Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Impreza konkurencyjna, dość mało osób

Dziwisz sie? Płacić za udział... <_< Nie byłem i nie będę-nie chce mi sie :P

 

BTW: Jade jednak do Gdańska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Dziwisz sie? Płacić za udział... <_< Nie byłem i nie będę-nie chce mi sie :P

 

BTW: Jade jednak do Gdańska ;)

Tam gdzie było ppc też był płatny wstęp ;P Nie chce Ci się? lol, przecież masz kawałeczek dosłownie.

 

To pisz na gg jak co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tam gdzie było ppc też był płatny wstęp ;P Nie chce Ci się? lol, przecież masz kawałeczek dosłownie.

Wsiadam w jeden tramwaj i jestem na politechnice [; Wszystko płatne (sic!). Chociaż może jutro sie przejade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

kaskada ryby, na niej p5k dlx i nie wiem co tam jeszcze było <_<

...

Jeśli pisałeś posta zaraz po powrocie, to pewien rozbrykany E6400 :wink:. Miał być atak na pierwsze miejsca na hwbocie, a [gluteus maximus] z tego wyszła, bo proc ma FSB walla @ 557MHz i ani grama wyżej nie pójdzie (mimo zapasu z vcore) :mur:. Szczegóły w stosownym temacie, jak już screeny dostanę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Zda ktoś relację z dziś? Mi względy różne, a potem zdrowotne (już wczoraj byłem tam ledwo żywy) nie pozwoliły na przybycie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zda ktoś relację z dziś? Mi względy różne, a potem zdrowotne (już wczoraj byłem tam ledwo żywy) nie pozwoliły na przybycie <_<

Przydało by się. Wpadłem dzisiaj, ale już nikogo nie było (poza garstką klanów, któa jeszcze między sobą grała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zda ktoś relację z dziś? Mi względy różne, a potem zdrowotne (już wczoraj byłem tam ledwo żywy) nie pozwoliły na przybycie <_<

Dzisiaj nic nie bylo, gdyz tak jak wczesniej nie bylo LN2, a sprzet byl ustawiony glownie na to i gdybym nie zabral swojej kaskady nie bylo by oc praktycznie. Procki bez rewelki i padaki na duzo nie pozwolily, ale przynajmniej ladnie E6600 pogonilem ;) Relacja jak wroce do domu, bo jeszcze w stolicy musze siedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Kaaban, nie kojarzę Ciebie jakoś... Ja byłem jako 'press' ocm.

Tzn.? nie rozumiem :D

 

 

Dziś mnie nie było, wczoraj byłem od 12 do 17 w czerwonej bluzie i pod tym koszulką ppc, miałem na plecaku nawet napis kaaban i dopisek purepc żeby ludzie zagadywali jak by ktoś skojarzył ale nikt się nie odważył ;)

 

Dzisiaj nic nie bylo, gdyz tak jak wczesniej nie bylo LN2, a sprzet byl ustawiony glownie na to i gdybym nie zabral swojej kaskady nie bylo by oc praktycznie. Procki bez rewelki i padaki na duzo nie pozwolily, ale przynajmniej ladnie E6600 pogonilem icon_wink2.gif Relacja jak wroce do domu, bo jeszcze w stolicy musze siedziec.

nie było ln2 to nie tak dużo straciłem ;)

czekamy :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.? nie rozumiem :D

Dziś mnie nie było, wczoraj byłem od 12 do 17 w czerwonej bluzie i pod tym koszulką ppc, miałem na plecaku nawet napis kaaban i dopisek purepc żeby ludzie zagadywali jak by k toś skojarzył ale nikt się nie odważył ;)

czekamy :P

Ja ogladalem miedzy czasy na ekranie, a nie czyjes plecaki :] Nastepnym razem sie podchodzi i przedstawia. Tak na przyszlosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś podać cały skład ekipy PPC? Wiem, że byli: Janio, pomocnik Jania (siebie nazwał 'pomagierem' ;) ), MaSell, ryba, costi.

 

ryba, jaka mobo i ram miales na kaskadzie? p5b dlx? a ram? :>

 

no i udalo sie wreszcie cos podkrecic na msi p35? bo jak siedzialem obok [tu wstawić nick osoby, która podkręcała to i zdjecia robila :P] to cos nie szlo w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza byla totalnie denna... tego, co wymyslil wstep za biletami, nalezaloby nabic na pal. Dla towarzystwa na sasiednim palu powinien znalezc sie organizator z ramienia PW, czyli ten czlowiek, ktory nic nie mogl zalatwic <_<

 

Co do grafy z kontenerkiem na fotce Kaabana - to nie 2600, tylko X300 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1kaskada ryby, na niej p5k dlx i nie wiem co tam jeszcze było <_<

 

2reklama OCZ :P

 

3platforma przy której siedział Janio i nie wiem właśnie kto (jedyna osoba której nicka nie znałem :P)

 

4MaSell i nie wiem kto

 

52600 z kontenerkiem ;)

 

6Wprawdzie nikt na tym nie "skorzystał", ale jak by trafiła się inna osoba to nie było by już tak fajnie ;] To tak na przyszłość ;)

 

7No i mam super el0 smycz bequiet!

1 p5b dlx to my nawet nie mielismy. pewnie p5k czy inny zlom

2 dzis mielismy pamieci ocz ze specjalnej serii z oryginalnym chlodzeniem obnizajacym temp pamieci znacznie ponizej zera. ryba ma fotki

3 friend jania

4 kolega ktory nam odstapil miejsce do spania

5 x300

6 byl chyba taki jeden co chcial skorzystac z vx2 altha titanium i zapewne zaliczyl malego zonka :lol:

7 no, bo najlepsze rzeczy szybko zniknely i zostaly takie rzeczy dla plebsu :P

 

Relacja z dnia dzisiejszego bedzie jak sie napisze

 

Nie rozpoznalem cie, bo spalem tak:

sr-cz - 3h

cz-pt - 6h?

pt - sob - 1.5-2h

sob-nie - 3-4h

 

Sory, ale takie dawki snu + integracja + 8h podrozy + kebab z czegos co niedawno biegalo (jeszcze mnie raz fiszo na zarcie zabierzesz...) + pare innych rzeczy skutecznie działają na funkcjonowanie czlowieka. trzeba bylo podejsc pogadac, tak jak jeden kolega z forum ( krzyczac z 3 metrow "ooo siema masell, kupilem niedawno chlodzenie od ciebie i jest 1 klasa"), bysmy sobie pogadali, pokazalbym ci sprzet, itp itd

 

jak sie wyspie i ogarne to wroce

 

edit

http://youtube.com/watch?v=KATwezVD9uA

 

Staring masell, para, reszta, glosu uzyczyl kvan + masell + jakies łosie w tle [;

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

1 p5b dlx to my nawet nie mielismy. pewnie p5k czy inny zlom

2 dzis mielismy pamieci ocz ze specjalnej serii z oryginalnym chlodzeniem obnizajacym temp pamieci znacznie ponizej zera. ryba ma fotki

3 friend jania

4 kolega ktory nam odstapil miejsce do spania

5 x300

6 byl chyba taki jeden co chcial skorzystac z vx2 altha titanium i zapewne zaliczyl malego zonka :lol:

7 no, bo najlepsze rzeczy szybko zniknely i zostaly takie rzeczy dla plebsu :P

 

Relacja z dnia dzisiejszego bedzie jak sie napisze

 

Nie rozpoznalem cie, bo spalem tak:

sr-cz - 3h

cz-pt - 6h?

pt - sob - 1.5-2h

sob-nie - 3-4h

 

Sory, ale takie dawki snu + integracja + 8h podrozy + kebab z czegos co niedawno biegalo (jeszcze mnie raz fiszo na zarcie zabierzesz...) + pare innych rzeczy skutecznie działają na funkcjonowanie czlowieka. trzeba bylo podejsc pogadac, tak jak jeden kolega z forum ( krzyczac z 3 metrow "ooo siema masell, kupilem niedawno chlodzenie od ciebie i jest 1 klasa"), bysmy sobie pogadali, pokazalbym ci sprzet, itp itd

 

jak sie wyspie i ogarne to wroce

1. Przecież napisane p5k jak byk :P

5. To coś źle spojrzałem, byłem pewny że to pudełko po 2600, tak mi koledzy mówili, ja tych pudełek nie widziałem :P

6. np. lapek nie wiem kogo tam, jakiś ocz w fioletowych radiatorach ;)

7. lepsze to niż nic :D

 

C.D. spoko, nic nie zagadywałem bo i tak ledwo się tam doczłapałem i nie miałem siły chodzić w ogóle (bunt żołądka) ani specjalnie gadatliwy nie byłem i ogólnie nie do życia i myślami raczej w domu <_<, dowlokłem się tam ze względu na to, że miał być ln2 i fajne wyniki ;) i dlatego cały czas się kręciłem obok :P, tak to bym sobie dał spokój :P A resztę się nadrobi, spokojnie, na Gdańsk planuję być w pełni sił :)

 

Impreza byla totalnie denna... tego, co wymyslil wstep za biletami, nalezaloby nabic na pal. Dla towarzystwa na sasiednim palu powinien znalezc sie organizator z ramienia PW, czyli ten czlowiek, ktory nic nie mogl zalatwic dry.gif

Ja i tak dwa razy się prześlizgnąłem obok :D

 

Denna? Marco (czy kto tam, nie pamiętam) chyba dobrze się bawił w fifie na xbox'sie :P

 

A mógłby ktoś podać cały skład ekipy PPC?

Kvan, Marco, MaSell, ryba, Janio, pomagier :P, Costi, ParanoiK, eMJotka, - to z pierwszego dnia i pewnie kogoś pominąłem, z góry sorry :P Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza byla totalnie denna... tego, co wymyslil wstep za biletami, nalezaloby nabic na pal.

Zgadzam się w zupełności - kto przyjdzie sobie obejrzeć jak inni grają (upraszczając), kiedy trzeba za to płacić...?

 

1 p5b dlx to my nawet nie mielismy. pewnie p5k czy inny zlom

Eeee... Na pewno? To na czym my pierwszego dnia E6400 męczyliśmy? ("fajny" Premium jeszcze w pudle chyba leżał, drugiego dnia było MSI).

 

To jeszcze może dodam tylko, że 631-ki ciut zawiodły. MaSella, bo ma jeszcze potencjał na sporo więcej, a tam się szybko buntowała (azotu najwyraźniej trza :D) i moja, bo to chyba jedna z gorszych padak, jakie świat widział :lol:. Ryba, podeślij screeny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah no impreza totalnie mnie zmiażdżyła ;P

Siedziałem i grałem na xklocu a pod koniec troche zabawy z suchym lodem.

MaSell pozamrażał pare pamięci firmy Oczy ;P Janio szalał w klozecie a inni rzucali lodem o ściane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, na filmiku i mnie ujęto. Będe sławny. :lol: (ten gostek za monitorem w kiurtce, z przepustką na szyi i aparatem w rękach)

 

Do MaSella to się bałem zagadać, jeszcze mnie zje czy wrzuci do pudła z DI. :lol:

 

Kvan, Marco, MaSell, ryba, Janio, pomagier , Costi, ParanoiK, eMJotka, - to z pierwszego dnia i pewnie kogoś pominąłem, z góry sorry

O, dzięki.

 

na xklocku ciekawie gralo sie w gears of wars. :P

 

Weźcie się zdecydujcie na czym kręciliście bo nie chce gafy palnąć w relacji. :D

Edytowane przez Matius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janio szalał w klozecie

Dla wlasnego zdrowia psychicznego nie zapytam, coscie tam robili :unsure:

 

O jakosci calej imprezy niech siwadczy fakt, ze w pewnym momencie wyjelismy planszowke i zaczelismy grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Na pewno? To na czym my pierwszego dnia E6400 męczyliśmy? ("fajny" Premium jeszcze w pudle chyba leżał, drugiego dnia było MSI).

nowy asus na p35, p5k czy jakos tak.

 

To jeszcze może dodam tylko, że 631-ki ciut zawiodły. MaSella, bo ma jeszcze potencjał na sporo więcej, a tam się szybko buntowała (azotu najwyraźniej trza :D) i moja, bo to chyba jedna z gorszych padak, jakie świat widział :lol:. Ryba, podeślij screeny :wink:

Ano po 5min od uruchomienia i 1.7-1.75v mozna byly smigac stabilnie, a 50mhz wyzej byla max walidacja. Imho mobo sie skonczylo, bo chwile je meczylem w piatek i max fsb nie napawalo optymizmem. Tak czy siak rekord pl jest.

 

Do MaSella to się bałem zagadać, jeszcze mnie zje czy wrzuci do pudła z DI. :lol:

 

Weźcie się zdecydujcie na czym kręciliście bo nie chce gafy palnąć w relacji. :D

Ta jasne, jak twoja stara pierze w rzece to bym cie nie wrzucil :D . O sprzet to do rybka

 

O jakosci calej imprezy niech siwadczy fakt, ze w pewnym momencie wyjelismy planszowke i zaczelismy grac ;)

Tylko dlaczego nie chcieliscie transportowac DI tymi samochodzikami :D ?

 

Xkloc był fajny, bawilismy sie w benito jezdzac golferem 2 na ręcznym ( :lol: ), janio upalał bmw w dresiku i sprawdzal model zniszczen :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy asus na p35, p5k czy jakos tak.

Ech, ślepy już człowiek na stare lata. Właśnie wydawało mi się, że mieszaliśmy na P5k dlx, a Ty napisałeś, że tego nie było. Dopiero teraz jeszcze raz zerknąłem, że o p5b mówiliście... :wacko:

 

 

BTW. A mi dla odmiany wyścigówki na xboxie się nie podobały - pograłem z 15 minut i jakieś takie ani to arcade, ani symulator...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. A mi dla odmiany wyścigówki na xboxie się nie podobały - pograłem z 15 minut i jakieś takie ani to arcade, ani symulator...

Trzeba było byc, jak próbowałem driftować :D . W realu mi wyszło czasem, w lfs jako tako umiem, a tutaj :lol: . Albo trakcja, albo bączek, nie ma stanu pośredniego ktory da sie utrzymywac w kontrolowany sposob :D . Dlatego przeprowadzalismy crash testy F355 z janiem :D

 

Z Twoim wzrokiem jest nawet ok, jakoś mnie doprowadziles na przystanek :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie http://picasaweb.google.pl/Ograniczony/Lan...arszawa78062007

 

Poza burdelem organizacyjnym ze spaniem i jedzeniem, to jestem zadowolony z tego co sami sobie zorganizowaliśmy. Ale trzeba być totalnym młotem (czyt. "organizatorem"), żeby zmarnować taki potencjał. I powiem wam, że nie było wystawcy nie wkur*** na organizację. Każdy chodził z czerwonymi oczami i pianą w pysku chcąc nakopać do [gluteus maximus] komuś za to odpowiedzialnemu. Z trzech dziennie obiecanych posiłków i z noclegu wyszło wielkie NIC, o azocie już nie wspominając... Wszystko na własną rękę... Na szczęście dobrze bawiłem się na naszym stoisku i to jakoś rekompensuje mi niesmak po tej całej "imprezie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie powierzchnie.

Pradu do woli

 

Szkoda ze nie zostalo to wykorzystane... Nawalily media albo ludzie kontaktujacy sie z mediami. Wszelkie reklamy ukazaly sie za pozno. Za malo firm wiedzialo o imprezie. O uczestnikach nie wspomne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie 2676440[/snapback]

Wielkie powierzchnie.

Pradu do woli

 

Szkoda ze nie zostalo to wykorzystane... Nawalily media albo ludzie kontaktujacy sie z mediami. Wszelkie reklamy ukazaly sie za pozno. Za malo firm wiedzialo o imprezie. O uczestnikach nie wspomne

Fakt. Nawet przed samym budynkiem polibudy nie było żadnego info, a szkoda... jedynie zadowoleni mogli być gracze co na sali głównej siedzieli, pograli sobie w jednym wielkim gronie, reszta... bez komentarza.

 

 

Coś się nie zgadza, pod ramem pisze "gorący towar" a na zdjęciu widać co innego, skandal... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie zgadza, pod ramem pisze "gorący towar" a na zdjęciu widać co innego, skandal... :lol:

O to chodziło :D . Opracowalismy także OCZ Warsaw/Kibol edition :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...