Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Semtex

Tak, ostrzezenia zalezą od widzi misie(i inne niedzwiedzie...), a do banów maja specjalny automat losujacy, który losuje numerki codziennie zaraz po losowaniech totka.

no sry, ale jesli za byle gowno dostaje sie bana to jest cos nie tak.

a kontakt z kinkolwiek z administracji po zbanowaniu jest wrecz niemozliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sry, ale jesli za byle gowno dostaje sie bana to jest cos nie tak.

a kontakt z kinkolwiek z administracji po zbanowaniu jest wrecz niemozliwy.

Nastepny zbanowany bez winy, ale za to z kara? Ilu juz ich bylo? :huh:

 

A co do kontaktu to wystarczy troche pomyslec, a nie dublowac konto ---> http://www.purepc.pl/node/9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Semtex

ok. nie bylo tematu. i tak do niczego nie dojdziemy.

 

i niby dlaczego sugerujesz, ze to o mnie chodzi.

Edytowane przez Semtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

i niby dlaczego sugerujesz, ze to o mnie chodzi.

1) Bo ktoś miał taki avatar.

2) bo 2 dni po rejestracji piszesz w "o serwisie i o forum."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niby dlaczego sugerujesz, ze to o mnie chodzi.

Odpowiedz jest prosta. Jestes dwa dni na forum i pierwszy Twoj post na forum jest w tym temacie, poruszajacy tematyke nieslusznego banowania. Dziecko by sie domyslilo. ;]

Moge sie jednak mylic, bo rowniez 'wielce' prawdopodobne jest, ze kolega/brat/ktokolwiek Ci opowiedzial swoja historie nieslusznego bana, a Ty zalozyles tu konto by go bronic. :lol: Zawsze mozna obrac taka linie obrony i wyprzec sie 'dubla'. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. nie bylo tematu. i tak do niczego nie dojdziemy.

 

i niby dlaczego sugerujesz, ze to o mnie chodzi.

Było nie zapodawać tego samego avatara i sygnaturki :lol2: , a tak to Panie Monolith rzopa zimna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jeszcze warto roztrząsać ;) to że pomysł z blokadą pisania dla nowych jest radykalny to ja wiem :] imho forum ma markę i część osób wchodząca na te forum zdaje sobie sprawę z tego że nie tylko fajnie ale i warto tu być. Myślę że okres testowy to dobra edukacja,, w tej czy innej łagodniejszej formie potrzebna. moim zdaniem większą wartością niż ograniczenie nowych jest zachowanie poziomu i w pewnym sensie elitarności tego forum czy nawet ich podnoszenie :] pewnym sposobem może być na pewno ostre działanie moderacji, imo wobec nowych nawet ostrzejsze i np podwieszenie topiów w rodzaju 'jesteś nowy - przeczytaj regulamin'.

 

dobrze że problem zauważony i mam nadzieję coś drgnie, póki co z raporcików nie rezygnuję bez tego porządku nie będzie a roztrząsania tematu tutaj uprawiał nie będę bo chyba już wszystko powiedziane a i usatysfakcjonowany jest obrotem sprawy, tym że się o tym tak czy inaczej dyskutuje ;] taki detal na koniec - problem nie jest wcale duży ani dokuczliwy ALE - były święta, cały grudzień podłączano neo,, i jak się ich nie wyedukuje w piaskownicy ciężko będzie wymagać kultury potem,, taka metaforka nie metaforka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest taki, jak slusznie zauwazyl Santi, ze newbies w podstawowych sie nie edukuje, tylko czesto wysmiewa i traktuje z gory, przy hojnym uzyciu emotki :mur:

 

Proponuje pelna demokracje: noobow bedzie sie karac, ale jednoczesnie wszelkie przejawy "wozenia sie" na podstawowych przez doswiadczonych uzytkownikow beda tepione z taka sama stanowczoscia. Wchodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest taki, jak slusznie zauwazyl Santi, ze newbies w podstawowych sie nie edukuje, tylko czesto wysmiewa i traktuje z gory, przy hojnym uzyciu emotki :mur:

 

Proponuje pelna demokracje: noobow bedzie sie karac, ale jednoczesnie wszelkie przejawy "wozenia sie" na podstawowych przez doswiadczonych uzytkownikow beda tepione z taka sama stanowczoscia. Wchodzisz?

Świetne rozwiązanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez sie zgadzam. tez mnie denerwuje, jak ktos sie o cos pyta w podstawowych czy co kupic, a "doswiadczeni uzytkownicy" zamiast odpowiedziec w jednym zdaniu na prosty problem pisza elaborat na temat "ile razy to juz bylo i jakim jestes n00bem ze o to pytasz".

ja jak widze jakies proste pytanie to po prostu odpowiadam, najwyzej w poscie z odpowiedzi zasugeruje jednoczesnie uzywanie wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=253656

Prosze jeszcze o zamkniecie topiku o SPI i paru innych w ekstremalnym. :mur:

 

Akurat topik ktory cos wnosil, ktory prezentowal jakas wartosc, ktory mial ladny temat i gdyby ktos szukal podstawowych wiadomosci o Vmodach to by na niego trafil, zostal zbanowany przez modera, ktory chyba nie ma zbyt pojecia o dziale Ekstremalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=253656

Prosze jeszcze o zamkniecie topiku o SPI i paru innych w ekstremalnym. :mur:

 

Akurat topik ktory cos wnosil, ktory prezentowal jakas wartosc, ktory mial ladny temat i gdyby ktos szukal podstawowych wiadomosci o Vmodach to by na niego trafil, zostal zbanowany przez modera, ktory chyba nie ma zbyt pojecia o dziale Ekstremalne.

+1

 

Bez przesady może... Ten topik jak wyżej napisał ent, wiele wnosił ;)

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=253656

Prosze jeszcze o zamkniecie topiku o SPI i paru innych w ekstremalnym. :mur:

 

Akurat topik ktory cos wnosil, ktory prezentowal jakas wartosc, ktory mial ladny temat i gdyby ktos szukal podstawowych wiadomosci o Vmodach to by na niego trafil, zostal zbanowany przez modera, ktory chyba nie ma zbyt pojecia o dziale Ekstremalne.

Przecież jest już watek o modach, gdzie są odpowiedzi na te pytania O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze akurat o X1600XT nie ma mowy w ksiedze vmodow.

Masz temat z dyskusją o vmodach, gdzie jest mowa o wielu różnych kartach. Idąc Twoim tokiem rozumowania, trzeba by założyć topik o każdej karcie, a na ekstremalnym nie ma na to miejsca.

 

Wszystkie odpowiedzi o tym jak zrobić vmoda, co wlutować gdzie po co i dlaczego są w wątku z dyskusja, a jak już chcemy żeby takie małe howto było łatwo dostępne, to może jednak wrzucić to do przyklejonego tematu z księga, bo raczej mało prawdopodobne, że ktokolwiek kto będzie chciał zrobic vmoda, informacji "jak" będzie szukał w temacie o jakiejś innej karcie, który niedługo wyleci poza pierwszą stronę (nie każdy ma x1600xt).

 

Imo ten temat powinien być zamknięty, bo jeżeli nie jest, to jest to jednoznaczne przyzwolenie na założenie 10ciu kolejnych o innych grafach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do "cywilizowania" Podstawowych Zagadnien - zglaszam zapotrzebowanie na FAQ pt. "Przewodnik swiezaka, czyli info dla tych, co pierwszy raz" ;)

 

FAQ powinien zawierac iformacje:

- jak poprwnie tytulowac tematy

- kilka slow o szukajce (ze jest, gdzie jest przycisk, ze jest mozliwosc wyszukiwania wewnatrz tematu, warto podac linka do tego tematu)

- co nalezy podac opisujac problem (w tym z jakich programow skorzystac do odczytu temperatur czy poznania konfiguracji kompa)

- linki do programow typu Orthos, Memtest itp. ktore zazwyczaj podaje sie jako metody na sprawdzenie stabilnosci

- podstawowe informacje ulatwiajace poruszanie sie po forum (np. to, ze piszemy w tematach zbiorczych, jesli taki istnieje, zamiast zakladac nowy, ze ekstremalne sa dla doswiadczonych OCerow i nie sluza do zadawania podstawowych pytan, i co tam jeszcze autor uzna za stosowne)

- inne informacje wg. uznania autora

 

Chodzi o stworzenie przyklejonego tematu, ktory zapoznawalby nowych uzytkownikow z zasadami panujacymi na forum. rgulamin regulaminem, ale raz, ze (nie oszukujmy sie) malo kto go czyta, a dwa, ze sila rzeczy musi on byc zwiezly i nie jest zbyt przystepny w czytaniu oraz nie zawiera roznych niepisanych zwyczajow forum.

 

Wolalbym, zeby napisal to ktos, kto ma juz dosc dlugi staz na forum i zna je dobrze. Jesli kilka osob sie za to wezmie, nie wykluczam zrobienia kompilacji z wiecej niz jednej pracy.

 

Nagroda jest oczywiscie redukcja oprocentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Hmm.. a ja widzę % ;> Kto ma przywidzenia? ;>

Ty masz :lol2:

 

Ja mogę pomóc przy tworzeniu czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a ja widzę % ;> Kto ma przywidzenia? ;>

O ;) dostałem moje pierwsze 10% ;] i jeszcze niesłusznie ;) jak fajnie ;) po 10tym bede przywiązany do łóżka na ~tydzień to popiszemy,, tylko pod warunkiem że mi tych 10 nie zabierzecie keke moje nie oddam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz temat z dyskusją o vmodach, gdzie jest mowa o wielu różnych kartach. Idąc Twoim tokiem rozumowania, trzeba by założyć topik o każdej karcie, a na ekstremalnym nie ma na to miejsca.

 

Wszystkie odpowiedzi o tym jak zrobić vmoda, co wlutować gdzie po co i dlaczego są w wątku z dyskusja, a jak już chcemy żeby takie małe howto było łatwo dostępne, to może jednak wrzucić to do przyklejonego tematu z księga, bo raczej mało prawdopodobne, że ktokolwiek kto będzie chciał zrobic vmoda, informacji "jak" będzie szukał w temacie o jakiejś innej karcie, który niedługo wyleci poza pierwszą stronę (nie każdy ma x1600xt).

 

Imo ten temat powinien być zamknięty, bo jeżeli nie jest, to jest to jednoznaczne przyzwolenie na założenie 10ciu kolejnych o innych grafach.

Wszystko rozbija sie o kwestie rozumienia pojecia 'extremalne'. Dla niektorych wejscie do BIOSu juz jest extremalne, dla innych potrzeba do tego oblac sie azotem. Jak dla mnie zrobienie vmoda juz moze sie kwalifikowac do extremalnego, bo jest to ingerencja w sprzet, ktora z reguly wiaze sie z utrata gwarancji, a najczesciej robi sie to po to, zeby minimalnie wydluzyc e-penisa, bo przeciez nie robi sie vmoda dla jakiejs padnietej sztuki, prawda? :) Nie zebym byl przeciwny vmodom, sam pare zrobilem w zyciu, do paru nawet doszedlem bez korzystania z ksiegi modow, XS czy google (bo ich tam nie bylo).

Mysle poza tym, ze jesli ktos naprawde chce zrobic vmoda, to napierw szuka, a zdecydowanie latwiej jest znalezc moda hurtem googlujac "cos tam vmod", niz rejestrowac sie na tysiacu forow i szukac na kazdym z osobna w przyklejonym watku, bo istnieje szansa ze wlasnie ktos taki topic gdzies zalozyl, a w nim opisal co nalezy uczynic.

Dodatkowo, w tym pojedynczym przypadku byla tam przekazana konkretna informacja, a nie tylko link do googli, wiec topic niosl ze soba jakas wartosc. Wieksza jest chyba szansa, ze ktos do niego wroci, niz bedzie przegladal w miare jalowa dyskusje w topicu "Wielka Ksiega V-Mod", w ktorym nawet jesli zapostuje, to i tak zostanie pewnie odeslany do tematu o swoim sprzecie. Gdzie zapewne informacji i tak nie znalazl... i tak w kolo Macieju.

 

Pomimo mojej przydlugiej argumentacji zgadzam sie z Toba - istnieje niebezpieczenstwo, ze tematy o pojedynczych podzespolach rozmnoza sie na potege. IMHO lekarstwem na to byloby subforum a la "Xtreme Vmods".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...