Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Koles to kim Ty jestes redaktorem czy kolesiem, ktory bezsensownie odpierdziela swoja fuche?

Gdyby to byl moj portal za takie gadanie juz bys dawno wylecial z redakcji, bo po co cos robic, jezeli jest to nieskonczone? Ja tez nie jestem polonista, ale do [ciach!]... nedzy jestem Polakiem, i chodzilem do szkoly, jak pewnie mozna tweirdzic Ty tez, to rusz zec troche tylka, i dokoncz co sam zrobiles...

A taka praca, ze nie poprawie beledow, no buahha, co to za serwis, ze tak sumiennie podchodzi do swoich obowiazkow...?!

Panowie - przystopujcie z takimi wypowiedziami :angry:

 

Jesteś Polakiem, chodziłeś do szkoły, ale jak widać nie odebrałeś tam podstawowych kanonów dobrego wychowania... Tak zwanej "kindersztuby"... - jeśli wiesz o czym piszę...

W sposób delikatnie mówiąc nieelegancki czepiasz się pracy załogi serwisu. Przeczytaj swoją wypowiedź - szkołę ukończyłeś, co można z Twojego postu wywnioskować, więc powinieneś zauważyć swoje błędy ortograficzne (styslistycznych się już nie czepiajmy, nie każdy jest Mickiewiczem swoich czasów...)

 

Czytałem ten topic, obserwuję go na bieżąco i miałem nie zabierać głosu w tej dyskusji. Jednak w ostatnich dniach fala krytyki pod adresem redakcji przybrała jakiś chory rozmiar, Userzy zaczynają szukać przysłowiowego "jak uderzyć, aby zabolało"...

 

Napisze więc krótko i zwięźle to co mam do powiedzenia - Panowie ! Zwróćcie uwagę na to, że dla załogi PPC portal & forum nie są źródłem utrzymania siebie i rodzin, nie są źródłem zdanych matur i egzaminów... Są jedynie miejscem, gdzie realizujemy swoje hobby, gdzie chcemy wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami, gdzie chcemy stworzyć coś, co może pomóc Userowi w użytkowaniu szeroko pojętej branży IT. Oprócz PPC każdy ma swoje życie zawodowe/prywatne - które słusznie stawia w pierwszym rzędzie tego co musi zrealizować...

 

Chcę przez to powiedzieć, że owszem - załoga nie jest bez winy, nie ma ludzi idealnych, każdy popełnia błędy i tych nie brakuje na PPC - natomiast to co tu robimy jest naszym hobby - my też się rozwijamy - żaden z nas nie pozjadał wszystkich rozumów... Wy natomiast wymagacie więcej i więcej... Zajmijcie się za nas naszym życiem prywatnym i zawodowym - będziemy mieli więcej czasu na portal... Nierealne prawda ?? Zresztą - nikt swojego życia nie zamierza się wyzbywać - a Wasze "sugestie" (choć raczej ostatnio rządania...) pod adresem załogi PPC do tego zmierzają...

 

Postawcie się w naszej sytuacji... Tak, wiem, zaraz usłyszę sto głosów "ja zrobiłbym to lepiej"... Ale - nie, nie lepiej, a inaczej - a to co Wy byście zrobili jako załoga PPC byłoby poddane takiej krytyce jak Wasza - tylko ze strony innych Userów... Może spróbujcie to zrozumieć...

 

Reasumując - nikt nie jest bez winy. Załoga - bo pewne rzeczy mogłaby zrobić inaczej (nie lepiej, nie gorzej - a właśnie inaczej...), zachowac się inaczej itd - jak każdy człowiek... Userzy - bo często sami wprowadzają zamęt na portalu, nie przebierają w słowach, które kierują do załogi (a my tez jesteśmy ludźmi i ludzkie reakcje się w nas budzą na rózne oskarżenia...), wymagają od nas poświęcenia swojego życia de facto dla Nich...

 

Zastanówmy się - my, załoga nad ulepszaniem PPC i swojej pracy (i wierzcie mi, takie dyskusje są stałe i bardzo gorące...), a Wy, userzy - nad tym, jak byście się czuli "jechani" ze wszystkich stron, często w niewybrednym języku i formie...

 

Koniec końców - Userzy, opanujcie trochę języki wtedy między Wami a nami zaistnieje bardziej ludzka forma komunikacji. Konstruktywna krytyka jest tysiąckroć skuteczniejszym sposobem mobilizacji niż wylewanie żali na tego czy innego redaktora/admina/moda... Kiedy wreszcie uda nam się prowadzić normalny dialog, bez zrzędzeń i "polowania na czarownice" napewno podniesiemy poziom PPC - i zrobimy to wspólnie...

 

Trzeba rozmawiać - a nie wylewać żale i żądać... A tak - no coż, podchodzimy do siebie jak zając do jeża... Więc Panowie Userzy i cała załogo - do klawiatur !! Nie jedźmy już więcej po sobie - a poszukajmy dialogu bez żali, roszczeń itp... To może przynieść porządany przez wszystkich skutek !!

 

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sansaba - jeżeli na wszystko masz tak zdrowe podejście to nie dziwię się, że jesteś moderatorem.

 

MaSell - co do tego, bym napisał FAQ o tweakach, to powiem to krótko:

Nie wezmę się za to FAQ, bo nie posiadam odpowiedniej wiedzy na ten temat.

 

 

Edit// literki

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Sansaba Zgadzam się z Tobą, nikt nie jest bez winy, ale trochę przesadziłeś z tym "ostatnich dniach fala krytyki pod adresem redakcji przybrała jakiś chory rozmiar" :-| Wcześniej krytyki prawie w ogóle nie było (w tym temacie) a teraz jak jest większa to masz pretensje? To po co ten temat? Żeby tylko chwalić? ;)

 

 

I jeszcze dlaczego nie odniosłeś się do wypowiedzi kszonka?

 

Czepiasz się. W końcu w redakcji jest tylko trzydzieści pare osób, więc trudno się dziwić, że artykułów mało, a jak są to takie jakie widzimy.

Chcesz powiedzieć że 30 parę osób ma cały czas zajęty dzień i nie mogą nic zrobić? :blink: Wyjście jest proste-nie powinni być redaktorami <_<. To tak jak by piłkarz chodził na same mecze a na treningi w ogóle bo nie ma czasu (Chodzi mi o juniora/amatora dla którego to hobby jak dla redakcji kompy). Ja gram i trenuję w klubie u siebie w mieście i jak ktoś ma podejście pt. "chodzę tylko na mecze i ew jeden trening" to wylatuje-proste... nie mówię o zwalnianiu kogokolwiek ale chyba lepiej się zastanowić nad przydatnością niektórych... Chyba że napiszecie tutaj kto od czego jest ;)

 

Nie odbierajcie tego jako atak :)

 

edit

sansaba widziałem że odp, sam usnąłeś posta czy ktoś to zrobił?

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sansaba - wypowiedż niczym u doświadczonego polityka, i taka sama w treści.

odnosisz, się do tego, że Ci co narzekają zrobiliby to inaczej, a obecna ekipa robi to inaczej.

-chodzi o to że obecna ekipa nic nie robi!!, i nie zanosi się, że bedzie miała czas, żeby coś zmieniło się w przyszłości.

czaisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że krytyka jest potrzebna i tutaj nie ma to tamto.. I zgodze sie z jednym z kolegów.. że 30 osób w tym samym czasie nie ma czasu.. to jest raczej nie realne. Moje zdanie jest takie, że jak sie ma pod sygnaturką Redaktor - to do czegoś zobowiązuje, jeśli nie czuje sie ktoś w tej roli to niech komuś innemu ją powierzy, taka prawda. Pozdrawiam

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sansaba - wypowiedż niczym u doświadczonego polityka, i taka sama w treści.

odnosisz, się do tego, że Ci co narzekają zrobiliby to inaczej, a obecna ekipa robi to inaczej.

-chodzi o to że obecna ekipa nic nie robi!!, i nie zanosi się, że bedzie miała czas, żeby coś zmieniło się w przyszłości.

czaisz?

Każdy kto weźmie się za coś będzie to robił inaczej niz drugi :) W związku z tym inne będzie grono narzekających i inne narzekania :)

 

Nie zgodzę się z Tobą że obecna ekipa nic nie robi - ale tej polemiki nie ma sensu podtrzymywać, jest wałkowana na poprzednich 50 stronach tego topicu i każda ze stron ma swoje (podważalne i nie) racje, których będzie broniła...

 

Zgadzam się z tym że bycie w ekipie rządzącej zobowiązuje - ale ja tej ekipy absolutnie nie bronię - jedynie staram się delikatnie zasugerować, żebyście spojrzeli na nas powiedzmy z trzech pozycji - maturzysty, studenta (przed/w trakcie sesji), oraz mężczyzny ~30 letniego z rodziną. Chyba jesteście w stanie sobie wyobrazić, jakie te trzy sytuacje rodzą zobowiązania względem siebie i najbliższych... Innych realiów codziennści już nawet nie próbuje rozważac - tylko te 3 podstawowe i najbardziej oczywiste...

 

Moja wypowiedź miała raczej dotknąć tego problemu, że za mało konstruktywnego porozumienia i dyskusji jest na linii Userzy - władza... Jeśli uważacie że nic nie robimy, nic się nie dzieje - wyjdzcie z inicjatywą ! Nikt Wam tego nie zabrania - każda logiczną inicjatywę przyjmiemy. Nikt Wam jej nie zabierze - wręcz roztrąbimy że User xxxxxxxx jest autorem/wykonawcą/współwykonawcą danego artykułu/pomysłu/inicjatywy i chwała Mu za to !

 

Tymczasem zamiast właśnie coś podobnego zrobić - to wszyscy, jak jeden mąż - Userzy, redakcja, administracja i moderacja "strzępimy palce" w bezsensownej licytacji pt. "najgorsza ekipa rządząca PPC".

 

Chcecie zmian - zacznijcie coś robić ! Powtarzam - nikt, absolutnie nikt z redakcji/administracji/moderacji nie zabrania Wam współtworzyć tego forum! My na Was wręcz liczymy ! Wasze artykuły/topici/testy czy co popełnicie - jeśli będą przedstawiały sobą chociaż obecny poziom PPC napewno zostaną opublikowane... Jeśli będą lepsze - będziemy bili brawo :)

 

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się uczepił człowieku forum. Ciągle wkręcasz w posty temat forum i moderatorów. Nic do nich nikt nie ma więc daj sobie spokój.

Chodzi o SERWIS!

 

Chcecie zmian - zacznijcie coś robić ! Powtarzam - nikt, absolutnie nikt z redakcji/administracji/moderacji nie zabrania Wam współtworzyć tego forum! My na Was wręcz liczymy ! Wasze artykuły/topici/testy czy co popełnicie - jeśli będą przedstawiały sobą chociaż obecny poziom PPC napewno zostaną opublikowane... Jeśli będą lepsze - będziemy bili brawo icon_smile3.gif

No co Ty opowiadasz :< Liczycie nas Nas? To my liczyliśmy na Was że zmiana tweak na ppc da coś...

 

A właśnie. Nic mnie i pewnie większość ludzi nie obchodzą lamenty typu: ojojoj, mam rodzine, nie mam czasu, a Wy jeszcze artykułów na poziomie wymagacie :(

 

Nie masz czas lub chęci? Rzuć to w cholerę. Lepsze dobre forum, niż serwis widmo.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.

 

Jak to jest że za kazdym razem jak ktos tu wyskakuje w tym temacie z tekstami że nic sie nie dzieje, nie ma artykułów, pusto itp p(*^%%ły akurat jest to zaraz po publikacji jakiegoś artykułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tego! Zaraz zamkniemy temat i skończy się ten cholerny dzień dziecka!

 

1. Jak macie coś do redaktorów, to zróbcie listę. Żadnego owijania w bawełnę i ogólników - fakty i przykłady.

 

2. Jak chcecie być redaktorami, to drzwi otwarte - na wtorek widzę jakieś faq/art/recka w Waszym wykonaniu.

 

3. Za wycieczki osobiste polecą % połączone z ZPP, więc odradzam.

 

BTW:

poca, po Tobie się nie spodziewałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się uczepił człowieku forum. Ciągle wkręcasz w posty temat forum i moderatorów. Nic do nich nikt nie ma więc daj sobie spokój.

Chodzi o SERWIS!

No co Ty opowiadasz :< Liczycie nas Nas? To my liczyliśmy na Was że zmiana tweak na ppc da coś...

Nie - nie "czepiłem się" tylko stosuję uogólnienie - nie będę cały czas używał sformułowania władza, źle by to wygladało :lol: Pisząc o artykułach itp mam na myśli właśnie serwis - przecież Tobie czy mnie jak najbardziej wolno napisać art do serwisu... Nikt nam tego nie zabrania...

Wg Ciebie zmiana serwisu to tylko zmiana szyldu ?? Więc zrób coś, żeby zmienić też jego oblicze ! To, co masz pod avatarem IMO tez Cię zobowiązuje do działania... Nie zarzucaj innym że nic nie robią - bo mozesz się srogo pomylić...

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban
Zgadzam się z tym że bycie w ekipie rządzącej zobowiązuje - ale ja tej ekipy absolutnie nie bronię - jedynie staram się delikatnie zasugerować, żebyście spojrzeli na nas powiedzmy z trzech pozycji - maturzysty, studenta (przed/w trakcie sesji), oraz mężczyzny ~30 letniego z rodziną. Chyba jesteście w stanie sobie wyobrazić, jakie te trzy sytuacje rodzą zobowiązania względem siebie i najbliższych... Innych realiów codziennści już nawet nie próbuje rozważac - tylko te 3 podstawowe i najbardziej oczywiste...

Maturzysta-no ok, im się wybacza, ale czy do matury przygotowują się od roku? (tyle istnieje serwis) :?:

Student- :lol: studenci na oślej potwierdzają że wysilać się jakoś specjalnie nie trzeba jak nie ma sesji... kiedy była sesja? luty/marzec (jakoś tak) a teraz co wkuwają notatki po nocach? jasne :huh:

mężczyzna ~30 letni z rodziną - pracę nawet jak kończy późno to tak 20-21 będzie w domu... Dzieci chodzą spać wcześniej, nie wiem jak z żoną ale jeden wieczór w tyg nie wygospodaruje na jak by nie patrzeć też obowiązek?

Mój tata jest >40 letnim mężczyzną, wraca nie wcześniej jak o 20, czasami po 22. Przychodzi, pogada, obiad, coś tam jeszcze a potem mama też ma jakieś obowiązki i się nimi zajmuje, a tata oddaje się pasji-muzyka/tv, czasami siada do kompa (raczej w niedziele ;)) I co ma czas? Do pracy wstaje przed 5.30... Ofc czasami jest bardziej zmęczony czasami mniej no ale nie przez pół roku non stop :blink:

Tak to wygląda z mojej perspektywy...

 

Posta pisałem przed SGJ, ULLISSES, poca więc nie bijcie...

 

 

1. Jak macie coś do redaktorów, to zróbcie listę. Żadnego owijania w bawełnę i ogólników - fakty i przykłady.

Jak dajesz taką możliwość to zapytam :D Co robią redaktorzy którzy nie mają na swoim koncie ani jednego arta? ;> chodzi mi o tych w grupie "redakcja" na 2601231[/snapback]

Taak, zamiećmy problem pod dywanik... Przynajmniej na parę miesięcy będzie spokój.

Chyba parę stron wcześniej ktoś napisał dokładnie co mu nie pasuje. Nikt nie owija w bawełnę.

O nie proszę Pan. Tak się tego nie załatwia. Ci ludzie podpisali umowy, wiedzieli co będzie ich czekać, wiedzieli czego ludzie będą od nich wymagać. Więc nie pisz mi tu że chcesz zobaczyć artykuł, nie jesteśmy od nich. Redakcja została do tego celu stworzona.

Polać mu :gitarzysta2:

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tego! Zaraz zamkniemy temat i skończy się ten cholerny dzień dziecka!

Taak, zamiećmy problem pod dywanik... Przynajmniej na parę miesięcy będzie spokój.

 

1. Jak macie coś do redaktorów, to zróbcie listę. Żadnego owijania w bawełnę i ogólników - fakty i przykłady.

Chyba parę stron wcześniej ktoś napisał dokładnie co mu nie pasuje. Nikt nie owija w bawełnę.

 

2. Jak chcecie być redaktorami, to drzwi otwarte - na wtorek widzę jakieś faq/art/recka w Waszym wykonaniu.

O nie proszę Pan. Tak się tego nie załatwia. Ci ludzie podpisali umowy, wiedzieli co będzie ich czekać, wiedzieli czego ludzie będą od nich wymagać. Więc nie pisz mi tu że chcesz zobaczyć artykuł, nie jesteśmy od nich. Redakcja została do tego celu stworzona.

 

BTW:

poca, po Tobie się nie spodziewałem...

Mam takie same odczucia co inni userzy. Nie będę tego krył z powodu funkcji na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maturzysta-no ok, im się wybacza, ale czy do matury przygotowują się od roku? (tyle istnieje serwis) :?:

Student- :lol: studenci na oślej potwierdzają że wysilać się jakoś specjalnie nie trzeba jak nie ma sesji... kiedy była sesja? luty/marzec (jakoś tak) a teraz co wkuwają notatki po nocach? jasne :huh:

mężczyzna ~30 letni z rodziną - pracę nawet jak kończy późno to tak 20-21 będzie w domu... Dzieci chodzą spać wcześniej, nie wiem jak z żoną ale jeden wieczór w tyg nie wygospodaruje na jak by nie patrzeć też obowiązek?

Mój tata jest >40 letnim mężczyzną, wraca nie wcześniej jak o 20, czasami po 22. Przychodzi, pogada, obiad, coś tam jeszcze a potem mama też ma jakieś obowiązki i się nimi zajmuje, a tata oddaje się pasji-muzyka/tv, czasami siada do kompa (raczej w niedziele ;)) I co ma czas? Do pracy wstaje przed 5.30... Ofc czasami jest bardziej zmęczony czasami mniej no ale nie przez pół roku non stop :blink:

Tak to wygląda z mojej perspektywy...

Posta pisałem przed SGJ, ULLISSES, poca więc nie bijcie...

Właśnie - i zobacz ile czasu zostaje (no dobra, wyłączmy studentów ;) )... Podziel to teraz na ilość czasu potrzebną do czasu napisania porządnego arta/zrobienia wiarygodnego testu/innej działalności na PPC... Inne zajęcia pomijam...

Powtórze - nie bronię tu nikogo z władz - a obijających się potępiam! Jednak uważam, że kiedy sami zaczniemy dostarczać materiały do publikacji zmobilizujemy osoby odpowiedzialne do większego wysiłku w pracy. Jeśli zaś nie zmobilizujemy - to administracji zawsze wtedy można śmiało w twarz napisać: Patrzcie! Napisalismy tyle i tyle artów, zrobiliśmy tyle i tyle testów - też chcemy być w redakcji, jesteśmy wartościowi ! Jestesmy tak dobrzy jak redaktar xy czy yz!

Wtedy to bedzie miało sens - w tej chwili pozostaje to "polowaniem na władze PPC" i szukaniem winnych takiego stanu. Nie wiem który raz to napisze - niech każdy zacznie polepszanie jakości serwisu i forum od siebie...

 

SGJ - wiesz czemu ?? Bo ludzie są zawiedzenie - niestety... Czekają na jakiś art - a dostają nie to na co czekają. Nie pytaj mnie jednak na co czekają ! Być może na więcej merytorycznej tresci zamiast fotek, na więcej benchów, na więcej testów dostępnego sprzętu... Nie wiem - o to trzeba Userów spytać. Wiem jedno - napewno nie są usatysfakcjonowani poziomem tego co ukazuje się na łamach Serwisu, anie też częstotliwościa publikacji - i to jest zadanie dla wszystkich władz - dowiedzieć się czego oczekują i w miarę sił realizować te potrzeby wspólnymi siłami dla PPC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kase płacono redaktorom to by i artykuły sie znalazły. I o to chyba sie rozchodzi własnie.. Nistety takie wrażenie odczuwam że teraz to widza kosztuje.. i nie bedzie sie nikt za darmo nią dzielić, ot co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden wieczór w tyg nie wygospodaruje na jak by nie patrzeć też obowiązek?

Akurat przez jeden wieczór w tygodniu po całym dniu pracy, o godzinie 22 będzie miał tyle zapału i świeżości, żeby napisać tekst który i tak się połowie forum nie spodoba ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Redakcjo!

Na forum i moderatorów póki co nie narzekamy.

Natomiast przykro nam się robi, że w redakcji jest 30 osób - które cierpią na braki czasu.

Z powodu ich zaniedbań (rocznych obecnie) upada cały serwis. Ciężka praca osób, które zajmują się administracją i moderacją jest narażona na zmarnowanie wraz z upadkiem ppc. Wasz szef od 2 tygodni nie zaglądnął do wątka, który głównie Jego dotyczy.

Jako, że mamy już przykre doświadczenia związane z niespodziewanym zniknięciem serwisu z internetu, uznaliśmy że wartoby się zainteresować sprawą. Jeśli jako rozwiązanie widzicie jedynie Bany i %, to może podziękujemy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat przez jeden wieczór w tygodniu po całym dniu pracy, o godzinie 22 będzie miał tyle zapału i świeżości, żeby napisać tekst który i tak się połowie forum nie spodoba ;) .

Właśnie - obowiązek obowiazkiem... Ale Wy, Userzy żądacie jeszcze jakości... A pośpiech i zmęczenie się z nią mijają - narzekanie na arty na PPC też nie pomaga... Zresztą nie będę się powtarzał i bił piany - wszystko co mam w tych kwestiach do powiedzenia zarówno w jedną jak i w druga stronę zostało już napisane...

Ech, dobra, może się zamknę, bo mnie jeszcze powieszą gdzieś za rogiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dajesz taką możliwość to zapytam :D Co robią redaktorzy którzy nie mają na swoim koncie ani jednego arta? ;> chodzi mi o tych w grupie "redakcja" na http://www.purepc.pl/node/9 zawsze mnie to nurtowało... ale bez ogólników proszę :ploom:

Polać mu :gitarzysta2:

1. A skąd ja mam wiedzieć? Nie stoję nad nimi jak kat i nie patrzę im na ręce, więc bez ogólników się nie obejdzie. Pytajcie ich, poproście o wywiad.

Musicie jednak zrozumieć, że nie każdy jest tam od pisania artów. Załatwanie sprzętu, pomaganie przy pisaniu, podpowiadanie zmian i rozwiązań, ocenianie i nawet głupie robienie kawy. To też praca w redakcji. Że o odpowiadaniu na listy i innych drobiazgach nie wspomnę.

 

2. Żadnego polewania nie będzie. Za to % mogą Ci przybywać, jeśli będziesz koniecznie chciał... **

 

** - żeby nie było: żart

 

---- EDIT ---

Więc (na moją odpowiedzalność - niech będzie)...

[w razie czego się przeniesie do nowego tematu]

 

Chcecie więcej artów, nowości itp. Teraz pytania:

1. Z jakiego zakresu najbardziej? Kategorii jest sporo.

2. Wolicie częste małe arty, czy rzadziej ale większe?

3. Więcej luzu do artów czy jest ok?

Ewentualne inne sugestie mile widzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum i moderatorów póki co nie narzekamy.

Kłaniając sie do ziemi i omiatajac kapeluszem buty Wać Pana, skromnie i z wdziękiem dziękujemy.. ;]

 

Szanowna Redakcjo!

(...)

Jeśli jako rozwiązanie widzicie jedynie Bany i %, to może podziękujemy!

Redakcja nie ma takich uprawnien.. ;]

Czystej krwi redakcja mowiac dokladniej.. ;>

 

Sansaba & ULLISSES - IMO powinniescie zostawic odpowiadanie na zarzuty, argumenty itd. osobom do tego uprawnionym - w tym wypadku jest to osoba Redaktora (w mojej jakze skromnej opinii). Nie sklamie jezeli przyjme ze nie wiecie za duzo (tak samo jak ja) jak sprawy redakcyjne wygladaja. No i bez tych zbednych grozb % ;] poki rozmowa opiera sie na rzeczowosci i argumentach nie widze potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ramach konstruktywnej krytyki:

 

 

@lukasrz na naczelnego!

 

 

 

arty uzasadniają tę kwestię za mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

SGJ - wiesz czemu ?? Bo ludzie są zawiedzenie - niestety... Czekają na jakiś art - a dostają nie to na co czekają. Nie pytaj mnie jednak na co czekają ! Być może na więcej merytorycznej tresci zamiast fotek, na więcej benchów, na więcej testów dostępnego sprzętu... Nie wiem - o to trzeba Userów spytać. Wiem jedno - napewno nie są usatysfakcjonowani poziomem tego co ukazuje się na łamach Serwisu, anie też częstotliwościa publikacji - i to jest zadanie dla wszystkich władz - dowiedzieć się czego oczekują i w miarę sił realizować te potrzeby wspólnymi siłami dla PPC :)

Romek wiele razy zapowiadał że ma dostęp do najnowszego sprzętu... I gdzie on jest?

 

Pojadę po całości:

 

Redakcja:

► Chaos - Piotr Maj - widziałem jakiś jego arta ale dawno....

► ryba - Marcin Rywak - jemu akurat nic nie można zarzucić, dużo pisze, trzyma poziom :gitarzysta2: ma maturę ale jakoś daje radę? imo przykładowy redaktor ^_^

► Świder - Dawid Świątek - nie przypominam sobie jego arta, ale chyba jakiś się przewinął? poprawcie mnie... Chyba maturzysta(?)=rozgrzeszenie...

► Lagier - Przemysław Ladra - nie przypominam sobie jego arta ale chyba jakiś się przewinął? poprawcie mnie...

► D2mian - Damian Piotrowski - nie widziałem nic jego autorstwa.... nie kojarzę....

► lukasrz - Łukasz Rzedzicki - jak ryba - jemu akurat nic nie można zarzucić, dużo pisze, trzyma poziom :gitarzysta2:

► lukeXE - Łukasz Warszawa - pisze, stara się, matura=rozgrzeszenie...

► MaSell - Mateusz Miron - jako jeden z nielicznych odp. na krytykę, coś robi, matura=rozgrzeszenie...

► Yotomeczek - Tomasz Jadczak - nie widziałem żadnego jego arta, na forum jest dość aktywny, dlaczego nic nie pisze :?: Spodziewałem się po nim więcej :?

► Miazga82 - Piotr Miazgowski - tez nic nie widziałem jego autorstwa... akurat po nim spodziewałem się więcej <_<

► maSTHa212 - Jacek Sieradz - ostatnio coś zamilkł ale wcześniej na +

► torque - Łukasz Gabryś - coś było, +

► KvaNfield - Łukasz Poczęsny - jak ryba i luksarz :banana: :gitarzysta2:

► samedi - Michał Tracewski - nie kojarzę...

► Dzidzia - Łukasz Hoppek - nie kojarzę w ogóle

► ReanimaToR - Paweł Studziński - j. w.

► eMJotka - Marta Jaszczyk - pisze, stara się duży + :)

► Janio - Kamil Janicki - chyba niedawno dołączył? Ostatnia recka jest jego więc + :P

 

Wieeelki + dla SGJ za trzymanie wszystkiego i pisanie, choć mógłby zająć się tylko pracą admina :)

 

Podsumowanko: 3 osoby (z samej "redakcji")+ naprawdę się starają, parę coś tam robi, reszta cierpi na brak czasu? Czy może te 10 osób jeździ po Polsce za sprzętem? Bardzo mnie to nurtuje...

 

Reszty nie wymienię bo jak sądzę jest od pozostałych rzeczy, których nie można ocenić tak o ;)

 

 

Nie chciałem przeprowadzać takiej otwartej krytyki i patrzeć Wam na ręce przez dłuższy czas bo liczyłem ze coś ruszy. Rok minął a rusza się powoli i wolno.

 

 

Zapewne posypią się na mnie głosy krytyki ale chcieliście konkretów-proszę bardzo.

Wiem najłatwiej krytykować, ale przyjmijcie to do serca... komentarzem do tej listy jest poprzedni post poci (jak to się odmienia?!)

 

@ULLISSES za % podziękuję, od kiedy się zrobiłeś taki sztywniak? :rolleyes:

 

a w ramach konstruktywnej krytyki:

 

 

@lukasrz na naczelnego!

arty uzasadniają tę kwestię za mnie.

Przesadzasz. Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sansaba & ULLISSES - IMO powinniescie zostawic odpowiadanie na zarzuty, argumenty itd. osobom do tego uprawnionym - w tym wypadku jest to osoba Redaktora (w mojej jakze skromnej opinii). Nie sklamie jezeli przyjme ze nie wiecie za duzo (tak samo jak ja) jak sprawy redakcyjne wygladaja. No i bez tych zbednych grozb % ;] poki rozmowa opiera sie na rzeczowosci i argumentach nie widze potrzeby.

Więc się już zamknąłem - swoje zdanie ad. tego konfliktu wyraziłem w obie strony, zająłem stanowisko jak wielu innych i nie mam zamiaru wchodzić w jakieś dalsze kłótliwe polemiki - napisałem co widzę złego, jakie rozwiązania i koniec. Nie dyskutuję dalej - bo właśnie nie mam ani wiedzy, ani "błogosławieństwa" do takich dyskusji. Wyraziłem swoje wole, opinie i sugestie zgodnie ze "stanem posiadania" że tak to ujmę - jeśli kogoś zabolało - przepraszam, starałem się być obietywny...

Co do % - widzisz to co ULLISSESS i ja, więc nie do końca jest rzeczowo i argumentacyjnie OK... ;)

@ Kaaban - IMO - no wreszcie konkrety - i nawet jak nie będą słuszne to można zająć stanowisko i dyskutować o faktach...

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k:

Odnośnie uwagi do mnie - coś w tym jest. Racja. Mój błąd.

 

remix:

Podstawowa zasada w każdej branży:

Szefem nie zostaje ten, kto najwięcej pracuje. Szefem jest ten, kto umie rządzić. Trzeba mieć charyzmę, kontakty, umiejętności i fundusze na prowadzenia jakiegoś projektu (tutaj: serwisu PPC).

 

Kaaban:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A NOS'a może kojarzysz?

Też nie...

Po zastanowieniu-Dzidzie jednak kojarzę ale tego ReanimaToR'a ani trochę <_<

 

Tak więc czekam aż szanowni redaktorzy odpowiedzą na krytykę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ULLISSES

standardy w grupie wyznacza kierownik. I żeby wymagać od reszty ekipy najpierw trzeba z siebie dać. Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że charyzma, kontakty romka są niewystarczające.

 

 

Zresztą rozglądnij się - jego tutaj nie ma od dawna!

-to tak samo jak było rok temu! Tylko inny nick przy: redaktor naczelny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ULLISSES

standardy w grupie wyznacza kierownik. I żeby wymagać od reszty ekipy najpierw trzeba z siebie dać. Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że charyzma, kontakty romka są niewystarczające.

Zresztą rozglądnij się - jego tutaj nie ma od dawna!

-to tak samo jak było rok temu! Tylko inny nick przy: redaktor naczelny.

Jako ze romka nie ma, pozwole odpowiedziec za niego na zarzuty co do redakcji ;)

 

Fakt, w redakcji jest moze i 30 osob (36 dokladnie), lecz tylko 18 to redaktorow, odpowiedzialnych za pisanie testow. Jak to wyglada to wiemy, dlatego czesci dziekujemy za wspolne przebywanie, reszta zostaje. Pozostale osoby sa odpowiedzialne za korekte textu, administrowanie i moderacje portalu oraz serwisu. Redaktor naczelny raczej sie nie zmieni, ma on najwiecej kontaktow i jest bardziej znany niz cala redkacja razem wzieta. Mozliwe ze zostanie powolony zastepca redaktora naczelnego, ale to juz Romka decyzja. Jak doskonale wiecie, bez kasy nie da sie zrobic nic wielkiego, a na nia trzeba jeszcze poczekac.

 

Faktycznie mam teraz mature i jak widzicie pilnie sie ucze zeby ja zdac :] Od czerwca naplyw swiezych mocy i przystepujemy do dzialania. Od siebie moge dodac, ze jestesmy w czolowce portali o tematyce komputerowej w polsce. Reszte niech dopowie sam naczelny, ja tu tylko sprzatam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryba - dziękuję za odpowiedź.

szkoda tylko, że bez prowokacji na granicy ban-a niczego nie można się dowiedzieć=|

 

Poproście romka, żeby przeczytał ostatnich kilka stron tego topicu, odpowiedział na pytania i zarzuty. Myślę ze macie do niego telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...