna , a tytul miodny , z ciekawa fabula i odniesieniami do naszego swiata :)

Wasc raczy zartowac? Lionheart miodny, z ciekawa fabula? Mieli fajny pomysl na swiat to go zmarnowali w takim crapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co takiego ciekawego jest w Giants: Citizen Kabuto ?

Przeciez ta gra byla sprzedawana w czasach rivy TNT2 i pierwszego geforce'a :)

Jak na tamte lata wgniatala w fotel grafika w tym obsluga innowacyjnego wtedy T&L , ale poza grafa to tam duzo nie bylo.

Ghyhyhy :D

Jedna z lepszych gier tamtych czasów.

Połączenie RTS, RPG i gry akcji TPP.

No i pierwsze naoczne pokazanie Bumb Mappingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jedna z lepszych gier tamtych czasów.

Połączenie RTS, RPG i gry akcji TPP."

 

Zdecydowanie genialna pozycja:-) Mam org z dawnych lat, grę skończyłem 2-3 razy. Polecam każdemu.

 

To samo odnośnie Kronik Riddicka - rewelacja, fantastyczny "film". Dziwię się, że tak przeszedł bez echa.

 

Mnie dziwi ze Pitch Black prequel Kronik Riddicka przeszedl bez echa - chodziło mi o to, że gra jest jak film dlatego cudzysłów:-) Filmy tez widziałem, choć dopiero po grze. Bardzo dobre wrażenie, jak się lubi Van Diesela oczywiście.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam maly problem z Flatout 2 z serii GW, otoz po zainstalowaniu pojawil mi sie ekran z ustawieniami graficznymi, rozdzielczosc, detale i takie tam pierdety, ustawilem sobie na wyrost i chce je zmienic ale.... jak? w plikach grzebie (bo poprzez menu gry nie da sie) ale nie znajduje, jak wrocic do ekranu opcji graf. ktory pojawil mi sie tylko przy pierwszym uruchomieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna flatouta2 na wyrost ustawic?? :| spermon 2800+ do tego 7300gt i 1gb ramu i w 1280 max aa4 zapiernicza 60fps :|

 

dopiero w przy 7300 i rozdzialce 1680 musialem AA wylaczyc, zeby bylo >40fps co dawalo mi uczucie plynnosci.

 

u mnie w menu start => flatout 2 jest Setup FlatOut2 i tam sie zmienia ustawienia ;] tylko ja mam edycje pudelkowa B)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...