Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam dr ath. :D

Ath przecez Ty to jeszcze w gimanzujm :D

 

EDIT:

 

Miales nikomu nie mowic... w tym roku znowu kibluje. :/

:lol2: Dobre, dobre :lol2:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dokładnie <_<

 

A i jeszcze w belce przeglądarki mogli byście zmienić na slogan ;P a nie :: modding :: itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dołączona grafika

 

Mam wrażenie że ta belka z przyciskami była ciut niżej i nie stykała sie z logiem :? Przeglądarka niestety opera bo ff mi sie zpsuł... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach*]

Mam wrażenie że ta belka z przyciskami była ciut niżej i nie stykała sie z logiem :? Przeglądarka niestety opera bo ff mi sie zpsuł... :(

Wczesniej było inne logo.

 

// * - ciach by ULLISSES ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorem tego hasła jest, nikt inny jak user o pseudonimie: -Caleb-. Po długim weekendzie poinformujemy jakie upominki otrzymasz od redakcji PurePC.pl.

No i co tam Panowie Szlachta ? Nie trzymajcie mnie w niepewności bo to mnie zabija :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, GTX czy C2D to nie jest jakiś zakurzony gadżet :D Pewnie zrzuta jest :>

Dostaniesz czapeczke i t-shirt z logo purepc i uwaga, gwozdz programu - parasolke z logo purepc. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa z konkursu nigdy nie zawitała na naszej redakcji, umowa barterowa nie doszła do skutku, ponieważ nazwa portalu została niezmienna.

 

-Caleb- dokładnie to nie dostaniesz C2D czy 8800 bo nie stać nas na takie gratisy. Przykro mi! Mówiłem o upominkach a nie o nagrodach za grube tysiące. Co dostaniesz... Hmmm....

- OCZ Memory Cooler XTC

- Podkładkę pod mysz Patriot

- Podkładkę pod mysz Foxconn

- Długopis aluminiowy OCZ z wskaźnikiem laserowym

- Czapkę czarną be quiet!

- troszkę smyczy ale o tym już na PW

+ własny podpis pod AV tak jak posiada to moderacja i redakcja na okres jednego miesiąca (oczywiście do ustalenia jaki będzie to podpis, możemy na niektóre się nie zgodzić wiadomo dlaczego ;) )

+ po jednym z nowych produktów PurePC z twoim hasłem reklamowym.

 

Wiem, wiem, że się zaraz odezwie ktoś i powie no ładnie, mało dał ale przepraszam Was wolałem dać co mam w redakcji niż prosić firmy o pomoc za bóg wie co.

 

Zainteresowanego proszę o kontakt via PW wraz z podaniem pełnego adresu + komórki w celu wysłania nagród kurierem.

 

PS. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam lecz od piątku wieczora nie posiadam w miejscu zamieszkania internetu (providerowi znów ukradli anteny) i wszystko się strasznie wlecze nim naprawią, bo oczywiście jeszcze tego nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wiem, wiem, że się zaraz odezwie ktoś i powie no ładnie, mało dał ale przepraszam Was wolałem dać co mam w redakcji niż prosić firmy o pomoc za bóg wie co.

Ja powiem że nie mało ;) Nagrody słuszne do rangi konkursu, o konkursie jest debata (temat został zamknięty do dyskusji władzy) i czekamy na roztrzygnięcie ;) Zapewne wtedy będą jakieś bardziej wartościowe nagrody :D Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Długopis aluminiowy OCZ z wskaźnikiem laserowym

Jaaaaaaaa :rolleyes: baaajer.

 

+ własny podpis pod AV tak jak posiada to moderacja i redakcja na okres jednego miesiąca

jednego miesiąca? Już byście dali na zawsze ;) imo powinien mieć odpowiedni podpis do czasu, aż slogan będzie wykorzystywany przez ppc.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki typu "Pomyslowy Dobromił"??

Zazdrośnik bo to ja będę miał długopis OCZ :>

 

-Caleb- dokładnie to nie dostaniesz C2D czy 8800 bo nie stać nas na takie gratisy. Przykro mi! Mówiłem o upominkach a nie o nagrodach za grube tysiące. Co dostaniesz... Hmmm....

Cholera, trzeba było poprosić o x2 3600 i Kn9 a może by przeszło :D Ofc wszystko o C2D i GTX to był joke.

 

Nvm, upomninki całkiem sympatyczne, podkładka pod mysz realne mi się przyda i w ogóle ubiorę się jak rasowy Ocet świecąc oficjalnym sloganem PPC własnego autorstwa – chłopaki na wsi mi nie uwierzą :> :D

 

Jaaaaaaaa :rolleyes: baaajer.

jednego miesiąca? Już byście dali na zawsze ;) imo powinien mieć odpowiedni podpis do czasu, aż slogan będzie wykorzystywany przez ppc.

Dokladnie, bo ten kto daje i zabiera ... :D Coś sobie wymyslę hehe

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

jednego miesiąca? Już byście dali na zawsze ;) imo powinien mieć odpowiedni podpis do czasu, aż slogan będzie wykorzystywany przez ppc.

Popieram, podpis dla Caleba na zawsze, Jonas może mieć na zawsze a on nie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już z wygranym ustalimy jaki to będzie podpis i przychylając się do Waszej prośby damy mu podpis na cały okres, kiedy będzie widniał jego slogan na PPC.

 

Jeszcze postaram się coś znaleźć dla zwycięscy, omijam w tym momencie firmy bo nie chcę powtórzenia opcji sławetnej obudowy jaką my podobno sobie przywłaszczyliśmy za konkurs na nazwę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes ten z wskaźnikiem laserowym i dodatkowym światłem diodowym? Jeśli o niego ci chodzi to dam ci najwyżej swój jaki otrzymałem w prezencie od firmy. Nie używam go bo albo piszę piórem albo mam inny długopis firmowy;)

 

Dałem wszystko co miałem na stanie redakcji. Mogę rozdać jeszcze z 40-60 smyczy nowych, różnych marek ale o tym jeszcze pomyśle jak je wam dać bo przy 40 tyś. ciężko podzielić 60 smyczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem wszystko co miałem na stanie redakcji. Mogę rozdać jeszcze z 40-60 smyczy nowych, różnych marek ale o tym jeszcze pomyśle jak je wam dać bo przy 40 tyś. ciężko podzielić 60 smyczy :)

Z troche innych rzeczy, mamy jeszcze 2 wygaszacze ekranu. Jakby co to tych wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes ten z wskaźnikiem laserowym i dodatkowym światłem diodowym? Jeśli o niego ci chodzi to dam ci najwyżej swój jaki otrzymałem w prezencie od firmy. Nie używam go bo albo piszę piórem albo mam inny długopis firmowy;)

Naprawdę?! Bo ja mam lekkiego (leciuteńkiego!) fisia na punkcie przemiotów do pisania. Bardzo lubię, gromadzę i używam.

Byłabym szczerze wdzięczna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...