Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Możnaby było zrobił konkurs w taki sposób jak niegdyś na XS'ach był - osoby które osiągną pewien pułap punktów na HWBocie (na XS było to 50 punktów) wezmą udział w losowaniu jakiejś tam nagrody. Zachęciłoby to wielu użytkowników do zdobywania punktów dla naszego teamu, czyli teoretycznie wizerunku PurePC na świecie. :>

Popieram ;]

Tylko, że jak wejdzie nowy system punktacji to nie od 50 pkt tylko od 150 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o hwbocie to przydała by się na forum jakaś reklama. Przyklejony topic, albo ogłoszenie w Ati/Nvidia oraz w Płytach głównych. Wtedy by się pewnie więcej osób o hwbocie dowiedziało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Konkurs dla tych co maja AM2. A Ci do maja 775/939/478 ... to moga sobie poczytac strone konkursowa ?

ps. w hw 2.0 bede mial sam 1/4 pkt calego ppc :lol2:

 

Krecic chlopcy a nie obijac sie :wink:

Widac nie kazdy ma dostep do sklepow i hurtowni, zeby strzelic sobie bencha i oddac karte/proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice idea z tym hwbotem :)

Chyba zamówię AsRock'a z agp i pochodzę po znajomkach w celu wypożyczenia kart :D A, że sztuka dobra (3.6GHz @ 1.425v) to się chyba jeszcze na rurę skuszę :)

Edytowane przez ShaDiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac nie kazdy ma dostep do sklepow i hurtowni, zeby strzelic sobie bencha i oddac karte/proca.

Polskie realia sa jakie sa i wiem o tym dobrze, ale np. Trasher jest na 1 miejscu a on np. HD2900XT w rece nawet nie mial ( chyba :-P ) patrzac po jego wynikach.

 

Nie trzeba miec super sprzetu, aby robic wyniki i zbierac punkty.

 

Ja bazuje glownie na high end, ale jest mnostwo osob, ktore kreca na sprzecie sredniej/niskiej klasy i maja pkt ( duzo pkt ) i wyniki.

 

Ot takie wlasnie podejscie ; nie mam dojscia to nie bawie sie bo nie ma sensu ( podejscie takiej osoby jest bez sensu !! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie realia sa jakie sa i wiem o tym dobrze, ale np. Trasher jest na 1 miejscu a on np. HD2900XT w rece nawet nie mial ( chyba :-P ) patrzac po jego wynikach.

 

Nie trzeba miec super sprzetu, aby robic wyniki i zbierac punkty.

 

Ja bazuje glownie na high end, ale jest mnostwo osob, ktore kreca na sprzecie sredniej/niskiej klasy i maja pkt ( duzo pkt ) i wyniki.

 

Ot takie wlasnie podejscie ; nie mam dojscia to nie bawie sie bo nie ma sensu ( podejscie takiej osoby jest bez sensu !! )

Chodzi mi o Twoje podejscie, wiec pisze, ze wiekszosc os. nie ma dostrepu do sprzetu na testy wiec sie nie dziw, ze masz 1/4 calej punktacji forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy za przeproszeniem ma ryjek, potrafi powiedzieć kilka słów i zdobyć jakoś sprzęt. Octeam też na dzień dobry nie dostawał kokosów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Polskie realia sa jakie sa i wiem o tym dobrze, ale np. Trasher jest na 1 miejscu a on np. HD2900XT w rece nawet nie mial ( chyba :-P ) patrzac po jego wynikach.

 

Nie trzeba miec super sprzetu, aby robic wyniki i zbierac punkty.

 

Ja bazuje glownie na high end, ale jest mnostwo osob, ktore kreca na sprzecie sredniej/niskiej klasy i maja pkt ( duzo pkt ) i wyniki.

 

Ot takie wlasnie podejscie ; nie mam dojscia to nie bawie sie bo nie ma sensu ( podejscie takiej osoby jest bez sensu !! )

Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi <_< -ludzie nie mają $$ nawet na ten sprzęt średniej/niskiej klasy, bądź musieli by na to poświęcić swój komputer, który jest im potrzebny! Skończcie z takimi postami bo nie znacie realiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi <_< -ludzie nie mają $$ nawet na ten sprzęt średniej/niskiej klasy, bądź musieli by na to poświęcić swój komputer, który jest im potrzebny! Skończcie z takimi postami bo nie znacie realiów.

Ludzie nie mają kasy, ok... Ale kręcić można nawet stare komputery ? Na takim HWBocie masz dużo kategorii w których można zdobyć jakieś pkt i o tym mówił Devilek. Nie potrzebujemy jakiegoś super nowego sprzętu hi, a nawet mid-endowego, żeby coś fajnego wykręcić.

Jako dowód - mój profil na hwbocie. Większość pkt na 7300GT (aktualnie używki poniżej 200 zł) i 7600GS (używane poniżej 250 zł). Wszystko na czym zrobiłem jakiekolwiek punkty do teraz żyje, także jak widać nie musisz nic poświęcać :mur: Możesz również spojrzeć na profil jonathana, który też ma dużo pkt za wyniki na starszych P4. Znajdzie się więcej takich przypadków...

 

Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zróbcie podział na chłodzenie, AC, WC, pelt, WFC FC, AK, K, DI, LN2 i pasywne :D . No i kto wygra? OC o 500MHz na WC 750MHz na FC czy 100% OC na pasywnym :D ?

 

Kupa Panowie wyjdzie z tymi HWbotami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jak dla Ciebie >=200zł to żaden problem, to rzeczywiście skończmy temat ;)

I tak kółko się zamyka...

 

Jeśli Ciebie nie stać na 200zł to o czym rozmawiamy? Trzeba sobie jasno powiedzieć - nie stać mnie -> nie biorę udziału w konkursie. Typowe polskie pier****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dodam od siebie że wielce wskazane by było, aby konkurs był dla każdego, a nie dla tych co maja takie, a nie inne możliwości sprzętowe/finansowe - to zwyczajnie nie uczciwe wobec pozostałych userów bo ogranicza sie im możliowsci uczestniczenia w zabawie. Powinienem nabyć AM2 zebym mógl brac udział w konkursie? To jakiś absurd :| Możę coś bardziej kreatywnego? Jakaś praca twórcza nie uzależniona od warunków technicznych? Wieeem - rymowanki :D :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na ch...... wam konkurs w oc, jak nikt w nim nie wystartuje bo trzeba wydac pare zl, a jak sie nie wyda to bedzie bez sensu i nieuczciwe.

 

Kaaban >> nie piernicz ze DEVILEK nie zna realiow, bo kazdy kto bawi sie w tym kraju w powazne OC zbyt dobrze zna realia i wie ile zlotowek trzeba odlozyc na sam sprzet + chlodzenia + rozne inne bajery do powaznego krecenia. A ty mowisz ze bierze sprzet z hurtowni to nie zna realiow, tak? Pomysl czy od zawsze mial sprzet od dystrybutorow? czy hurtownia kupila kontenery, kaskady, FCety czy glupia izolacje, ktora potrafi czesto przerodzic sie w wiecej niz 100 w skali pol-roku.

 

Do tego realia naszego kraju to nie jest jakies dno gdzie nie mozna zrobic zadnego wyniku na swiatowym poziomie, duzo rzeczy u nas jest tanszych niz na zachodzie. Poza tym jeden wyda kase ktora wpada mu w lapki na piwo/fajki/dziewczynki (:P) inny na kompa.

 

MaSell >> jak taka dobra ta lokata to niedlugo problemem nie bedzie wydanie 10k zl, tylko po co? :wink: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell >> jak taka dobra ta lokata to niedlugo problemem nie bedzie wydanie 10k zl, tylko po co? :wink: B-)

Łoooo na 10k z tego to ja chyba do konca zycia bym sie nie doczekał :lol: . Jak bedzie stały wysoki dochód to bedzie mozna sie bawic, obecnie jestem biedny prawie student i sie nie bawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na ch...... wam konkurs w oc, jak nikt w nim nie wystartuje bo trzeba wydac pare zl, a jak sie nie wyda to bedzie bez sensu i nieuczciwe.

 

Kaaban >> nie piernicz ze DEVILEK nie zna realiow, bo kazdy kto bawi sie w tym kraju w powazne OC zbyt dobrze zna realia i wie ile zlotowek trzeba odlozyc na sam sprzet + chlodzenia + rozne inne bajery do powaznego krecenia. A ty mowisz ze bierze sprzet z hurtowni to nie zna realiow, tak? Pomysl czy od zawsze mial sprzet od dystrybutorow? czy hurtownia kupila kontenery, kaskady, FCety czy glupia izolacje, ktora potrafi czesto przerodzic sie w wiecej niz 100 w skali pol-roku.

 

Do tego realia naszego kraju to nie jest jakies dno gdzie nie mozna zrobic zadnego wyniku na swiatowym poziomie, duzo rzeczy u nas jest tanszych niz na zachodzie. Poza tym jeden wyda kase ktora wpada mu w lapki na piwo/fajki/dziewczynki (:P) inny na kompa.

 

MaSell >> jak taka dobra ta lokata to niedlugo problemem nie bedzie wydanie 10k zl, tylko po co? :wink: B-)

Tutaj się z Tobą w 100 procentach zgadzam, każdy konkurs OC będzie się wiązał z wydatkami, chociażby na DI jak ktoś chce podejść do sprawy ekstremalnie, a to takie znów tanie nie jest. Nawet FC albo dobre AC to jest już pewien wydatek. A realia są takie jakie są, jak ktoś woli regularnie biegać na imprezki, bądź wydawać na coś innego to niech później nie marudzi że takie to wszystko bezsensu, bo kompy drogie i w ogóle trzeba coś wydawać aby bawić się w OC. :mur: W takim razie wszystkie rajdy amatorskie są bez sensu i niesprawiedliwe, bo przecież nie każdy ma przecież szybki samochód przystosowany do wyścigów. A w ogóle to Hołowczyc i Kubica nie znają realiów bo dostają samochody od producentów i zawsze je dostawali. Zostali chyba w jakiś magiczny sposób, odgórnie wylosowani na kierowców rajdowych i przy urodzeniu wręczono im kluczyki :lol:

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś nie wydaje i się nie bawi ;)

 

Przy taki oc dochodzi jeszcze ryzyko uszkodzenia czegoś, a przy mocnym kreceniu gwara sobie idzie ładnie mówiąc daleko ;) . A ukatrupić jakies sensowne mobo + mem + vga to już nie są drobne wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pożyjemy zobaczymy, konkurs z oc jest ciut bez sensu, różnice w sprzęcie, umiejętnościach i innych tego typu. Lepiej jakieś pytania, ciekawostki i zagadki, każdy sie pomęczy i odpowie prędzej czy później.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, konkurs z oc jest ciut bez sensu, różnice w sprzęcie, umiejętnościach i innych tego typu. Lepiej jakieś pytania, ciekawostki i zagadki, każdy sie pomęczy i odpowie prędzej czy później.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pożyjemy zobaczymy ;)
A to chyba o to chodzi, żeby wygrał najlepszy ? :huh: :unsure:

A przy okazji ci o małych umiejętnościach jak będą chcieli wygrać to się dokształcą i wszystkim to wyjdzie na dobre...

 

To jest jedno z największych for traktujących o oc w polsce, na którym siedzą najwięksi wyjadacze w tej dziedzinie z naszego kraju, dlatego taki konkurs (zawody oc) to najlepsza opcja ze wszystkich możliwych...

 

@Kvan

Nice sig ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooo na 10k z tego to ja chyba do konca zycia bym sie nie doczekał :lol: . Jak bedzie stały wysoki dochód to bedzie mozna sie bawic, obecnie jestem biedny prawie student i sie nie bawie :D

Bo lokata jest bezsensu jak ten dowcip :P Ja tam jestem biedny student i tez ledwo daje rade, ale sie staram :D

 

Tutaj się z Tobą w 100 procentach zgadzam, każdy konkurs OC będzie się wiązał z wydatkami, chociażby na DI jak ktoś chce podejść do sprawy ekstremalnie, a to takie znów tanie nie jest. Nawet FC albo dobre AC to jest już pewien wydatek. A realia są takie jakie są, jak ktoś woli regularnie biegać na imprezki, bądź wydawać na coś innego to niech później nie marudzi że takie to wszystko bezsensu, bo kompy drogie i w ogóle trzeba coś wydawać aby bawić się w OC. :mur: W takim razie wszystkie rajdy amatorskie są bez sensu i niesprawiedliwe, bo przecież nie każdy ma przecież szybki samochód przystosowany do wyścigów. A w ogóle to Hołowczyc i Kubica nie znają realiów bo dostają samochody od producentów i zawsze je dostawali. Zostali chyba w jakiś magiczny sposób, odgórnie wylosowani na kierowców rajdowych i przy urodzeniu wręczono im kluczyki :lol:

No i o to chodzilo :D, dobrze ze niektorzy zlapali moje przeslanie :D

 

Przy taki oc dochodzi jeszcze ryzyko uszkodzenia czegoś, a przy mocnym kreceniu gwara sobie idzie ładnie mówiąc daleko ;)

Zebys Ty widzial co ostatnio przeszlo serwis ASUSa :wink: Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dodam od siebie że wielce wskazane by było, aby konkurs był dla każdego, a nie dla tych co maja takie, a nie inne możliwości sprzętowe/finansowe - to zwyczajnie nie uczciwe wobec pozostałych userów bo ogranicza sie im możliowsci uczestniczenia w zabawie. Powinienem nabyć AM2 zebym mógl brac udział w konkursie? To jakiś absurd :| Możę coś bardziej kreatywnego? Jakaś praca twórcza nie uzależniona od warunków technicznych? Wieeem - rymowanki :D :>

Gdyby za granicą tak płakali za ludźmi którzy nie mają możliwości "sprzętowo/finansowych" to na hwbot już dawno mieli byśmy pierwszą lokatę..

 

Masz - potrafisz - grasz wygrywasz...

 

Nie masz - nie potrafisz - nie grasz - patrzysz i bijesz brawa?

 

Proste czy jeszcze bardziej via PW lub gg mam to wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za granicą tak płakali za ludźmi którzy nie mają możliwości "sprzętowo/finansowych" to na hwbot już dawno mieli byśmy pierwszą lokatę..

 

Masz - potrafisz - grasz wygrywasz...

 

Nie masz - nie potrafisz - nie grasz - patrzysz i bijesz brawa?

 

Proste czy jeszcze bardziej via PW lub gg mam to wytłumaczyć?

Ja do konca nie rozumiem, prosze o wytlumaczenie na PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kvan

Nice sig ;]

[OT]

Jest moja pozostałość po tym topiku z rymowankami

[/OT]

 

A żebym sam nie musiał na siebie bicza ukręcać (do diaska, aby się człowiek musiał bronić przed własnym sigiem ;) ) napiszę że taki porządny konkurs OC to jest to czego nam trzeba, nie ma praktycznie takich konkursów w Polsce a owe forum jest najlepszym miejscem z możliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...