Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja Ciebie rozumiem naprawde :) (tzn teraz jak wytłumaczyłeś o co Ci chodzi :P )....ale nadal ma to sie nijak do tematu tej dyskusji :?

Tylko tyle

Klasyka jest klasyka

Mozemy nazywac wszystko inaczej... i tylko tyle chcialem powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle

Klasyka jest klasyka

Mozemy nazywac wszystko inaczej... i tylko tyle chcialem powiedziec

No to przeanalizujmy znaczenia słowa "klasyka" po pierwsze znaczenie tego słowa nie obejmuje tylko dzieł starych (z okresu starożytnej grecji), słownik języka polskiego podaje także inne znaczenie, że są to dzieła tradycyjnie uznane za wzór. W przypadku gier i ich krótkiej w porównaniu z innymi gałęziami twórczości historii, o klasyku w przypadku gry wyznaczającej kompletnie nowe standardy i często nie posiadających godnego naśladownika np Far Cry, Mafia możemy już mówić po dwóch-trzech latach, w końcu wszyscy nie ważne czy grali czy nie grali w tą grę wiedzą że jest zajefajna :) Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe tytuły w czerwcu - eXtra Klasyka neXt! piszę to tutaj bo mysle, że ten temat się do tego najbardziej nadaje. oto tytuły:

 

* Empire Earth Złota Edycja (Empire Earth + dodatek Sztuka Podboju)

* Zeus: Pan Olimpu Złota Edycja (Zeus: Pan Olimpu + dodatek Posejdon: Bóg Atlantydy)

* Immortal Cities: Children of the Nile

* The Punisher (DVD)

* Colin McRae Rally 04 (DVD)

* Tribes: Zemsta (DVD)

 

Wszystkie za 19.90 zł.

 

* Nowoczesny design zbliżony do premierowego wydania gry,

 

* Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier,

 

* Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo zawierająca poradnik do gry,

 

* Wysokiej jakości kolorowe nadruki na płyty,

 

* Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry,

Dziwne, Colina widziałem już jakiś czas temu na półkach w punktach z prasą (nie pamiętam czy to była "Extra klasyka" ale było i też w cenie 19.90).

Z tego to polecam Punishera. Może grafa nie najwyższych lotów ale klimat ma, oj ma! IMO jak dotąd najlepsza produkcja na podstawie komiksów Marvela która wyszła na PC. Tylko dla dorosłych!! (przemoc, przemoc i...przemoc ;) ). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Również się skusiłem na zakup tytułu z Kolekcji Klasyki - Komandos Anatologia - swoją drogą super sprawa takie tytuły za taką KAse !! jeszcze nie jeden pewnie kupie . Mam jednak problem W 1 część komandosów raczej ciężko pograć na "dzisiejszym " sprzęcie zna ktoś jakiś "dobry" program do spowolnienia kompa ? Kiedyś pogrywałem w to na Pentium 90 i w miare dobrze chodziło :)

Edytowane przez tooom19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Również się skusiłem na zakup tytułu z Kolekcji Klasyki - Komandos Anatologia - swoją drogą super sprawa takie gry za tak ą KAse !! jeszcze nie jeden pewnie kupie . Mam jednak problem W 1 część komandosów raczej ciężko pograć na "dzisiejszym " sprzęcie zna ktoś jakiś program do spowolnienia kompa ? Kiedyś pogrywałem w to na Pentium 90 i w miare dobrze chodziło :)

wpisz w gogle.pl spowalnianie kompa i Ci się wyświetli B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma podobny problem z szykością KOmandosów 1 i wogóle starszych gier polecam program CPU GRAB (http://dsj.wujo.pl/dsj-download/cpugrab.zip). Mozna procentowo ustawić o ile zmniejszyć prędkość , u mnie na 60 % Comandosi chodza normalnie .

 

A za odpowiedzi jak post wyżej dziękuje bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie komandosi chodzą tak ze 2x szybciej niż normalnie ale da się grać ;). Zresztą jeżeli gra się "dobrze" to taka szybkość nie ma znaczenia. W końcu działamy po cichu i niepostrzeżenie. Problem jest przy dynamicznej zadymie ale chyba nikt do takiej nawet nie doprowadza bo nie o to w tej grze chodzi.

 

@tooom19

Czy u ciebie też się wieszaja komandosi(1)? Bo mi wychodzi do windy bez ostrzeżenia. Mogę grać kilkadziesiąt minut bez zwiechy albo włączyć grę i po paru minutach mieć "niespodziewane wyjście" :(. Myślałem że to może wina ustawionego wygaszacza ale to nie to. Albo może jakieś patche wyszły....poszukam. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ani razu mi gra nie wyszła do windy (grałem tak po godzince kilka razy) . Resetuje mi się profil i musze grac na domyślnym, oraz ustawienia rozdziałki (co włączenie musze zmieniać) Reszta jest ok.

 

Możliwe że u ciebie to wina sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bomba! Punisher i Tribes. świetne gierki. Tribes z pewnością kupię bo to taki UT 2004 tylko lekko inny klimat.

 

a Punisher jest po prostu genialny! muzyka, przemoc (!), znęcanie się na wrogach, MASY broni, ten jego wielki nóż. heheheh jeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych promocji Empikowych - to w sumie fajnie, szkoda, że nie wszystkie tytuły są w każdym Empiku dostępne.

 

Ale fakt faktem, że te "Kolekcje Klasyki" różnych wydawców robią się coraz większe. Może sam dzis skoczę po Mafię, albo Kroniki Riddicka. Zobaczy sie ;]

 

EDIT

Kurde, duże braki są w tych Empikach. Bo ja chciałbym Mysta Antologię, Tropico, Mafię a jako gratisy: XIII i POP'a. Ale ni ma. Wie ktoś czy w Wawie są te tytuły, bo nie będe na darmo z domu wychodził.

 

Ale kurde promocja jak się patrzy - dajesz 75 PLN a dostajesz 5 gierek, to wychodzi 15 PLN od sztuki, niech jeszczE CDProjekt da takie promo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie kupować Far Cry z tej serii to darujcie sobie, szkoda kasy...

Chyba, że lubicie grać z wyłączonym dźwiękiem, bo polskich dialogów nie da się słuchać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogi w FC to porażka totalna. No ale nie narzekać już, jak macię gierkę za 25 zł. Nie dla dialogów chyba kupuje się grę :lol2: Jak nie pasi, to wersję eng za więcej kasy, ale imo nie warto.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogi w FC to porażka totalna. No ale nie narzekać już, jak macię gierkę za 25 zł. Nie dla dialogów chyba kupuje się grę :lol2: Jak nie pasi, to wersję eng za więcej kasy, ale imo nie warto.

Za jakie 25 zeta ;)? Idzie się do Media albo nawet do Tesco i za niecałe 20 zeta się bierze :razz: . Ale zgadzam się że i tak nie ma co narzekać. W takiej cenie ino brać i grać :). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem 15zł i żałuję ;P Nie potrafiłbym w to grać dalej po usłyszeniu "mam twój numer..."

I jak pierwszy raz mi ryknął ten Fronczewski to prawie z krzesła spadłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kurat duzo gorsze od dialogów. Na szczęscie wystarczy wcisnąc Esc jak tylko pojawi się okno.

Nie we wszystkich grach. Po wciśnięciu Esc u mnie, w Commandosach gra nie ładuje się dalej. Ale wystarczy wejść do katalogu z grą i zrobić sobie skrót bezpośrednio do pliku *exe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich grach. Po wciśnięciu Esc u mnie, w Commandosach gra nie ładuje się dalej. Ale wystarczy wejść do katalogu z grą i zrobić sobie skrót bezpośrednio do pliku *exe.

Co wy tam chcecie od Fronczewskiego smyki? Ten gość to debeściak totalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...