Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT

 

JUŻ NI MA ;D

****************************************************

Są i plusy zawieszenia Wiosny na muve ;>

 

https://cdp.pl/gierm...z-binary-domain

 

Binary Domain za 9,99 zł; Podejrzewam, że za 2h już nie będą mieli - wg. opisu zostało im 10% dostępnych kluczy Steam!

Za tę cenę warto ;]

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno po zalogowaniu do tej ich aplikacji dostaje się klucz do steam albo tego czegoś od ubi. Kupiłbym jakby był pewny steam key... <br /><br />Posted via Tapatalk @ Evo 3D <br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem tam Hitmana nowego i Borderlands.

Obie gry mam podpięte pod steam. W tym noboxie mam je na wirtualnej półce.

Na golu jednak gry są w wersji angielskiej więc chyba nie warto.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem tam Hitmana nowego i Borderlands.

Obie gry mam podpięte pod steam. W tym noboxie mam je na wirtualnej półce.

 

A mógłbyś naswietlic jak to dokładnie działa? Bo nie ma tam niestety żadnej informacji o tym do czego klucz się dostanie ;/

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę na tego AC i dam znać jaki kod i gdzie się wpisuje, ale mam do was dwa pytania. Czy jeżeli będzie to wersja steam to da się ją spolszczyć? W sieci jest jakiś wpis do rejestru, który niby działa.

Druga rzecz. Czy spolszczenie w ten sposób jest legalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpis do rejestru to legalnie, jak by trzeba było ściągać jakieś pliki spolszczajace to już niestety nie. Ale z tego co się orientuję to wszystkie asasyny od 2 w górę były w Polskiej wersji standardowo (wykrywa język systemu i taki ustawia automatycznie). Oczywiście wersja kinowa tak więc tylko napisy ;) <br /><br />Posted via Tapatalk @ Evo 3D <br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Steam ACIII jest w wersji PL więc może i z tą nie będzie problemu.

Jak się już zainstaluje to napiszę czy warto bawić się w tą promocję czy nie bardzo.

 

Edit.

Gra po ściągnięciu i instalacji podpięła się pod konto uplay.

Wersja polska.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać L.A. Noire w bundlu z DLC? czy to jakieś niepotrzebne dodatki?

Na to pytanie, nie odpowiem, bo nie grałem Dołączona grafika

Ale gra jest o połowe taniej na amazonie.

http://www.amazon.com/gp/product/B008FPV7R2?tag=lowgie-20

http://www.amazon.com/gp/product/B008FPV754?tag=lowgie-20

 

Na steamie, ostatnio w zasadzie nie warto kupować, nawet w wyprzedażach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to w końcu jest z legalnością gier z amazona? Wiem, że są legalne, ale czy czasem nie trzeba obejść jakiejś blokady regionalnej? Mam już kilka gier na steam i wolałbym konta nie stracić.

 

Co do L.A. N. To całkiem zacna gierka, ale polecam znaleźć sposób na przestawienie zablokowanych klatek z 30 na 60 (gdzieś widziałem opis jak to zrobić, ale nie bardzo teraz pamiętam gdzie). Przyjemniej się wtedy gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to w końcu jest z legalnością gier z amazona? Wiem, że są legalne, ale czy czasem nie trzeba obejść jakiejś blokady regionalnej? Mam już kilka gier na steam i wolałbym konta nie stracić.

 

Co do L.A. N. To całkiem zacna gierka, ale polecam znaleźć sposób na przestawienie zablokowanych klatek z 30 na 60 (gdzieś widziałem opis jak to zrobić, ale nie bardzo teraz pamiętam gdzie). Przyjemniej się wtedy gra.

A dlaczego miałyby być nielegalne?

Jeśli jest blokada regionalna to po prostu na europejskim koncie nie dadzą się aktywować.

A czy taka blokada jest, czy nie najczęściej można wyczytać w opisie gry, ewentualnie zadać pytanie do supportu - sprawdzałem kilka razy - pracowici Hindusi odpisują w max. 15 minut ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącach oczekiwań w końcu ujrzy światło dzienne pierwszy Carmageddon na Androida. Premiera 10 maja i tego dnia przez 24h będzie można pobrać pełną wersję gry za free!!

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącach oczekiwań w końcu ujrzy światło dzienne pierwszy Carmageddon na Androida. Premiera 10 maja i tego dnia przez 24h będzie można pobrać pełną wersję gry za free!!

 

juz sie pojawil:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stainlessgames.carmageddonpromo&feature=search_result

 

tylko mam problem, mam malo miejsca w telefonie. mam partycije ext2 i tam jest sporo miejsca, ale przy kazdej instalacji sprzet sie upiera, zeby pobierac najpierw do pamieci wewnetrznej a dopiero potem przenosci to na ext2. czy da sie to jakos obejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...