Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na XS widać od screena płacą 2$ per sztuka a to dla niektórych tu już argument nie do przejścia.

Koniec dyskusji z mojej strony bo nie mogę ;).

Nigdy nie kręciłeś w taki sposób i nie rozumiesz tego. Cóż przykro mi bardzo :)

 

PS Jedyne grosze jakie mam bezpośrednio dzięki XS to 124pln... ale to długa historia ;)

 

Dobra dajcie już spokój :kijem:. Jak napisałem wyżej-jak komuś zależy to sam sobie poradzi. Popieram enta i MaSella co do "dzielenia się" bo t przesada.

 

EDIT

Zanim napisałem tego posta to odp się pojawiła ;)

Ale skoro są takie wyniki z Twojej strony to mógłbyś się chwalić tak jak np BTL :D

I nie chodziło mi o pliczki zmieniające to i owo tylko:

 

Chyba, że sam takowy pliczek robiłeś (od A do Z) ;).

Robiłem takie coś od A do Z wzorując się trochę na innych ;) . Chwalić się mogę, jak uznam wynik na tyle dobry, że jest to stosowne. Osoby które wiedzą że potrafię i co potrafię dobrze o tym wiedzą i wcale mi nie przeszkadza, że Soker nie ma o tym pojęcia bo nie zakładam co 2 tygodnie nowego tematu na ekstremalnym [;

 

edit

nie popłacz się ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalić się mogę, jak uznam wynik na tyle dobry, że jest to stosowne. Osoby które wiedzą że potrafię i co potrafię dobrze o tym wiedzą i wcale mi nie przeszkadza, że Sucker ( ;) ) nie ma o tym pojęcia bo nie zakładam co 2 tygodnie nowego tematu na ekstremalnym [;

Z ust innych w formie żartu jest to dla mnie akceptowalne lecz z Twoich ust nie. Żądam abyś to usunął, ponieważ nie jestem Twoim kolegą z podwórka a poza tym w swoich poprzednich wypowiedziach (jak dobrze odczytałeś skierowanych do Ciebie) nie obraziłem Cię ani razu.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nigdy nie kręciłeś w taki sposób i nie rozumiesz tego. Cóż przykro mi bardzo :)

 

PS Jedyne grosze jakie mam bezpośrednio dzięki XS to 124pln... ale to długa historia ;)

Robiłem takie coś od A do Z wzorując się trochę na innych ;) . Chwalić się mogę, jak uznam wynik na tyle dobry, że jest to stosowne. Osoby które wiedzą że potrafię i co potrafię dobrze o tym wiedzą i wcale mi nie przeszkadza, że Soker nie ma o tym pojęcia bo nie zakładam co 2 tygodnie nowego tematu na ekstremalnym [;

 

edit

nie popłacz się ;)

Pogrążasz się i tylko grupa Cię ratuje...

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zaraz wezwę moderatora i sam wam to zakończy :P

 

Widzisz MaSell jak byś teraz nie wspomniał o spojrzeniu do rankingu pamięci ddr2 to bym nie wiedział o Twoim wyniczku ;) Po prostu nie każdy przegląda wszystkie działy forum, ale teraz będę to robił szukając twoich wyników ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś mi zadziałać na nerwy (np "jej/jego dodałem aby trudniej było zgadnąć o kogo chodzi :lol: ") to ja działam na Twoje - normalna reakcja człowieka. Zresztą chillout, bo a tu staram się wszystko z przymrużeniem oka pisać, a zachowujesz się jakbym ci coś złego zrobił. Jakby sprawa Ciebie chociaż dotyczyła to bym zrozumiał, ale w obecnej sytuacji... ;)

 

A grupa nie ma nic do gadania raczej - takie same reguły i oprocentowanie mnie obowiązuje jak każdego innego użytkownika.

 

Widzisz MaSell jak byś teraz nie wspomniał o spojrzeniu do rankingu pamięci ddr2 to bym nie wiedział o Twoim wyniczku ;) Po prostu nie każdy przegląda wszystkie działy forum, ale teraz będę to robił szukając twoich wyników ;).

A to już nie moja sprawa ;) . Nie interesujesz się - żałuj i nie miej pretensji do innych :) . Dokładnie taka sama sytuacja jest z elomłodzieżowymi trikami i tweakami ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już nie moja sprawa ;) . Nie interesujesz się - żałuj i nie miej pretensji do innych :) . Dokładnie taka sama sytuacja jest z elomłodzieżowymi trikami i tweakami ;)

Pretensje mam tylko do tego dlaczego doba nie trwa dłużej-do Ciebie i innych w żadnym wypadku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim wypdku bedziecie kisic sie tylko we wlasnym towarzystwie, skoro niektore os. , korzystajce tylko z tego forum nie wiedza o podstawowych trikach copy-waza, memkill, eram, autokill etc. Nikt tutaj nie prosi o podawanie trikow z rejestru, tylko o takie ogolne podstawy, zeby potencjalna os. , ktora nie ma czasu na calodzienne slenczenie na xs itp. miala mozliwosc zbenchowania sobie czegos dla sportu i nie pytala sie, dlaczego mam wynik o 10 sek. wiekszy od innego, bo nie znala glupiego i banalnego triku cw. :]

Chodzi o zrobienie poradnika/faq z takimi podstwami wlasnie dla os. , ktore nie maja tyle czasu co Wy na przeczesywanie internetu, bo wlasnie taka jest chyba idea faq.

 

Poza tym na forum sa dwie grupy podkrecaczy, pierwsza to ci, ktorzy sprzet kupili, wyciskaja soki z tego co jest pod reka, druga grupa to os. majace dostep do wszelkiego rodzaju hurtowni, pracujace w sklepch itp. , gdzie moga sobie selekcjonowc czesci i wybierc najbardziej podatne na o/c (wezme sobie sprzet na nocke strzele sto wynikow do hwdpbota i jestem elo, bo nabilem sobie punkty), wiec gdzie tutaj sprawiedliwosc i rowny start dla kazdego ?

Jak juz ktos porownywal triki z o/c do trikow pilkarskich to ja porownam to na tej zsadzie, to jest cos jak liga mistrzow, ciagle te same zespoly, nikt niszowy sie tutaj nie wcisnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim wypdku bedziecie kisic sie tylko we wlasnym towarzystwie, skoro niektore os. , korzystajce tylko z tego forum nie wiedza o podstawowych trikach copy-waza, memkill, eram, autokill etc. Nikt tutaj nie prosi o podawanie trikow z rejestru, tylko o takie ogolne podstawy, zeby potencjalna os. , ktora nie ma czasu na calodzienne slenczenie na xs itp. miala mozliwosc zbenchowania sobie czegos dla sportu i nie pytala sie, dlaczego mam wynik o 10 sek. wiekszy od innego, bo nie znala glupiego i banalnego triku cw. :]

Chodzi o zrobienie poradnika/faq z takimi podstwami wlasnie dla os. , ktore nie maja tyle czasu co Wy na przeczesywanie internetu, bo wlasnie taka jest chyba idea faq.

Dokladnie, nikt nie mowi o odkrywaniu wszystkic kart - poza tymi, do ktorych te posty sa skierowane.

Chcecie miec bardziej merytoryczne dyskusje, to musicie zapewnic jakis poziom wejsciowy, czyli opisac najpopularniejsze i najbardziej znane tweaki, ktore dla was sa oczywistoscia, ale dla osoby zaczynajacej dopiero zabawe w powazniejsze OC juz niekoniecznie.

Wiadomo, ze znajdzie sie grupa leniwcow, ktorzy ponad te triki nie wyjda - ale IMHO na pewno znajda sie tez tacy, ktorzy zaczna eksperymentowac sami z roznymi rzeczcami.

Swoja droga, mysle, ze lepszym sposobem byloby napisanie tego poradnika poprzez opisanie mechanizmow, dzieki ktorym dane tweaki dzialaja. Znowu, chodzi o podniesienie poziomu wiedzy "adeptow ekstremalnego OC", dla tych bardziej dociekliwych bedzie to tez swego rodzaju sugestia jak szukac innych tweakow i skad sie one biora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

memkill, autokill etc.

WTF co to jest :D ?

 

ktore nie maja tyle czasu co Wy na przeczesywanie internetu, bo wlasnie taka jest chyba idea faq.

Ja nie mam czasu na pisanie FAQ

 

Poza tym na forum sa dwie grupy podkrecaczy, pierwsza to ci, ktorzy sprzet kupili, wyciskaja soki z tego co jest pod reka, druga grupa to os. majace dostep do wszelkiego rodzaju hurtowni [...] wiec gdzie tutaj sprawiedliwosc i rowny start dla kazdego ?

Nie ma sprawiedliwości, sam zaczynałem od zera. Dostępu do hurtowni nigdy nie miałem, w sklepie nie pracowałem, rodzice nie dawali mi 500zł na nową kartę graficzna do grania w nowe GTA. Trzeba się wybić, tak jak w normalnym życiu.

 

Jak juz ktos porownywal triki z o/c do trikow pilkarskich to ja porownam to na tej zsadzie, to jest cos jak liga mistrzow, ciagle te same zespoly, nikt niszowy sie tutaj nie wcisnie.

Chyba na tym polega bycie w elicie. Nie można wskoczyć na szczyt przez 3 sezony dorównując zespołom będącym na najwyższym poziomie przez kilkadziesiat lat.

 

czyli opisac najpopularniejsze i najbardziej znane tweaki, ktore dla was sa oczywistoscia, ale dla osoby zaczynajacej dopiero zabawe w powazniejsze OC juz niekoniecznie.

Jest to opisane

 

Swoja droga, mysle, ze lepszym sposobem byloby napisanie tego poradnika poprzez opisanie mechanizmow, dzieki ktorym dane tweaki dzialaja. Znowu, chodzi o podniesienie poziomu wiedzy "adeptow ekstremalnego OC", dla tych bardziej dociekliwych bedzie to tez swego rodzaju sugestia jak szukac innych tweakow i skad sie one biora.

Nie jest to proste, bo wiele tweaków po prostu nie ma jakiegokolwiek sensu logicznego, a działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF co to jest :D ?

Ja nie mam czasu na pisanie FAQ

Nie ma sprawiedliwości, sam zaczynałem od zera. Dostępu do hurtowni nigdy nie miałem, w sklepie nie pracowałem, rodzice nie dawali mi 500zł na nową kartę graficzna do grania w nowe GTA. Trzeba się wybić, tak jak w normalnym życiu.

Chyba na tym polega bycie w elicie. Nie można wskoczyć na szczyt przez 3 sezony dorównując zespołom będącym na najwyższym poziomie przez kilkadziesiat lat.

Jest to opisane

Nie jest to proste, bo wiele tweaków po prostu nie ma jakiegokolwiek sensu logicznego, a działają.

Akurat o tych hurtowniach itp. nie mialem na mysli Ciebie. :]

Widzisz nie masz dostepu do czesci to benczujesz na rzeczach, za ktore sie inni nie biora w ogole, gdybys mial w zasiegu reki najnowszy stuff to chyba sytucja by diametralnie sie zmienila. Masz skilla, ale nie masz stuffu, to jak z liga mistrzow, umiesz grac, ale bez kasy sie nie wybijesz, chyba. ze ktos w Ciebie zainwestuje (kupi do lepszego zespolu na przykladzie LM - adekwatnie znajdziesz sponsora, ktoremu bedziesz robil reklame i dowoli benczowal najnowszymi flakami).

Nikt nie pisal o byciu w elice (smiesznie to brzmi btw) tylko o pokazaniu podstaw innym os. jak nie masz czasu to ok, moze znajdzie sie inna osoba, na Tobie sie 'elita' nie konczy. ;]

 

Dobra nie mam juz czasu pisac, ide sobie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell - żal dupę ściska co ty wypisujesz. jak nie chcesz przekazać wiedzy i nie masz czasu to oddaj tytuł Redaktora jakiemuś gimnazjaliście. Pełno ich tu na forum i są dużo bardziej zaangażowani. Czy do bicia rekorów przy wykorzystaniu "tajnej" wiedzy potrzebujesz "Redakcja" w opisie?

 

W ogóle cała redakcja portalu powinna przekazać pałeczkę komuś kto ma czas i chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell - żal dupę ściska co ty wypisujesz. jak nie chcesz przekazać wiedzy i nie masz czasu to oddaj tytuł Redaktora jakiemuś gimnazjaliście. Pełno ich tu na forum i są dużo bardziej zaangażowani. Czy do bicia rekorów przy wykorzystaniu "tajnej" wiedzy potrzebujesz "Redakcja" w opisie?

 

W ogóle cała redakcja portalu powinna przekazać pałeczkę komuś kto ma czas i chęci.

Od napisu Redakcja pod moim AV to się Panie odpitol, bo to związku jakiegokolwiek z omawianym tematem nie ma ;) . Posiadanie oznaczenia Użytkownik jakoś mi nie przeszkadzało w OC [; . Nie doczytałeś tego, że nie mam czasu na pisanie o tweakach dla młodych gniewnych podkręcaczy, a nie innych rzeczy :D . Ale cóż, ty majac lekko ponad 100postów wiesz lepiej co się dzieje w redakcji.

 

Oddanie tytułu redaktora zaangażowanym gimnazjalistom (bez obrazy dla nich) w dość szybkim czasie poskutkowałoby wyrównaniem poziomu PPC z serwisami pokroju pimp my obudowa, nocni moderzy czy płytagłówna.pl itp :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
MaSell ilość postów o niczym nie świadczy. Ale przydały by sie na portalu drobne tricki i tipsy dotyczące windowsa, overclockingu i tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcę zobaczyc te tweaki, szczególnie rejestru :)

 

Bo dosc popularne sa optymalizacje przez ustawienia, które w ogóle nic nie zmieniaja, a są i takie które w ogóle nie istnieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcę zobaczyc te tweaki, szczególnie rejestru :)

 

Bo dosc popularne sa optymalizacje przez ustawienia, które w ogóle nic nie zmieniaja, a są i takie które w ogóle nie istnieja :)

Powiem ci tylko tyle, że działają, bo różnice np w spi widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja w benchmarkach czasem widze róznice jak komputer przesunę o kilka centymetrów w bok :wink:

Ja też widzę różnicę jak monitor położę podstawą do góry :D

Zaraz postawię swojego do góry nogami ciekawe ile mi to da pkt w 2001 :D :lol:

 

Skoro Admin włączył się do tej inicjatywy to może jednak coś z tego będzie :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell - ja tam widzę związek z tym tematem. Jesteś w redakcji i jesteś współodpowiedzialny za brak jakiegokolwiek rozwoju. Piszesz, że nie masz czasu, piszesz że NIE CHCESZ przekazać swojej wiedzy (bo taka cenna niby...). Pogrążasz się z każdym kolejnym postem. A że mam ich nieco ponad 100 to nie znaczy że nie wiem co jest grane. Wchodziłem na TWEAKa od początku. Zobacz np. ile postów ma @klamot.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell - ja tam widzę związek z tym tematem. Jesteś w redakcji i jesteś współodpowiedzialny za brak jakiegokolwiek rozwoju. Piszesz, że nie masz czasu, piszesz że NIE CHCESZ przekazać swojej wiedzy (bo taka cenna niby...). Pogrążasz się z każdym kolejnym postem. A że mam ich nieco ponad 100 to nie znaczy że nie wiem co jest grane. Wchodziłem na TWEAKa od początku. Zobacz np. ile postów ma @klamot.

Rozwojem serwisu zajmuje się romek, nie ja. Na pewno masz także wgląd w sprawy wewnętrzne serwisu, statystyki i wiesz jak to wszystko wygląda, wiesz czy serwis się rozwija czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell:

A czy poziom artykułów tego portalu do tego nie zdąża właśnie?

Większość artykułów jest tak naszpikowana bykami, że gdybyście byli gazetą, to naczelny już z 5 razy stracił by posadę.

A jak na pewno duża część z was zauważyła, część redaktorów, zamiast poprawiać błędy, woli kłócić się z ludźmi, którzy chcą, żeby artykuł jakoś wyprostować i żeby jakoś on wyglądał.

 

Wiem, że nie reprezentujesz sobą całej redakcji i nic osobiście do ciebie nie mam, lecz spróbuj wynurzyć się odrobinkę zza OC i benchmarków i spojrzeć bardziej całościowo i obiektywnie na ten portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell, uparcie twierdziszz, że wszystki podstawy są opisane na forum.

Ale właśnie idea FAQ polega na tym, aby to wszystko zebrać by ułatwić ich szukanie.

Zachęć autorów FAQ do usunięcia ich i napisania: "Wszystko jest na forum, użyj opcji szkukaj !". Czy o to w tym wszystkim chodzi ? IMO nie.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell:

A czy poziom artykułów tego portalu do tego nie zdąża właśnie?

Większość artykułów jest tak naszpikowana bykami, że gdybyście byli gazetą, to naczelny już z 5 razy stracił by posadę.

A jak na pewno duża część z was zauważyła, część redaktorów, zamiast poprawiać błędy, woli kłócić się z ludźmi, którzy chcą, żeby artykuł jakoś wyprostować i żeby jakoś on wyglądał.

 

Wiem, że nie reprezentujesz sobą całej redakcji i nic osobiście do ciebie nie mam, lecz spróbuj wynurzyć się odrobinkę zza OC i benchmarków i spojrzeć bardziej całościowo i obiektywnie na ten portal.

1. Nie bawie sięw OC od około pół roku. Raz na kilka tygodni zdarzy mi się, że 2-3h pokręcę i tyle.

2. Poziom artykułów nie zależy ode mnie, polonistą nie jestem i poprawianiem błędów się nie zajmę.

 

Masell, uparcie twierdziszz, że wszystki podstawy są opisane na forum.

Ale właśnie idea FAQ polega na tym, aby to wszystko zebrać by ułatwić ich szukanie.

Zachęć autorów FAQ do usunięcia ich i napisania: "Wszystko jest na forum, użyj opcji szkukaj !". Czy o to w tym wszystkim chodzi ? IMO nie.

To zbierz wszystko w całość i zrób takie FAQ. Bardzo dobry sposób na pozbycie się % (o ile posiadasz) oraz pokazanie się z dobrej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czym się zajmujesz w redakcji?

Chyba każdemu redaktorowi powinno zależeć na wysokim poziomie serwisu, a ty piszesz że "nie jesteś od poprawiania błędów". :lol: Niepoważny jesteś. Chyba trzeba ludzi z nieco innym podejściem jak chce coś się zrobić

Specjalnej twojej aktywności w serwisie też nie widzę

Edytowane przez WormBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell:

A czy poziom artykułów tego portalu do tego nie zdąża właśnie?

Większość artykułów jest tak naszpikowana bykami, że gdybyście byli gazetą, to naczelny już z 5 razy stracił by posadę.

A jak na pewno duża część z was zauważyła, część redaktorów, zamiast poprawiać błędy, woli kłócić się z ludźmi, którzy chcą, żeby artykuł jakoś wyprostować i żeby jakoś on wyglądał.

 

Wiem, że nie reprezentujesz sobą całej redakcji i nic osobiście do ciebie nie mam, lecz spróbuj wynurzyć się odrobinkę zza OC i benchmarków i spojrzeć bardziej całościowo i obiektywnie na ten portal.

Czepiasz się. W końcu w redakcji jest tylko trzydzieści pare osób, więc trudno się dziwić, że artykułów mało, a jak są to takie jakie widzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie bawie sięw OC od około pół roku. Raz na kilka tygodni zdarzy mi się, że 2-3h pokręcę i tyle.

2. Poziom artykułów nie zależy ode mnie, polonistą nie jestem i poprawianiem błędów się nie zajmę.

To zbierz wszystko w całość i zrób takie FAQ. Bardzo dobry sposób na pozbycie się % (o ile posiadasz) oraz pokazanie się z dobrej strony.

Koles to kim Ty jestes redaktorem czy kolesiem, ktory bezsensownie odpierdziela swoja fuche?

Gdyby to byl moj portal za takie gadanie juz bys dawno wylecial z redakcji, bo po co cos robic, jezeli jest to nieskonczone? Ja tez nie jestem polonista, ale do [ciach!]... nedzy jestem Polakiem, i chodzilem do szkoly, jak pewnie mozna tweirdzic Ty tez, to rusz zec troche tylka, i dokoncz co sam zrobiles...

A taka praca, ze nie poprawie beledow, no buahha, co to za serwis, ze tak sumiennie podchodzi do swoich obowiazkow...?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...