Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę?! Bo ja mam lekkiego (leciuteńkiego!) fisia na punkcie przemiotów do pisania. Bardzo lubię, gromadzę i używam.

Byłabym szczerze wdzięczna!

Hi, mam podobnie, tyle że fiś jest potężny i raczej przyborów piśmienniczych nie używam. ;]

Lubię mieć ładne i nietypowe (ze wskazaniem na parkery) długopisy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Parkerach dosc szybko wklady padaja i przerywaja i sa kijowe nie to co OCZ

W tych za 20 PLN made in Taiwan czy inna Korea może i tak. Ale tych akurat nie posiadam. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes ten z wskaźnikiem laserowym i dodatkowym światłem diodowym? Jeśli o niego ci chodzi to dam ci najwyżej swój jaki otrzymałem w prezencie od firmy. Nie używam go bo albo piszę piórem albo mam inny długopis firmowy;)

 

Dałem wszystko co miałem na stanie redakcji. Mogę rozdać jeszcze z 40-60 smyczy nowych, różnych marek ale o tym jeszcze pomyśle jak je wam dać bo przy 40 tyś. ciężko podzielić 60 smyczy :)

Ja poprosze o jedna smyczke firmy: ASUS lub Gigabyte.

Za przesylke oczywiscie zaplace, no i za smyczke tez jezeli bedzie trzeba.

 

Inne firmy jakie by mnie interesowaly: Nvidia, Intel, Cooler Master, No i ASUS i Gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosze o jedna smyczke firmy: ASUS lub Gigabyte.

Za przesylke oczywiscie zaplace, no i za smyczke tez jezeli bedzie trzeba.

 

Inne firmy jakie by mnie interesowaly: Nvidia, Intel, Cooler Master, No i ASUS i Gigabyte.

A Ty kpisz czy o drogę pytasz? :evil:

Może jeszcze chciałbyś zostać moderatorem?

Ciesz się, że w ogóle na forum siedzisz.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu znikaja moje komentarze ze strony głownej? Troche moze nieprzyjemne dla redakcji ppc, ale niczym gorszace, obrazliwe itd... Za to dla czesci osob dosc zabawne ;)

To sie zdaza :P, jak jeszcze do dodania komentarza potrzebna byla akceptacja admina to moj jeden tez zginal, mimo iz pozniej dodane zostaly zaakceptowane, dopiero jak pogadalem z Kvanem to zostal opublikowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby 2 z rzedu .. o niemalze tej samej tresci znikały. Bez sensu.

Przeciez nie bede wypisywał na kazdym kroku jakie to ppc jest wspaniałe :|

 

 

edit:

ps. Podpsuje sie pdo swoimi komentarzami wiec wiaodmo na kogo pozniej bluzgac ;) Oczywiscie nickiem z forum

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, kurier dziś mnie zaatakował i podrzucił pakę pełną zabawek :D

 

2x Smycz Recoltec i Be Quiet

3x Długopis Asus, Revoltec, Be Quiet

1x Czapka z dachem całkiem solidna i też Be Quiet dlatego będę zakładał okazjonalnie bo lubie gadać

1x Długopis OCZ Aluminioowy z laserem - ale chyba laser nie działa albo baterie bo nie świeci :-| Nvm

1x Chłodziwo OCZ XTC Memory kawał aluminium na ramy :>

 

Ogolnie przyjemne upominki. Dienx.

 

A moge się dyskretnie zapytać kiedy planujecie jakies firmowe okrycia w nowej aranżacji? Nawet do wglądu :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie bede wypisywał na kazdym kroku jakie to ppc jest wspaniałe :|

No to chyba czas zmienic forum i portal :P, szkoda tylko ze tak traktuje sie tutaj starych userow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie bede wypisywał na kazdym kroku jakie to ppc jest wspaniałe :|

Ale komentarze chyba od tego służą....

 

Widziałem już wiele, które nie były w niczym obraźliwe ani nieregulaminowe, a zniknęły razem z napisem "niezweryfikowany" - to na tym polega weryfikacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1x Długopis OCZ Aluminioowy z laserem - ale chyba laser nie działa albo baterie bo nie świeci :-| Nvm

kombinuj z bateriami i przyciskiem, moj na poczatku tez marudzil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu Cię zmartwię Celeb.

Ranga PIMP nie wchodzi w grę ;]

Grrrr - to ja Cię zamrtwię - CAleb nie CEleb :? :wink: Ludzie graliście kiedyś w Blooda ? To jakaś plaga, wszyscy juz zdeformują moją poważną ksywkę :D

 

PIMP? A cóż to za twór? Ogólnie to sie jeszcze nie zastanwaiłem nad ranga etc. Pogadam o tym w swoim czasie na PW z kim trzeba i sie zrobi. Podobno do oddania jest drewniany stołek moderatora bez oparcia?

 

PS: W poniedziałek wyślę Ci prezent, sry za obsówę ale natłok działań i dalekość poczty mnie dobja ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrr - to ja Cię zamrtwię - CAleb nie CEleb :? :wink: Ludzie graliście kiedyś w Blooda ? To jakaś plaga, wszyscy juz zdeformują moją poważną ksywkę :D

 

PIMP? A cóż to za twór? Ogólnie to sie jeszcze nie zastanwaiłem nad ranga etc. Pogadam o tym w swoim czasie na PW z kim trzeba i sie zrobi. Podobno do oddania jest drewniany stołek moderatora bez oparcia?

 

PS: W poniedziałek wyślę Ci prezent, sry za obsówę ale natłok działań i dalekość poczty mnie dobja ...

Alfons.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę?! Bo ja mam lekkiego (leciuteńkiego!) fisia na punkcie przemiotów do pisania. Bardzo lubię, gromadzę i używam.

Byłabym szczerze wdzięczna!

Rzadko żartuje na temat tego, że komuś coś mam dać. Odezwij się na PW do mnie wraz z podaniem dokładnego adresu pod jaki mam wysłać przesyłkę i numer GSM dla kuriera (wymóg). Coś dodatkowo na pewno dostaniesz ;)

 

Yeah, kurier dziś mnie zaatakował i podrzucił pakę pełną zabawek :D

[...]

1x Długopis OCZ Aluminioowy z laserem - ale chyba laser nie działa albo baterie bo nie świeci :-| Nvm

[...]

Ogolnie przyjemne upominki. Dienx.

 

A moge się dyskretnie zapytać kiedy planujecie jakies firmowe okrycia w nowej aranżacji? Nawet do wglądu :>

Jeśli laser nie działa a światełko działa, znaczy, że popsułeś. Jeśli oba klawisze nie działają to znaczy, że odwrotnie włożyłeś baterie ;) Jeśli wszystko już działa to nie ma problemu, należało Ci się za dobry slogan + oczywiście rzeczy z logiem PPC dla ciebie ale to za jakiś czas.

 

Co do okryć to planowaliśmy już na koniec następnego miesiąca, jednak wyszło trochę pod górkę i fundusze się skończyły więc trzeba ciut poczekać, nim uzbieramy nowe na zamrożenie gotówki na gadżety dla Was. Będziemy informować na forum oraz portalu. Myślę, że nie szybciej niż w połowie sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarzy - moderacja ich jest, że tak powiem automagiczna (serio) i automat rzeczywiście czasami wycina więcej niż potrzeba, szczególnie przy podawaniu większej ilości linków w komentarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarzy - moderacja ich jest, że tak powiem automagiczna (serio) i automat rzeczywiście czasami wycina więcej niż potrzeba, szczególnie przy podawaniu większej ilości linków w komentarzu.

o prosze :P marco moglbys powiedziec czego unikac zeby komenty nie wylatywaly w kosmos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o prosze :P marco moglbys powiedziec czego unikac zeby komenty nie wylatywaly w kosmos?

 

Tych ladnych slow na K, CH, W, P co mozna uslyszec przechodzac przez praktycznie kazde miasto i wies ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek się ze mną umawia na priwie! Proszę nic nie mówić mojemu mężowi...

Tu pewnie mało kto wie, że masz męża. Ja mogę obiecać, że uprzejmie nie doniosę. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos takiego jak forum dostepne przez wap? jest szansa?

WAP w dobie kiedy każdy telefon (no prawie) od dłuższego czasu obsługuje XHTML? Na 100% nie. Natomiast rozbudowa (mała ;) interfejsu typu lo-fi jest całkiem prawdopodobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych ladnych slow na K, CH, W, P co mozna uslyszec przechodzac przez praktycznie kazde miasto i wies ;)

A co za problem ominac c.e.n.z.u.r.e. ? Jak ktos bedzie chcial narozrabiac to i ten caly automat nie ogarnie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawie wygladaja przyklejone przez moderatorow ich wlasne ogoszenia na gieldzie. Troche wiecej rowno uprawnienia.

Sprzątniesz nam parę działów? Też jestem za równouprawnieniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...