Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

niezle... to mnie interesuje najbardziej..

 

commandos antologia

* Commandos 1: Za linią wroga (po raz pierwszy po polsku!),

* Commandos: Zadania specjalne (po raz pierwszy po polsku!),

* Commanods 2: Ludzie odwagi (po raz pierwszy po polsku!),

* Commandos 3: Kierunek Berlin

to wszystko w 1 packu za 24.90 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są takie serie :) Miło jest czasem wrócić do starszych tytułów bo te nowe gry mnie coraz częściej odrzucają w dziwny sposób (starzeję się czy co?! <_< ).

Chętnie bym sobie zakupił cuś takiego jak "Settlers Antologia"... ale niestety nie ma jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt tez ma niezla serie tj. eXtra Klasyka neXt za 20,-. W tej seri zostaly wydane takie gry jak Silent Storm z dodatkiem Sentinels czy Chronicles of Riddick po polsku ;)

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Far Cry 0_o

To aż taka stara gra??

 

Ja sie zdziwilem jak zobaczylem pare miesięcy temu w Media Markt - Doom3 za 19,99zł ;)

 

Mogli by dac w serii Need for Speed Underground 2 bo moja CD sie juz z leksza porysowala katowaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle.... Lubie takie tanie serje. .zwiększy się moja kolekcja o naprawde dobre tytuły.. Najlepsze jest to że w większość z nich nie grałem ... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zdziwilem jak zobaczylem pare miesięcy temu w Media Markt - Doom3 za 19,99zł ;)

 

Mogli by dac w serii Need for Speed Underground 2 bo moja CD sie juz z leksza porysowala katowaniem :P

to chyba nie mozliwe, ea to skapce a te gry za 24.90/19.99 nie raz przebijaja te gry niby z najwyzszej polki -> EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

CDProjekt tez ma niezla serie tj. eXtra Klasyka neXt za 20,-. W tej seri zostaly wydane takie gry jak Silent Storm z dodatkiem Sentinels czy Chronicles of Riddick po polsku ;)

AAAAA Silent Storm wkońcu sobie kupie orginał :D akurat mi sie płta jedna skopała.

 

A z tych gier to Raven Shield ( świetna do sieci jak ktoś kładzie nacisk na trudność i realizm).

Far Cry jeszcze nie przeszedłęm nawet pierwszej misji w niej ale po kupnie nowej karty będzie można grać na full opcjach :D

Naprawde świetne gry które warto mieć.

 

No no tanie gry chyba jedyny plus życia w tym kraju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Command & Conquer: The First Decade (wszystkie C&C, od Tiberian Dawna(1995!) po Generalsa ZH)

Cena: w sklepach po 130zł, ja za 100 wyrwałem:D

 

Wg mnie to obowiązkowa pozycja dla każdego kto gra w strategie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie mozliwe, ea to skapce a te gry za 24.90/19.99 nie raz przebijaja te gry niby z najwyzszej polki -> EA

 

No racja, tylko ze niech się EA zastanowi nad tym co robi bo przez te skapstwo wiecej traci niz zyskuje. Gdyby pojawiła sie klasyka NFS U1 i U2 to odrazu bym wiął potrzebna ktotę i mignał do sklepu i musiał bym sie śpieszyc bo wiele ludzi na to czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zdziwilem jak zobaczylem pare miesięcy temu w Media Markt - Doom3 za 19,99zł ;)

 

Mogli by dac w serii Need for Speed Underground 2 bo moja CD sie juz z leksza porysowala katowaniem :P

hmmm NFS U2 jest w jakiejś klasyce EA za 49 zł..dzis sam widziałem na własne oczy..chyba że tobie chodzi o nizszą cenę :P

 

a ja dziś kupiłem sobie Riddicka za 19.90 (mam już w domu "egzemplarz" i przeszedłem nota bene ale warto dac 20 zeta i mieć oryginał)...i naprawde jestem pod wrażeniem wydania

 

DVD

DODATKOWA płyta DVD z 4 demami (m.in. Heroes OF M&M 5)

po polsku i to wersja rozszerzona

instrukcja (w niej również opis przescia gry!)

ksiażeczka z reklamami innych gierek

5 zeta wirtualnych pieniędzy

 

POLECAM!! jeszzce Gothic 2 mnie kusi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera Dungeon Siege - ale sam, bez dodatku. Coś dużo chcą - 25zł ten wujek Bill by się bardziej postarał. A to skąpce z M$. Jakby DS był z dodatkiem i to jeszcze PL to bym łyknął również. A tak to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze dopiero wyjezdzajac za granice mozna docenic polskie ceny gier. Jak przeczytalemw Metropolu (taka darmowa gazeta, mieszkancy wiekszych miast ja pewnie znaja), ze wersja Premium Obliviona ma kosztowac 70 Euro, to zdebialem.

 

Ogolnie znalezc dobra gre ponizej 20 Euro to trzeba miec farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 E o ja pier**** to chyba dorzucaja do Boxa ze dwa czary gratis albo Deadryczna wykalaczke.

No i z pewnoscia wezme sobie z tej serii FC i XIII, to mi sie podoba.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nawet jesli mam wiekszosc z tych gier, ładny krązek, podeleczko na półeczce i mozna byc dumnym ze ma sie orgialne hity ;)

 

Tak czuje ze jak wpadne do jakiegos MM czy HiperCoś to z bańka wypadnie. W pierwszej kolejnosci Commandosi, Gothic, Mafia...

 

Czekam na dodatek do ds I, bo dwojeczka mi sie srednio podobala a w jedynke z nowymi mapkami z checia bym popykal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sadysfakcja z posiadania oryginału nawet jeśli ten kosztuje tylko 20zł jest ogromna ale napewno znajdą sie też tacy co kupią za to 20 płyt DVD i bedą woleli sobie przegrać, a pożniej tony płyt z grami zalegają w domu bo nie ma kto grać w nie grać...

 

P.S tak sobie myśle, że Microsoft by mógł wypuścić jakieś extra klasyki np Win98 za 19,99zł i WinXp za 49,99zł ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję na XIII :). Poza demkiem nie grałem ale ta gierka ma naprawdę zajefajny "dizajn" i bardzo mi się podobała. Myślałem też o Commandosach, na dobrą sprawę to aż 4 gry w cenie 24.90!!! Ale grałem we wszystkie i tak trochę nie bardzo to widzę teraz...ale może. Far Cry mam, wprawdzie na 5 cd (ból w czasie instalki ;) ) ale jednak i szkoda mi nawet tych 25 zyli (dublowanie się gier w "kolekcji" nie jest tym czego oczekuję ;) ). Ogólnie mój problem to to że taraz kiedy wiele fajnych gier wychodzi w tak niskich i naprawdę zachęcajacych cenach ja już w wiekszość grałem bo albo kupiłem wczesniej albo gra niejako wpadła mi w ręce przypadkiem (do kumpal: "Masz tą grę?...Pożyczysz?" ;) ). Tak czy inaczej XIII jest pewniakiem dla mnie i może Commandosi (grałem ale nie mam swoich płytek i nigdy nie miałem, wszystkie pożyczałem od kumpli bo mieli ;) ). Do 19 maja wytrzymam a raczej do 20 bo pewnie wtedy skoczę do MM albo Tesco.

 

BTW: Jak się dowiedziałem że można teraz Riddicka kupić za 20 zeta to spadłem z krzesła...ale znowu, już mam tą grę. Jeżeli ktoś nie ma to niech atakuje!! Świetny klimat, świetna gra!!.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawialem miedzy Gothic'iem 2 a Silent Storm... ostatecznie kupilem ta druga, ale niedlugo zakupie i Gothica ;)

 

Jedyne co mi sie nie podoa to to ze napisali instrukcja + poradnik a zamaiast poradnika jest tylko kilka cheatów :[

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...