Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

allegro?

Przesylka - nie interesuje mnie taka promocja zwlaszcza , ze czesto mozna to dostac pod domem w podobnej cenie. Zreszta , jesli sie o czyms wspomina to nalezy dokonczyc wypowiedz.

 

Zobacz jak to wyglada na PCL w temacie "tanie granie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą w tej samej promocji jest też Doom 3..o ile dobrze pamiętam to już dawno temu można było go wyrwać za 19 pln, mogli zjechać trochę z ceną..

 

za CoD'y jak najbardziej optymalna za to ;)

Doom3 w tej cenie to było od 2005/06 roku ;). Sam mam taką wersje. Ogólnie MUST HAVE. (21 razy przeszedłem z modami,bez, na nightmare z kosteczką ;d). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej obie gry są dostępne w Empiku (w Gdańsku widziałem). Seria The best od Activision czy jakoś tak.

Trzeba będzie zobaczyć. Może w alfowym empiku albo w mm też coś będzie. Do głównego za daleko ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera a ja dałem za GTR Evo 89zł w grudniu ;/ Ale gry nie takie złe, Stalker CS i Mass Effect.

Widzisz.. a wystarczylo kupic GTR2 za 25 zl.. psociagac milion modow i mial bys to samo tylko taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Widzisz.. a wystarczylo kupic GTR2 za 25 zl.. psociagac milion modow i mial bys to samo tylko taniej ;)

Ta i pewnie jezdzilby w ligach otwartch na serwerach zewnetrznych...

 

W GTRE/WTCC mozesz pykac na Simacingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie, może się wreszcie za Stalkera zabiorę ;)

 

widział ktoś ostatnio w Warszawie tą droższą antologię Unreala (tą z UT3) ? Jakoś nigdzie nie mogę trafić.. ;/

a i jeszcze jedno..Crysis to od dawna po 49zł chodzi ?, aż się zdziwiłem jak zobaczyłem, ale chyba zbyt rzadko ostatnio empiki i inne takie odwiedzam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

O, skad takie info?

 

Dowiedzieliśmy się, że firma CD Projekt planuje podnieść ceny detaliczne dla kilku serii wydawniczych gier na PC. Podwyżka będzie aktualna od 20 maja tego roku na terenie całego kraju. Według naszych informacji sklepy detaliczne oraz sieci handlowe zostały już o niej poinformowane przez dystrybutora. Czyżby rozpoczynały się trudniejsze miesiące dla rodzimych miłośników pecetów?

 

Wygląda na to, że tak, bo podwyżki w niektórych przypadkach są na pewno znaczne. Dotyczą one kilku popularnych serii skierowanych do młodzieży i dorosłych graczy. Przykładowo za tytuły z Platynowej Kolekcji zapłacimy o 10 złotych więcej niż wcześniej (nowa cena: 69,90 zł). Można w niej kupić między innymi takie pozycje jak: Guild Wars, Supreme Commander, antologię F.E.A.R. oraz Company of Heroes.

 

Zmiany dotkną również tytułów TOPSELER, których cena wzrośnie z 39,99 zł do 49,99. Nieco mniejsze podwyżki pojawiają się także w innych ofertach CD Projektu. Przykładowo gry z eXtra Klasyki Gold będą kosztować o 3 złote więcej, a do produktów opatrzonych logiem eXtra Klasyka Hit dołożymy 5 złotych. Pełną listę planowanych przez dystrybutora zmian prezentujemy poniżej.

 

Zmiany cenowe w ofercie CD Projekt (obowiązują od 20 maja 2009 roku):

 

* Platynowa Kolekcja – dotychczasowa cena: 59,90 zł, zmiana na 69,90 zł

* TOPSELLER – dotychczasowa cena:39,99 zł, zmiana na 49,99 zł

* eXtra Klasyka Gold – dotychczasowa cena: 26,99 zł, zmiana na 29,99 zł

* eXtra Klasyka Hit – dotychczasowa cena:19,99 zł, zmiana na 24,99 zł

* eXtra Klasyka Dodatek – dotychczasowa cena: 14,99zł, zmiana na 19,99 zł

* Supercena – dotychczasowa cena: 9,99 zł, zmiana na 14,99 zł

* Dookoła Filmu – dotychczasowa cena: 39,90 zł, zmiana na 49,99 zł

* Disney Magiczna Kolekcja – dotychczasowa cena: 29,90 zł, zmiana na 34,99 zł

* Scooby-Doo – dotychczasowa cena: 39,90 zł, zmiana na 44,99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu kupowanie oryginalnych gier robi sie mniej oplacalne... a pozniej bedziemy czytac ze piractwo wzroslo o 20% w porownaniu do wczesniejszego miesiaca... ja tam nie mam slow na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cdp zapoczątkował erę tanich gier, więc cieszcie się póki jeszcze są. Chłopaki już naprawdę cienko stoją na rynku...

A to niby czemu ? Chodzi o przerwanie prac na Wiedźminem na konsole i zwolnienia w CDP ? Szkoda by było aby nasz najlepszy dystrybutor padł ale nie wiem co to posuniecie ma im dać. Teoretycznie większy zysk no ale to tylko wtedy gdy sprzedadzą taką samą ilość sztuk jakby sprzedali po wcześniejszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Cdp zapoczątkował erę tanich gier, więc cieszcie się póki jeszcze są. Chłopaki już naprawdę cienko stoją na rynku...

Skoro non stop odgrzewaja kotlety to nie dziw sie. Ile razy probowali Baldura sprzedac, to sie robi malo smaczne.

 

W ogole ich tanie serie maja tak szpetne pudelka , ze tego za darmo nie wzialbym. Wynalazki za 10 zl , kupy za 20 - ich oferta z malymi wyjatkami. Wole Cenege , bo ta w tanich seriach ma lepsze gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...