Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to nas martwi

 

Co do koszulek to nie będą drogie, kosztować będą tyle ile zapłacimy za nie sami, na tym nie będziemy zarabiać. W sumie jakieś 25-30 zł + przesyłka za pewne.

Nikt przecież nie będzie nic mówił. To wszystko kosztuje: utrzymanie serwera, licencja, czas. A jakoś reklam nie widać na PurePC. A czas, aby PurePC przynosiło zyski.

 

 

Ja za taką koszulkę spokojnie mogę zapłacić 45 złotych i z pewnością wezmę x3 (jeśli będą w różnych kolorach: biała, czarna i niebieska). A kubkigdyby było, też "parę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja za taką koszulkę spokojnie mogę zapłacić 45 złotych i z pewnością wezmę x3

I pewnie nie będziesz sam ;) Jak by sie ktoś pytał o smycze to odpowiem że nie będzie ich. romek mówił że będą na pewno w kilku kolorach te koszulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróci nasz kochany grafik do Polski to zrobimy kolejną paczkę tapet. Termosik z azotem tak mi przypadł do gustu, że zmieniłem avatara na niego i mam go na pulpicie ;)

 

Update:

....447 się sypnęła więc zrobiłem ją na 448 i linki poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ wg statystyk to najczęściej używane są rozdzielczości 1280x1024, 1024x768, 1600x1200.

 

1280x960 zazwyczaj jest używana w laptopach o przekątnej ekranu 15" lub 15,4".

 

Jeśli jest taka potrzeba to grafik następne grafiki również przerobi na tą rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ wg statystyk to najczęściej używane są rozdzielczości 1280x1024, 1024x768, 1600x1200.

 

1280x960 zazwyczaj jest używana w laptopach o przekątnej ekranu 15" lub 15,4".

 

Jeśli jest taka potrzeba to grafik następne grafiki również przerobi na tą rozdzielczość.

1600x1200 -> 4:3

1280x1024 -> 5:4 :blink:

1280x960 -> 4:3

1152x864 - >4:3

1024x768 -> 4:3

640x480 -> 4:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jaki jest ten CRT bo ja mam dwie 17" CRT i LCD i kazda obsługuje 1280x1024

Obsluguje, ale w przypadku tej rozdzialki obraz jest troche rozciagniety w pionie. Wynika to z roznicy proporcji kineskopu 4:3 do proporcji zastosowanej rozdzielczosci 1280x1024 (5:4). Niektorzy nawet nie zauwazaja, ze cos jest nie 'teges'. ;) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, gdybym wiedzial ze tapeda nie bedzie mi zrzerac zasobow systemu i nie bede mial strat w spi to tez bym sobie zapodal jakas, ale jakos do niebieskiej sie przyzwyczailem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, gdybym wiedzial ze tapeda nie bedzie mi zrzerac zasobow systemu i nie bede mial strat w spi to tez bym sobie zapodal jakas, ale jakos do niebieskiej sie przyzwyczailem :D

 

nie no żałujesz 100kB RAM-u i 0.001% CPU USAGE ? :D no tak system będzie już wolniej chodził ;)

 

maniak O/C i ln2 :D

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...