Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne są średnie wpłat na tym weekly bundle'u - z reguły wynosiły 2-3$ powyżej tej granicy bonusowej, obecnie ledwo minęły jej połowę - widać te dodatkowe gry raczej są mało kuszące. :)

To też może wynikać z tego, że weekly bundle mają ustawioną średnią cenę za bonusowe gry minimum 6$. W normalnym bundlu to minimum to z reguły około 4$ na start i potem leci do góry nieznacznie (origin bundle wbił w okolice 5$).

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HB V - 8,53$

HB 7 - 6,70$

HB Double Fine - 8,47$

HW Nordic - 5.,31$

 

To z tych, co kupowałem wcześniej (pisząc wcześniej o 8-11 miałem na myśli średnie z różnych systemów - jak zawsze linuksiarze dają najwięcej :)). O innych się nie wypowiem, ponieważ brak mi danych. Dołączona grafika

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się jedynie Divinity II powtórzyło, bo kupiłem jakiś czas temu Divinity Anthology. Wziąłem pakiet za trochę powyżej 1$, bo nie zależało mi na dodatkach - i tak pewnie wiele osób zrobiło, co później

odbija się na średniej.

 

I w końcu udało się złożyć zamówienie na darmową Cywilizację 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddalem swoje glosy w ankiecie, zalozylem konto i przeszedlem reszte krokow a po kliknieciu linka w mailu dostalem:

 

Looks like you haven’t voted yet.
Thank you for your interest, however, in order to take advantage of this free game offer you need to go and vote for your favourite games in the Golden Joystick 2013 Awards. Once you’ve done this, then you’ll be able to redeem, and activate, your free game (please allow a minimum of 24 hours from when you register your votes).
Don’t worry though, your name is on the list!

 

smieszne to jest, pomijajac szybkosc dzialania ich strony.

 

trzeba sie przespac i dokladniej czytac ;)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dobie nadal krzyczy, że nie głosowałem, założyłem konto na GVC i GMG i dalej nie mogę uzyskać klucza, chyba coś mają spierniczone z tą promocją. ;> Jak ktoś ma luzem kluczyk do civ5 to proszę o podesłanie na PW, bo chyba nie mam siły już z tym walczyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszlo bez wiekszych problemow (nie liczac slamazarnosci serwisu). Zaglosowalem w dwoch kategoriach, potwierdzilem/wyslalem glosy, podalem niezbedne info na GMG i dostalem maila z linkiem do potwierdzenia swojego maila. Na poczatku widniala tam informacja jak wyzej u Niemca, ale po jakims czasie (1-2h) weryfikacja przeszla bez problemu i dostalem kolejnego maila z kluczem do Civ5.
 
Do 14 pazdziernika trwa promocja w sklepie gram.pl na serie Dead Space - wszystkie gry za 20 zl, a pojedyncze tytuly po 10 zl - http://www.gram.pl/news/2013/10/11/weekendowa-promocja-w-sklepie-gram-pl-wszystkie-gry-z-serii-dead-space-za-jedyne-19-90-zlotych.shtml
 
Weekendowa promocja gier Capcomu na Steamie - http://store.steampowered.com/sale/Capcom30Year

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj specjalnie założyłem nowego maila na hotmail.com, najpierw logowanie na CVG, później ankieta, następnie submit votes, przenosi do strony gdzie wybieramy grę, wpisuje dane z mailem, przychodzi potwierdzenie z linkiem i cały czas komunikat, że nie głosowałem. Albo mają przeciążoną bazę albo ten system działa tak koślawie, że nie wiem albo ja coś robię w złej kolejności ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3kropki jest Jesienna Wyprzedaż.

 

Szału nie ma ale da się coś wyłuskać.

Z ciekawszych rzeczy to jest Of Orcs and Men PL (PC) za 4,99, 

Splinter Cell: Double Agent (PC), Transformers: Wojna o Cybertron (PC), Prototype (PC), Tropico 3 Złota Edycja (PC) za 9,99;

Tropico 4 + Czasy współczesne Gamebook (PC), Ridge Racer Unbounded Limited Edition (PC), Król Artur 2: Strategiczna gra RPG PL (PC) za 19,99

 

Wersje pudełkowe, wysyłka od 9,90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zweryfikowane konto na CVG?

Mam na pewno. Teraz dziwne rzeczy się dzieją na tym portalu. Na domyślnej przeglądarce nie mogę się tam zalogować, na tej której użyłem (i jestem zalogowany) pokazuje mi inny adres e-mail w polu Submit Votes O_o I wygląda jakby ktoś założył konto z tym samym loginem

SQL ERROR [ mysql4 ]Duplicate entry 'stivo' for key 'username_clean' [1062]

Jak wszedłem w nocy to wszystko było ok, ale mogłem jeszcze raz wysłać odpowiedzi i to zrobiłem - wtedy dopiero dostałem maila z potwierdzeniem złożenia głosów, czyli może za pierwszym razem coś nie przeszło. Poczekam jeszcze trochę i zobaczymy.

 

EDIT: teraz się okazuje, że w bazie CVG nie ma mojego adresu e-mail, na który dostałem prośbę o potwierdzenie profilu dwa dni temu Dołączona grafika

 

EDIT2: Około 10 założyłem nowe konto na ten sam login i e-mail, wysłałem głosy i już teraz otrzymałem klucz do Cywilizacji.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy HumbleBundle:

 

https://www.humblebundle.com/weekly

 

DeathSpank

DeathSpank: Thongs of Virtue

On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode One

 

płacąc 6$ dostajemy jeszcze 

 

The Baconing

On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two!

 

Niestety, nie dostajemy pojedynczych kluczy do gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze o tym nie wie, to Bioshock Infinite do końca weekendu można wyrwać za $9.99

http://www.amazon.com/gp/product/B009SPZ11Q?

To, póki co, najniższa cena na tę grę :]

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...