Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Team Fortress 2 za 7,49e (-50%).

Głupio mówić, ale jeszcze nie zaopatrzyłem się w tą grę. :]

Opłaca się jeszcze kupować ? Dużo ludzi w to pyka ? No i jak z grywalnościa, bo nie powiem, trochę przeraża mnie ta komediowa oprawa i nie wiem, czy mi do końca podejdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam OBox-a i ten cały TF2 jak dla mnie to porażka, odpaliłem i mechanika rozgrywki …..(co mam pisać wejdź na YT i zobacz gampelay z gry). Wywaliłem od razu po zainstalowaniu i wiem czemu to dodają do innej gry bo osobno by tego nikt nie kupił. Oczywiście to moje zdanie, reszta zestawu OB jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej całego Orange Boksa?

 

HL2 przeszedłem zaraz po premierze, episody jakoś mi nie podpasowały, portala mam za free ze steam, więc w sumie interesowało mnie tylko tf2.

Filmiki na yt oglądałem i jedno co przychodzi mi na myśl to chaos. :]

 

Także chyba sobie odpuszczę, bo nie lubię aż za nadto arcade'owych fps'ów.

 

Btw ciekawe kiedy kolejna wielka obniżka gier na steam, przydało by się w coś zaopatrzyć. Szkoda, że nie zdecydowałem się na l4d albo kf, bo aktualnie gry z coop są u mnie na tapecie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 przeszedłem zaraz po premierze, episody jakoś mi nie podpasowały, portala mam za free ze steam, więc w sumie interesowało mnie tylko tf2.

HL i epizody się przydają także do niektórych modów (z uniwersum HL), oprócz Source SDK wymagających też GCFów z tych gier. Poza tym - Orange Box jest od ~półtora roku w EA Classics, więc był już co najmniej 4 razy na wyprzedaży "2 za 1", mogłeś go więc wziąć nawet za ~20 zł (np. w Saturnie). Nawet jeśli masz na koncie HL2 (i/albo EP1), to rejestrując Orange Boxa nic nie stracisz, "nadmiarowe" gry dostaniesz w formie giftów, będziesz mógł komuś dać/odsprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeśli mówisz o czteropaku dwójki to mogę być chętny, jedynkę już mam

 

Lepiej te posty chyba przenieść do tematu o Steam.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dobra, kupuję czteropacka. Kto chętny pisać na PW i podam nr konta. Wstepnie dwie kopie zarezerwowane dla ath i Gregu.

 

Cena to 14.50 zł.

 

EDIT.

 

Boxster także się zgłosił, więc póki co pula wyczerpana.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to kupuje się karta. Jak jej nie masz to wystarczy przelać sobie kasę z konta ( konto bankowe chyba masz ? :] ) na paypal i w ten sposób kupić.

 

Czy można komuś dać gifta np. 4-pack i ta osoba później rozda resztę we własnym zakresie ? Albo jak mam już grę i kupię takiego 4-packa to będę miał do rozdania 4 kopie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czteropacka nie można kupić mając już grę. Nie można też zgiftować całego 4-packa.

 

Mogę komuś kupić pojedynczego gifta (19.50 zł), ale trzeba sie decydować bo promocja sie dziś kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czteropacka nie można kupić mając już grę. Nie można też zgiftować całego 4-packa.

 

Mogę komuś kupić pojedynczego gifta (19.50 zł), ale trzeba sie decydować bo promocja sie dziś kończy.

 

 

Tez juz kupilem pojedyncza wersje. Loyd jestes pewny ze majac juz l4d2 nie mozna kupic? Ktos kto kupil czteropaka nie bedzie mogl rozdac w giftach tej gry ehehe? Co dziwnie to jest. Chyba sie pomyliles. A Jezeli tak to czemu ma sluzyc taki idiotyzm?

 

BTW Calego nie mozna ale 3 mozna zostawiajac sobie 1.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To sobie dodaj do koszyka i sie przekonasz.

 

Nie można kupić gry drugi raz dla siebie, a skoro nie można całego 4-packa zgiftować to nie można i go kupić. Logiczne, choć w teorii chamskie/sprytne

 

EDIT.

 

No to przecież o tym pisałem. Tyle że jak już masz gre na swoim koncie, to nie możesz 4-packa kupić. Można go tylko kupić gdy nie mamy tej gry na swoim koncie, wtedy jedna kopia jest dla nas, trzy do rozdania.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Jezeli tak to czemu ma sluzyc taki idiotyzm?

 

BTW Calego nie mozna ale 3 mozna zostawiajac sobie 1.

 

I o to właśnie chodzi. Pakiety są dostępne nie tylko w promocji, a zawsze, od premiery. Ich przeznaczeniem jest zwiększenie sprzedaży (po obniżonej cenie, bo 1 sztuka wychodzi gratis) grupom znajomych, a nie sponsorowanie konkurencji - gdyby czteropak można było rozdać w całości niedozwolony przez regulamin handel giftami byłby jeszcze bardziej powszechny. A tak - cwaniaczkom pozostaje sprzedawanie 3 giftów i jednego "konta" Steam (na które jednak zbyt wielu chętnych nie znajdą), a kolejny pakiecik muszą już kupować z nowego konta, jeśli przy tym nie zmieniają źródła płatności, to interesik zaraz się wyda, Valve gifty i konta poblokuje a oszukani klienci zwrócą się do "przedsiębiorcy" z reklamacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie grał w l4d to niech się nie zastanawia tylko kupuje.

 

 

 

 

Jak teraz rzadko w coś gram długo to w l4d2 mam już ponad 100h przegrane i nie mogę przestać młócić ;]

 

 

 

 

Ta gra zapewnia tyle funu ze szok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z tej promo kupilem. :-P

 

To czemu piszesz że kupiłeś za 49, skoro jedna gra wyszła 25 (a można było kupić i taniej, w niektórych Saturnach za 2 gry z EA Classics wołali 39,99 - jedna wychodziła więc tyle co L4D albo L4D2 na Steamie), a zawsze to pudełko na półkę (z L4D2 nawet premierowe) i znacznie mniej do ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...