Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Milan1899 - byłeś może w innych biedronkach? Na zagórzu są 3 biedronki (pewnie doskonale wiesz gdzie), jedna koło ul. Szymanoskiego, druga naprzeciw Videoworld, a trzecia(od niedawna, wcześniej był Plus) przed Dąbrową Górniczą, po tej samej stronie co Silesia Expo. Jeszcze jest jedna koło Straży Pożarnej. Muszę się wkońcu do któreś wybrać, może jeszcze się coś ustrzeli.

 

Tak BTW kupiłem UNREAL Antologia, z XK Gold i wszystkie części się instalują. Nie ma możliwości wyboru, jak dla mnie duży minus, do tego nie ma Tactical Ops. Co to za antologia bez Tactical Ops i Tactical Ops Crossfire?

 

Byłem w dwóch empikach ostatnio i... zniknęła całkowicie Kolekcja Klasyki od Cenegi. Czy ktoś wie, co się stało? Chciałem kupić Tomb Rider Legent, Just Cause i Prey'a a tu ci taka niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila z timsoft.pl, a tam gry z EA z serii Classic za 29.90 m. in. Crysis, NFS-y MoH, Simcity 4 Deluxe itp.

A ta seria EA Classic jest też tańsza w normalnych sklepach (jak np Empik czy Mediamarkt) ? Bo z tego co widze w necie to tylko w timsoft taka cena np Crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdańskim Saturnie, każda gra z serii EA Classic za 24,90 zł (młodemu kupiłem NFS:Carbon). W Empikach kupujesz jedną za 49,90 zł, a drugą masz gratis. W Saturnie widziałem nawet wydanie premierowe Crysis'a w cenie wersji Classic.

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdańskim Saturnie, każda gra z serii EA Classic za 24,90 zł (młodemu kupiłem NFS:Carbon). W Empikach kupujesz jedną za 49,90 zł, a drugą masz gratis. W Saturnie widziałem nawet wydanie premierowe Crysis'a w cenie wersji Classic.

Wielkie dzięki za info. Też chce dla kogoś kupić pudełkowego Crysisa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem wróciłem z empiku bogatszy o Crysisa i Battlefield 2 Deluxe, za jedyne 49.91. Fartem totalnie, ostatnie kopie i ostatni dzień promocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przed momentem wróciłem z empiku bogatszy o Crysisa i Battlefield 2 Deluxe, za jedyne 49.91. Fartem totalnie, ostatnie kopie i ostatni dzień promocji ;)

Zabawne jest to , ze nie kazda siec o tym wie - u mnie we Wroclawiu oczy szeroko otworzyli - nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna seria tanich gier w Biedronce. Więcej..

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Lista tytułów"
Worms Forts

Rise & Fall: Civilizations at War

Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe

Beyond Divinity

Driv3r

Fahrenheit

Jade Empire

Painkiller Black Edition

Fable: Zaginione Opowieści

Sega Rally

Painkiller Overdose

Saga The Suffering

Aquadelic GT

True Crime NYC

The Guild II Złota Edycja

Colin 2005

SpellForce 2

Freakout

Alien Nations 2

Besieger

Divinity

Harbringer

Aura

Ghost Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że powtarzają po prostu poprzednią ofertę. Mogliby coś innego wrzucić (i wcale nie wymagam nowości...:P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gdańskim MM jest TES III z Tribunalem i Bloodnoonem za 20 zł w Extra Klasyce. Musiałem kupić :)

Kolega widzę przespał ostatnie 2 i pół roku. :rolleyes:

 

 

W najnowszym CDA będzie:

BloodRayne 2,

Legend: Hand of God,

Overclocked: Historia o przemocy.

 

Cool :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę przespał ostatnie 2 i pół roku. :rolleyes:

 

 

W najnowszym CDA będzie:

BloodRayne 2,

Legend: Hand of God,

Overclocked: Historia o przemocy.

 

Cool :)

Legend hand of god to niech oni sobie w d... wsadza, kupilem tego syfa po ich swietnej recenzji na 9, a okazalo sie , ze to shit jakich malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Legend hand of god to niech oni sobie w d... wsadza, kupilem tego syfa po ich swietnej recenzji na 9, a okazalo sie , ze to shit jakich malo.

Czemu mnie to nie dziwi :lol2: , to samo ludzie pisali o niej w komentarzach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mówicie, że Legend to taki crap :) Skończyłem, grało mi się całkiem przyjemnie, może brakowało trochę innowacyjności, ale tragedii nie było :P

 

A co do edycji Biedronkowych gier to mogliby tam wrzucić coś typu CS 1.6 - w ten deseń ^^

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wrazenie jakby pelna wersja caly czas chodzila w 10-15 fps co bylo dosc dziwne bo testujac niemieckie demko wszystko zasuwalo plynnie.

 

No i po prawdzie to samo granie w to znudzilo mi sie po 30 minutach. Jedyne co tam bylo smieszne to pomysl z elfka kursorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja też na początku byłem nieco rozczarowany tą grą...ale z czasem nawet się jakoś to rozkręciło ;) Nie mówię, że jest przełomowa, ale jako przerwa od innych tytułów była w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...