Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Nadrabiam trochę zaległości i popędziłem do empiku po mass effect'a pierwszego (24,99zł), wydanie "extra klasyka".

Trochę "weak", opakowanie jakieś od BD, w miejscu na instrukcję druga płyta w kopercie (instrukcja na dvd), mało profesjonalne trochę. :]

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam trochę zaległości i popędziłem do empiku po mass effect'a pierwszego (24,99zł), wydanie "extra klasyka".

Trochę "weak", opakowanie jakieś od BD, w miejscu na instrukcję druga płyta w kopercie (instrukcja na dvd), mało profesjonalne trochę. :]

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ale ważne że jest ;p

 

21.04 wychodzi Batman: Arkham Asylum i Resident Evil 5 w PKK Cenegi, a póki; co CDP wypuściło pierwszego Stalkera w eXtra Klasyka za 24,99zł - więc też cena całkiem fajna (pomijam Steamowe promocje)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja Torchlight w najnowszym CD-Action 5/2011 za 15.99. Dodatkowo na płytce pełne wersje City Life 2008 Edition i Superstars V8 Next Challenge. Na drugiej płytce głównie dema (Dragon Age II, Total War: Shogun 2, multi Crysis 2, The Next Big Thing).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ;]

Humble Bundle #3 już jest! - Wykop.pl

 

Trine i Shadowgrounds + dodatek się dodały od razu na konto w steamie. Te dwie dodatkowe gry niestety nie (jedną można ściągnąć bezpośrednio z www, na drugą trzeba poczekać ;])

 

Już wczoraj było dostępne w godzinach mocno popołudniowych. :]

I jest shadowgrounds i survivor, który nie jest dodatkiem tylko samodzielnie działającym sequelem. :]

Trine niestety nie w polskiej wersji.. ale to norma dla steam, jak ktoś poszukuje spolszczenia -> trine_pl_v1.08_working_up_horhend_dla_www.Portal24h.pl.rar

 

W porównaniu z poprzednimi packami to skromnie, ale jak ktoś nie grał to bardzo dobre pozycje - ja już dawno poprzechodziłem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest ciekawe, jakie są zasady kupowania gier na gog ? Kupuje raz, ściągam raz i koniec (nie mogę tego przenieść na inny komputer), czy jeśli za parę lat w reinstalacji stracę dysk to mogę jeszcze raz ściągnąć kupione gry ?

 

PS Jest promocja na Master of Orion(1 i 2) i Master of Magic - za 4,19 $ (wiedziałem że 5,99 $ jest za drogo dla tych gier, ale w takiej cenie w końcu wypadałoby zdobyć oryginał :P) i można płacić z paypala - szkoda że szef mi nie przelał jeszcze wypłaty za kwiecień :/

 

PS2 Promocja na te gry jest tylko do jutra, jest takze promocja na Total Anihilation, też za 4.19$.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam Sanitarium i można pobierać parę razy, a może i bez końca. Właśnie przed chwilą sprawdziłem. Co do płacenia to ja płaciłem normalnie kartą płatniczą i po chwili od razu ściągałem na dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem teraz wszystko, kupiłem MOO i MOM z karty ojca (wahałem się przez tą aferę z playstation store), a Witchera kupię chyba z paypala. Zasady są takie, że kupujesz grę raz i ściągasz instalkę na komputer, ile razy chcesz i gdziekolwiek chcesz. Nie ma żadnych seriali, ani DRM, tak więc naraz z jednego kompa może grać na kilku komputerach na tej samej instalce. Twórcy strony opierają się na zaufaniu do tych którzy ściągneli pliki. Wersje na stronie w domyśle maja być multiplatformowe - tak więc stare gry z DOSa mają miec wbudowane emulatory żeby łazić pod linuksem/windowsem XP/windowsem 7 (nie wszędzie to jest narazie). Jedyna strata może byc w momencie jak firma zbankrutuje, a strona pójdzie offline.

 

PS Nawet nie wiedziałem że GOG jest Polską inicjatywą - cdproject to prowadzi - co tłumaczy tak szybką obecność Witchera i pre-order Witchera 2

 

PS2 Żeby było na temat, w najnowszym CDA:

-Resident Evil 5 PL

-Sam & Max Sezon 1 PL

-GT Legends (jakaś ścigałka)

-Mythos (jakis klient MMORPG)

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.thehut.com/offers/triple-value/3-for-10/pc-games.list

 

Fajna promocja w thehucie

 

3 gry na pieca za 10 funtow.

 

Mozna placic KK albo paypalem

Wysylka gratis (kazda gra wysylana osobno, idzie od 7 do 30 dni)

 

Z najfajniejszych Alfa Protocol, Saboteur, AvP, dodatek do DA i masa klasyki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nice. :)

 

Zamówiłem 3 x Hot Pursuit, dwie sztuki sprzedam za tyle żeby wyjść na zero i będzie darmowa gra. :)

 

A może ktoś będzie chętny za 35 zł z wysyłką? Na allegro jest drożej. Tak tylko pytam, bo chyba lepiej samemu zamówić i sprzedać.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze CDA - 5.07 Zawartość CD-Action 7/2011 / CD-Action - Ogłoszenia :

 

- Kings Bounty: Wojownicza Księżniczka (samodzielny dodatek większy od podstawki - ale chyba bez 'Nowych Światów' :/)

- Gothic 3 + Zmierzch Bogów (+ fanowskie Patche)

- A Vampyre Story (jakaś przygodówka point&click)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy serwery L4D 1 i 2 są jeszcze pełne? Znaczy używane czy ludzie już przestają w to grać? Kupiłbym obie cześci ale jak mam się singlem cieszyć, to ja dziekuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym CDA będą dość fajne pełniaki:

 

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Rayman: Szalone Kórliki 2

Syberia PL

Syberia II PL

Mass Effect PL Edycja rozszerzona (zawiera DLC "Bring down the Sky")

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syberia dla mnie bardziej interesująca, więc chyba się skuszę na nowy CDA

 

Fakt - obie części to znakomite gry, a i ME1 niezgorszy o ile ktoś jeszcze nie ma ;)

 

O ile ktoś gustuje w Action/RPG'ach, to na Steamie dziś Vampire: The Masquerade - Bloodlines za 4.99 ojro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vampire kupiony - niestety gra w wersji zainstalowanej nawet nie chciała się odpalić bez grzebania w dllkach :) Mody niezbędne, ale w końcu jest na legalu.

 

Na Steamie można wyrwać Anomaly:Warzone Earth za trzy ojro z groszami - zacna polska gierka.

 

Dzisiaj też premiera świetnego Limbo, ale cena jest okrutna - 10 ojro za roczną konwersję. Poczekamy na jakąś przecenę - to raptem 3 godziny grania (sic!)...

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...