Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od kiedy ani do kiedy (chyba na weekend tylko) ale na muve.pl Civ5 Gold Edition w wersji cyfrowej za 39.99: http://muve.pl/digital/strategiczne/sid-meier-s-civilization-v-gold-edition-pc-pl-digital/6913

 

Podobna promocja na Steamie: http://store.steampowered.com/app/8930/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś? Ile wychodzi za dodatek 400 days na PLN ?

 

--- 8< --- 8< ---

 

17 zł Dołączona grafika

 

Hej, nie ma na tym GMG żadnych restrykcji lokalizacyjnych? działa wszystko na naszym Steamie? nigdy jeszcze nie kupowałem na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też pierwszy raz tam kupowałem :) Poszło bez problemów. Jedyne informacje na stronie to potwierdzające fakt konieczności posiadania podstawki i konta steam. Nie ma żadnych restrykcji co do lokalizacji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na greenmangaming Encore Day! Wszystkie poprzednie promocje wróciły, do poniedziałku godziny 17:00.

 

 

EDIT: Kupon na dodatkowe 10% obniżki: GMG10-VTTCS-VYH18

 

Bordelands 2 + season pass za niecałe 50zł - seems legit. :) To nawet lepsza promocja, niż była na muve.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address." Czyli trzeba się "przeprowadzić", ale same klucze są ok, sam używam i nie miałem problemów.

Kojarzy ktoś za ile najtaniej można było do tej pory dostać Endless Space lub Anno 2070 ?

heh Amazon ma wykupioną domene Amaon.com Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić na Amaon.com Baldur's Gate Enhanced Edition. Orientujecie się czy trzeba w tym przypadku kombinować z adresami w USA czy klucz steam powinien działać bez zgrzytów?

 

Biorąc pod uwagę obecne hocki-klocki między producentem a Atari to bym tego nie kupował - jest spora szansa, że producent zabierze zabawki i wyjdzie z piaskownicy i support się skończy zanim się naprawdę zaczął. Już lepiej wziąć klasyczną wersję z gog.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...