Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To zapraszam na forum bravo.pl oraz kolko.rozancowe.com :wink:

 

Skoro ktoś się tym nie interesuje, to nie wiem co tu robi :)

Dobrze wiesz o co mi chodziło :mrgreen:

 

@romek sie wypowiedział wilk cały i owca syta :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wiecie, niektorzy z nas beda na TAK, a niektorzy na NIE, ale admini i tak to moge miec gleboko w... i tak jak napisal Romek splywac moze to po nich, bo i tak zrobia jak beda chcieli, takze... Bylem za grami, i napisalem tutaj pierwszy post z ta propozycja, i odrazu wybuchla burza, ale sprawa rozwinela sie pomyslnie :).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś nakierować na taką tapetke

http://www.purepc.pl/files/Image/Pure_i_se...wall_6_1024.jpg

Ale 1440x900, bo jak na razie nie moge znaleść

 

Dostepne mamy obecnie takie rozdzielczosci:

 

http://www.purepc.pl/node/448

 

Zawsze mozna sobie przerobic tapetke :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego zacząłem sprawdzać ;)

No ale jak nie ma, to szkoda.

Trzeba przerobić jakaś ;)

 

Jak by ktoś chciał 1440x900, nie idealne, ale ładnie wygląda ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki gier chetnie poczytam,ale jak juz ktos napisal wczesniej,przydaloby sie cos w stylu "podkrecanie" gier,czyli chociazby modyfikacja pliku ini,czy innych ustawien w sterownikach,aby gra chodzila lepiej. Zawsze bylo by to cos czego inne recenzje (portale) nie maja.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe tapety będą zrobione bo jak już niektórzy z Was wie, logo się zmieniło i ujednoliciło. Będzie podobne do loga na forum.

To jest jakies inne logo, niz te co sa na tapetach :huh:?

 

To na forum chyba sie niczym nie rozni :??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakies inne logo, niz te co sa na tapetach :huh:?

 

To na forum chyba sie niczym nie rozni :??

Na głównej jest napis PURE PC a na forum PURE

.................................................................... PC ;)

 

EDIT

Zaważyłem że w niektórych postach nie wyświetlają się spoilery w sygnaturach :blink: .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chodzi Ci o rozwijanie po kliknieciu spoilera? Tak bylo zawsze, spoiler "rozwija sie" tylko w pierwszym poscie danego uzytkownika na stronie.

Wynika to ze specyfiki taga spoiler i poki co nic sie z tym nie da zrobic (uprzedzajac ew. pytania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nowych tematach też z jakimś "lagiem" sporym czasami.

Z tym walczymy od dłuższego czasu i raczej walczą wszyscy posiadający invision board'a. Niestety ich support jest do d* a nasze pomysły są raczej w małej ilości i na wyczerpaniu. Zwłaszcza fascynujące jest jakim cudem czasami wysyła maile po angielsku do użytkownika mającego zdefiniowany język polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to ani jeden portal o tematyce komp. nie poczynil takich krokow.

I co z tego?

 

Społeczny dowód słuszności?

 

www.onet.pl

www.wp.pl

www.gazeta.pl

www.interia.pl

www.ing.pl

www.gpw.pl

 

Może przynajmniej czarna wstążka jak na gpw.pl?

 

 

Żałoba narodowa po katastrofie w "Halembie" do soboty włącznie: http://wiadomosci.onet.pl/1438627,11,item.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byście "zdjęli" kolory z głównej strony portalu? Wszyskie portale (onet, wp.pl, interia) tak zrobiły. Można się spodziewać ogłoszenia żałoby narodowej .... :-| Chyba wiadomo dlaczego ....

Zostanie wprowadzona za kilka minut. Zgodnie z informacją którą uzyskałem żałoba narodowa obowiązuje od godziny 10tej, dziś do soboty włącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanie wprowadzona za kilka minut. Zgodnie z informacją którą uzyskałem żałoba narodowa obowiązuje od godziny 10tej, dziś do soboty włącznie

Zmiana dotyczyła "odkolorowania" górnej "belki" strony? Trudno zauważyć różnicę gdy czcionki są kolorowe. Już lepsza byłaby wstążka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana dotyczyła "odkolorowania" górnej "belki" strony? Trudno zauważyć różnicę gdy czcionki są kolorowe. Już lepsza byłaby wstążka ....

spore część użytkowników widzi portal w następujący sposób:

 

 

 

lepiej nich zostanie jak jest, co kolwiek tam jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze Moderzy moga lamac regulaminy i uchodzi im to na sucho???

Moze jestem naiwny, ale jesli ktos kto niby stoi na strazy porzadku powinien chyba?? raczej dawac przyklad pozytywny??

np. w temacie konsole x360-moderator dzialu "Poca", typowy OT za ktore inni dostaja %

 

-

Ojciec nie zna pinu do karty...

No chyba nie można wejśc do przypadkowe banku? e?

 

redaktor-maSTHa212 w temacie gry Crysis

-

Grales? Widziales? Masz u siebie na dysku twardym?! Chyba nie, wiec STFU, bo Crysis wyjdzie Q3 2007 a GOW wtedy bedzie juz roczna gra takze jednym slowem - opowiadasz smieszne rzeczy :lol:

 

za STFU widzialem jak dostawali ludzie warny-ale Moderzy pewnie siebie nie zauwazaja

dla tych co nie wiedza stfu - shut the fuck up czyli - "zamknij sie [ciach!]

 

przykladow dalbym wiecej ,ale troche z nich wczesniej po zwroceniu uwagi zostaly skasowane a stosowanie raportu chyba nie jest efektywne.Bo jesli takowy wyslesz to skad wiesz ze nie trafi do moda o ktorym piszesz?? a ten co z nim zrobi??-wiadomo

 

dlatego chce aby wszyscy byli traktowani jednakowo bez wyjatkow-bo jesli regulamin ma dzialac tylko w jedna strone to dziekuje za takie forum

 

Sam mam 20% i nie jestem swiety-10 dostalem za OT a drugie 10 za znalezienie sie w zlym miejscu o zlej porze-jak mi napisal moder :mur:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, spojrz na siebie wpierw. Jestes naczelnym trollem w alternatywnych i nagle udajesz swietego? EoT

widac ze masz wade wzrogu -widziales co napisalem na dole posta??,ze nie jestem swiety

okulista wskazany razem z "opcja" czytania ze zrozumieniem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...