Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

albo witamina albo profil online w XBL.

tak się właśnie piraciło GTA4. a potem się dziwią że piractwo się szerzy :damage_wall: skoro taki shit robią -_-

 

a powie ktoś jak zrobić takie konto? <_< nigdzie nie widzę takiej opcji.

F***IN microshit.

Edytowane przez Finchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest. Ja byłem ok 11.30 i koło kosza z grami kręciły się tylko babcie. IMO po 15 zacznie się tam gotować, gdy dzieciaki zaczną wracać ze szkoły aczkolwiek niewykluczone, że dobre tytuły i jutro będą dostępne.

Na pudelku chyba pisze ze muzyka na plycie cd.

 

Waga Unreala Antologi chyba jest najbardziej wyczowalna. Z Zywcu (ul. Żeromskiego) sa dwa mega kosze z grami. Jak komus cos potrzeba to leciec tam.Jest tam sporo wszystkich tytulow i wymieniay Unreal ktory wazy tyle co wszystkie gry razem wziete:) Ewentualnie moge komus kupic i wyslac, ale przesylka moze troche kosztowac, no chyba ze wyslac bez kartonu, to juz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie konta Games for Windows.

 

Posiadanie konta Games for Windows Live wymagane jest do gry w trybie multiplayer.

Aby założyć konto postępuje wg. poniższych instrukcji:

 

1.wejdź na stronę Games for Windows

2.kliknij "Join Free" i na kolejnej stronie "Join now"

3.podaj swój adres email aby rozpocząć proces rejestracji i wypełnij pola na kolejnej stronie

4."Date of Birth" to data urudzin podana w formie miesiąc/dzień/rok

5."Country Region" to kraj pochodzenia; aby możliwa była rozgrywka w trybie multiplayer musisz podać jeden z krajów objętych oficjalnie usługą Live - np. Wielka Brytania (Polska nie jest objęta tą usługą)

6."Password" i "Confirm Password" to pola na wpisanie hasła

7."Secret Question" i "Secret Answer" to pytanie i odpowiedź, którego użyjesz jeśli np. zapomnisz hasła logowania

8."Gamer Tag" to Twój identyfikator w usłudze Windows Live

9."Gamez Zone" to sposób w jaki określasz siebie jako gracza

10.Po zaakceptowaniu zostaje ustawienie filtra rodzinnego. Możesz już zalogować się do swojego profilu

 

(Pomoc techniczna Gears of war z serwisu gram.pl)

Z tymże konto online jest potrzebne tylko jeśli chcemy grać w multiplayera, jeśli nie to wystarczy założyć konto offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy... robi sie konto Live na UK i gra muzyka.

Dokładnie. Bajdełej - to nie konto XBL, tylko Windows Live :) Nie mylić X-klocka z Piecem. Konto radzę założyć na gmail. Mi na o2 ni hu hu nie chciał przyjść kod aktywacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bez.

 

-Unreal z dodatkiem Return to na Pall

-Tournament Game of The Year Ed.

-The Awakening

-2004

 

Ps - to wersja z duzym pudelkiem ,w srodku tylko plyta cd w pudelku i kartka z sn, nic wiecej. Czesc wyglada tak ,a czesc jak np. SupremeComander ma wydanie identyczne, ale i boxowe jak nowa kolekcja , ta biala, cdprojektu. Tam masz pudlo, papiery itd.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. szkoda, że w stonce nie dali normalnych dvd-boxów zamiast tych wielkich pudeł. Miałem kupić jeszcze ze dwa tytuły, a tak wybrałem sobie tylko Supreme Commandera.

Czy wyprodukowanie dvd-boxa kosztuje więcej niż takiego dużego pudła?

Ogólnie to wydaje mi się, że biedronka kupiła gdzieś bardzo tanio jakieś resztki gier, które być może się nie sprzedały. Potem przepakowali to i rzucili na sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wracając z pracy zahaczyłem o bezdomkę i odbiłem się od niemal pustego kosza.

Girsów już nie było, ale patrząc po Waszych zdjęciach tej "edycji" to jakoś odechciało mi się zakupu - wygląda to jak kopia zapasowa prosto ze stadionu Xlecia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie. Bajdełej - to nie konto XBL, tylko Windows Live :) Nie mylić X-klocka z Piecem. Konto radzę założyć na gmail. Mi na o2 ni hu hu nie chciał przyjść kod aktywacyjny.

To jedno i to samo, a tworząc konto przez stronę GfW i tak robisz to wykorzystując mechanizm z xbox.com, co zresztą widać przy logowaniu - Sign in to Xbox, oraz podczas podawania danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będąc w pracy przejeżdżałem przez Piastów (miejscowość pod Warszawą, dla tych którzy mieszkają w innych częściach Polski ;) ) i wstąpiłem do Biedronki. Jest pełen wybór, cały kosz różnych tytułów. Wziąłem GOW'a i jakoś się nie mogę wkręcić :) co prawda grałem tylko chwilkę, ale jakoś do mnie ten tytuł nie przemawia. Zastanawiam się czy nie dobrać jeszcze czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Barlinku, bo byłem tam dzisiaj przy okazji. GOW'a zostało 3 pudełka (jedno wziąłem), poza tym 2x Unreal, 1x Icewind i inne. Przy kasie tradycyjnie, żeby wziąć paragon, bo "często nie wchodzą". Wersja jak u kolegów wyżej czyli biała okładka slim, kod i płytka, jeszcze nie instalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedno i to samo, a tworząc konto przez stronę GfW i tak robisz to wykorzystując mechanizm z xbox.com, co zresztą widać przy logowaniu - Sign in to Xbox, oraz podczas podawania danych.

No cóż - mogę się mylić. Konto zakładałem jakiś czas temu to nie pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie mogłem się zebrać wcześniej, jutro odwiedzę przynajmniej 3 biedy w mieście. Liczę na tą, na Zagórzu, przy Silesia Expo - jest mało uczęszczana. Może ktoś już tam był?

 

Można gdzieś kupić jeszcze 2 za 1 w EA Classic? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja w czwartek o godzinie 10:07 ostatnią sztukę GoWa wyrwałem. Przeszedłem na Xboxa, ale z chęcią sobie przypomnę na PC za 9zł to lux oferta.

 

 

Edit. Proszę Państwa te gry z EA Classics są po 20zł na allegro. Jak ktoś mieszka blisko sprzedawcy to może sobie bez problemu kupić.

Edytowane przez krzychu26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GOWa właśnie kupiłem.

 

Nie wiem mi tam jakoś działa konto Live ale ja nie zakładałem go na polskiej stronie chyba, a z innej beczki, widzicie jakieś serwery? W obojętnie jakim trybie? Bo ja nic oO

 

Dodam, że porty pootwierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pytanie nieco zalatujące OT - czy grę która była już zarejestrowana na jakimś koncie GFWL (np. moja kopia GoW na moim koncie) można zarejestrować na innym ?

Gra sie nie rejestruje na żadnym koncie, możesz jej używać na ilu chcesz kontach. Trzeba jedynie pamiętać że seriala możesz użyć tylko 10 razy, po reinstalacji Windowsa trzeba go podać ponownie przy pierwszym logowaniu, nawet jak się zrobi backup folderu XLive.

No chyba że GoW ma aktywację SecuROM czy coś, to wtedy może nie prosić o seriala przy logowaniu do LIVE (tak jak to jest z GTA IV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...