Skocz do zawartości
Spinacz

W Jakim Sklepie Internetowym Najtaniej?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic 2x Kable IDE revolteca takie okragle, 2x wiatraczki 92 revoltec i 1x120 fander (nie wiem czy akasa tez jest dobra firma?). I co myslicie o tym sklepie? http://www.hipermax.pl/ Moze mozecie polecic tanie sklepy z tymi czesciami?

 

Najlepiej zeby wszystkie te produkty byly w jednym sklepie zebym nie placil 2 razy za przesylke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam www.apollo.pl - co prawda ja u nich kupuje normalnie bo mam na miejscu ale z tego co wiem to nie ma z nimi problemów a i ceny bardzo przystępne. Ponoć sirius tez jest dobry ale ceny mają już różne (jak są jakieś promocje to warto) - trzeba będzie wypróbować bo od niedawna też mam ich na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam www.apollo.pl - co prawda ja u nich kupuje normalnie bo mam na miejscu ale z tego co wiem to nie ma z nimi problemów a i ceny bardzo przystępne. Ponoć sirius tez jest dobry ale ceny mają już różne (jak są jakieś promocje to warto) - trzeba będzie wypróbować bo od niedawna też mam ich na miejscu :)

apollo to fajny sklep, ale jak sie przeszłem do jednego z oddziałów to zobaczyłem wyższe ceny i jak czegoś nie ma to muszą zamawiać z krakowa, więc nie zaglądam już na ich stronkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam zabardzo apollo, jak maja jakiś towar to jest OK i ceny całkiem dobre, ale niektórych rzeczy u nich poprostu niema kiedyś pytałem sie o Arctic ceramique to usłyszałem NIE MA a kiedy będzie NIE WIADOMO, chciałem kupić Revolteca dark Red NIE MA!! kiedy będzie? NIE WIADOMO, podjechałem do nich bo myslałem że może będa miec Pentagrama XC-80 AlCu i co.... NIE MA!! kiedy będzie?? NIE WIADOMO więc jeśli chodzi o dostępość towaru to troche lipa, jeśli chodzi o chłodzenia, akcesoria do kompa i takiego typu rzeczy to polecam www.cooling.pl

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. akasa to dobra firma? bo chce kupic 120 wentylator. czy duzo lepszy fander 120?

 

http://www.angela.pl/index.php?action=Towa...z&id_towaru=841 a jakie dlugosci ma ten kabel ? wiecie moze?

Fander jest niekwestionowanym liderem, ale wersja 120mm jest piekielnie ciężko dostępna.

Ja sam zamówiłem Rovelteca 120mm z serii Dark. Podobno cichy, a i przepływ powietrza ma dobry (tzn. wystarczający :lol2:). No i cena też przystępna (29 zł w H4G).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...