Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A żebym sam nie musiał na siebie bicza ukręcać (do diaska, aby się człowiek musiał bronić przed własnym sigiem icon_wink2.gif ) napiszę że taki porządny konkurs OC to jest to czego nam trzeba, nie ma praktycznie takich konkursów w Polsce a owe forum jest najlepszym miejscem z możliwych.

Ja tam nie narzekam.... kasy jak na razie nie ma bo się oszczędza na cos sensownego i bynajmniej nie do kręcenia. A tak poza tym mam swój wyniczek na HWBocie jako 2gi dla tej kategorii cepków jaki w sigu i nie jest źle. Nie trzeba mieć wcale wyśrubowanego budżetu żeby zrobić te magiczne pkty. na HW żeby wziąć udział w konkursie.... trochę kreatywności i będzie ok :D Jak nie da się inaczej to i można MMX'a podkręcić żeby mieć 1'st pozyszyn na HW ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste czy jeszcze bardziej via PW lub gg mam to wytłumaczyć?

Ja nic nie kumać. Ty tłumaczyć prościej na PW.

 

Rozumiem że większść z was ma w doopie zwykłych userów, i myśli o konkursie swoimi kategoriami, szczególnie że część ludu tutaj sie wypowiadającego ma jakies tam punkty w HW - kij tam co - nigdy mnie to nie interesowalo, więc samoistnie odpadam. Pytanie tylko czy to ma byc konkurs promujący zarazem portal/forum czy skierowany dla określoneo grona czyli zasadniczo stałych bywalców PPC? Dla mnie to jakiś absurd, równie dobrze może byc konkurs - kto ma więcej postów?

 

Piszesz - pomgasz - wymieniasz sie opiniami - wygrywasz

 

Nie piszesz - szukasz pomocy - zbierasz opinie - siedzisz i bijesz brawa?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o konkursie, o tym jak powinien wyglądać, czego powinien dotyczyć... Tyle że ta cała dyskusja jest bezprzedmiotowa. Nikt z "góry" nie wypowiedział się ostatnio na temat jakiegoś konkursu. Sami się nakręcacie, a osoby obserwujące ten temat z boku pewnie mają uśmiechnięte mordki.

 

Jestem przekonany, że Naczelny opracuje konkurs, nim go ogłosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak zaśpisz :lol:

Ni! W tym roku mam silną forumowo-olsztyńską ekipę z którą warto chociażby przejechać sie pociągiem tam i z powrotem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o konkursie, o tym jak powinien wyglądać, czego powinien dotyczyć... Tyle że ta cała dyskusja jest bezprzedmiotowa. Nikt z "góry" nie wypowiedział się ostatnio na temat jakiegoś konkursu. Sami się nakręcacie, a osoby obserwujące ten temat z boku pewnie mają uśmiechnięte mordki.

 

Jestem przekonany, że Naczelny opracuje konkurs, nim go ogłosi.

A to to, co to niby jest ?

 

Na dzień dzisiejszy przygotowujemy konkurs wraz z firmą Foxconn. Na dniach powinien ujrzeć światło dzienne. Nie fortunie się złożyło, że moja osoba ma teraz sesję i nie jestem w stanie siedzieć na portalu wieczorami i pilnować tego. Po 8 lipca się to zmieni. Pierwszy konkurs będzie dla osób posiadających produkty z stajni AM2, które mają zacięcie testowe i potrafią pisać. Więcej nie powiem bo to niespodzianka.

 

Kolejny konkurs jaki już jest przygotowywany to współpraca wraz z Zenfist.pl, gdzie znajdziecie kilka pytań na temat zasilaczy a główne nagrody na prawdę są wartościowe i godne uwagi. Więcej również nie powiem. Planujemy ten konkurs na połowę lipca, może ciut wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko --->> czy mozna by przywrocic topik ryby z ekstremalnego? Bo nie zalapalem sie na koncowke, a chetnie bym doczytal. Czy nie moze on powrocic jako zamkniety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko --->> czy mozna by przywrocic topik ryby z ekstremalnego? Bo nie zalapalem sie na koncowke, a chetnie bym doczytal. Czy nie moze on powrocic jako zamkniety?

Prosze o to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to, co to niby jest ?

Marzenia Naczelnego. :P

Fakt, coś tam napisał o konkursie, ale nie ma wzmianki, że konkurs będzie polegał na podkręcaniu sprzętu. Sporo osób prowadzi dyskusję na ten temat, mimo że romek konkursu tego typu nie zapowiedział.

 

Co do samych konkursów - pewnie w drugiej połowie lipca, pod koniec lipca coś się ukaże. Choć to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia Naczelnego. :P

Fakt, coś tam napisał o konkursie, ale nie ma wzmianki, że konkurs będzie polegał na podkręcaniu sprzętu. Sporo osób prowadzi dyskusję na ten temat, mimo że romek konkursu tego typu nie zapowiedział.

 

Co do samych konkursów - pewnie w drugiej połowie lipca, pod koniec lipca coś się ukaże. Choć to tylko moje przypuszczenia.

Bo to jest nasze marzenie ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Przyłączam się do prośby jumsona i enta ;) Mogliście zostawić, byłem ciekaw "co powie ryba" (:lol:)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko --->> czy mozna by przywrocic topik ryby z ekstremalnego? Bo nie zalapalem sie na koncowke, a chetnie bym doczytal. Czy nie moze on powrocic jako zamkniety?

Temat został zamknięty jako bezcelowy. Zażalenia proszę kierować do mojej osoby ;>

Jak podejrzewam Rybie nie chodziło o wywoływanie niezdrowych sensacji i kłótni, ale rzeczywiście można było niektóre wypowiedzi w ten sposób zinterpretować i dyskusja podążała w zdecydowanie nie właściwym kierunku. Ponieważ naszym celem nie jest dyskredytowanie kogokolwiek a w szczególności innych serwisów temat został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podejrzewam Rybie nie chodziło o wywoływanie niezdrowych sensacji i kłótni, ....

Jak go znam to pewnie o to chodzilo :D

 

No ale jak admin mowi ze zamkniete to ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja mam takie małe pytanko: o której i czy jutro czy pojutrze będzie ten wasz pokaz w wawie? Nigdzie nic na ten temat nie ma a nie chciałbym przyjechać i czekać 5h :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Temat został zamknięty jako bezcelowy. Zażalenia proszę kierować do mojej osoby ;>

Jak podejrzewam Rybie nie chodziło o wywoływanie niezdrowych sensacji i kłótni, ale rzeczywiście można było niektóre wypowiedzi w ten sposób zinterpretować i dyskusja podążała w zdecydowanie nie właściwym kierunku. Ponieważ naszym celem nie jest dyskredytowanie kogokolwiek a w szczególności innych serwisów temat został usunięty.

Wasza sprawa , ale odniose sie do samego usuniecia. To , ze temat zostal usuniety a nie zamkniety bedzie wasza kula u nogi...

Teraz przy byle okazji beda zarzucac wam/wypominac , ze temat wsiakl...a de facto bardzo wielka czesc userow zarowno Pure jak i zainteresowanych E6750 z Laba to widziala... Swoja droga..niektorzy wala PrintScreeny widzac takie akcje :P ( z moderskiego doswiadczenia wiem , ze tematy wsiakaja :D )

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza sprawa , ale odniose sie do samego usuniecia. To , ze temat zostal usuniety a nie zamkniety bedzie wasza kula u nogi...

Teraz przy byle okazji beda zarzucac wam/wypominac , ze temat wsiakl...a de facto bardzo wielka czesc userow zarowno Pure jak i zainteresowanych E6750 z Laba to widziala... Swoja droga..niektorzy wala PrintScreeny widzac takie akcje :P ( z moderskiego doswiadczenia wiem , ze tematy wsiakaja :D )

Gee... Beda wypominac ze wsiakl. Juz to widze. Zrobisz jakis flashmob przy nastepnej okazji :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Jak to wsiakaja??

Czy ktos to ukrywa?? Przeciez wyraznie zostalo napisane dlaczego zostal usuniety a nie sobie zniknal.

A nie mógł się zamknąć i zostać dla potomnych? Bo moim zdaniem z prawie wszystkimi tematami robi sie właśnie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba dal dupsztala z tym tematem, moze byl nawalony, moze poprostu zly, moze zazdrosny. Nie mi to oceniac. Ale istnienie takiego watku nie ma zadnych wartosci. Wiec po co ma on egzystowac na forum? Ma byc zalazkiem dla powstawania nowych gdzie bedzie dalej prowadzona "dyskusja", a raczej obrzucanie sie nawzajem blotem i wyciaganie brudow??

 

Jestem tu od pilnowania porzadku, dobrymi stosunkami z innymi portalami zajmuje sie kto inny. I szczerze powiem ze mam gleboko w powazaniu kto stworzyl temat. Poki lamie on regulamin albo jest takim zapalnikiem awantur jak ten, zniknie on poprostu z forum.

 

Tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja mam takie małe pytanko: o której i czy jutro czy pojutrze będzie ten wasz pokaz w wawie? Nigdzie nic na ten temat nie ma a nie chciałbym przyjechać i czekać 5h :P

Czy naprawdę nikt nie umie odp. na to pytanie? :blink:

 

Mam prośbę do moderatorów-czy kara na mnie (niesłusznie) nałożona mogła by odbyć się w sierpniu? Zbliża się zjazd+dzisiejsze targi i pisanie postów jest mi bardziej niż niezbędne...

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Kto był dziś w wawie? Wieczorem wrzucę parę fotek, nie było źle, ale wszyscy na wkurzeniu bo chyba trochę ich wydymali z ln2 i spaniem :P Bynajmniej do tej ~17 nic specjalnego nie pokazali ;P

 

Dołączona grafika

rzut okiem na polibudę :)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Impreza konkurencyjna, dość mało osób :P

 

 

 

Dołączona grafika

kaskada ryby, na niej p5k dlx i nie wiem co tam jeszcze było <_<

 

Dołączona grafika

reklama OCZ :P

Dołączona grafika

platforma przy której siedział Janio i nie wiem właśnie kto (jedyna osoba której nicka nie znałem :P)

Dołączona grafika

Janio&Costi

Dołączona grafika

lizaki xbox :D dobre były :)

Dołączona grafika

MaSell i nie wiem kto

 

Dołączona grafika

x300 z kontenerkiem ;)

Dołączona grafika

x300 crossfire

Dołączona grafika

kaskada od strony redakcji ;)

 

 

 

Poza fotkami chciałbym zwrócić uwagę na jedną sprawę.

Sprzęt leżał sobie tak o :P Fajnie że było user friendly, można było wejść pogadać i w ogóle, ale jak odłączyli prąd to :blink: Stoiska pilnowały w porywach 1-4 osóby i można było wziąć dosłownie wszystko: a tu ram ocz sobie leży, tutaj radki 2600, tutaj mobo, tutaj monitor nie podłączony... Nie baliście się? Wprawdzie nikt na tym nie "skorzystał", ale jak by trafiła się inna osoba to nie było by już tak fajnie ;] To tak na przyszłość ;)

 

No i mam super el0 smycz bequiet!

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...