Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż .. to se wiesiek jeszcze na mnie poczeka Dołączona grafika nie bardzo uśmiecha mi się instalacja steam ;p

 

a na wersje z goga się nie wyrobiłem - brak środków na karcie :>

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż .. to se wiesiek jeszcze na mnie poczeka Dołączona grafika nie bardzo uśmiecha mi się instalacja steam ;p

 

a na wersje z goga się nie wyrobiłem - brak środków na karcie Dołączona grafika

 

Możesz zrobić kopię zapasową dowolnej wersji Wieśka na gog'u. Na stronie Witcher Backup wpisujesz klucz steam i dostajesz kopię gry na swoim koncie gog. Przetestowałem i działa.

Edytowane przez introvert
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić kopię zapasową dowolnej wersji Wieśka na gog'u. Na stronie Witcher Backup wpisujesz klucz steam i dostajesz kopię gry na swoim koncie gog. Przetestowałem i działa.

znowu napisane nie w czas ^^ echh

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najtaniej widzialem na allegro ~55 zl.

 

btw Civ V z tego co sie orientuje jest tylko w wersji steam, takze innej raczej nie kupisz Dołączona grafika

 

Dzięki za info. Kupował ktoś coś w ten sposób? Nie ma obaw o pożegnanie się z kontem Steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy dodatek do civki bralem z allegro z miesiac po premierze za 1/4 ceny i poki co dziala ;) co innego gifty - na tym sie mozna przejechac...

 

Anyway ja ten add'on bojkotuje :D imho oszaleli z cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia, zmienia, tylko w późniejszym etapie gry. Kongres Światowy jest miód malina, większa stabilność komputerowych cywilizacji (szczególnie jeśli z nimi handlujemy), fajnie rozwiązana turystyka (tworzenie wielkich dzieł, można się doedukować:) ) i wiele drobnych poprawek czynią grę znacznie przyjemniejszą. Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Trzeba rozróżniać Complete Packa i Complete Edition to co ja podałem to jest edycja kompletna, czyli wszystkie 3 pozycje z owej "promocji" które razem kosztują 62 zł, tutaj to samo w pudełku i taniej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś może na Payday: The heist? Zostały mi 2 sztuki, kupiłem w nocy dla znajomych którzy się postanowili rozmyślić ;/ Gry w formie steam gift.

 

Oddam za 21 zł / sztuka (gra w przecenie w nocy była za 5,49 euro).

 

Posted via Tapatalk @ SGS III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...