Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. Java Script i predkosci IPB na Operze - nie da rady - fast re:, Panel zgloszen i kilka innych bzdetow, tak?

Bez JS nie działa, szybka odpowiedź, przyciski w edytorze (formatowanie i BBCODE), autouzupełnianie np przy pisaniu PM, przejście do strony x, resizer obrazków, mój asystent i pewnie coś tam jeszcze ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie cos gdzie masz napisane jak uzywac bbcode.

 

Jest to tylko w Invision.

dyskryminacja :D

 

SGJ

 

chyba wiem o co chodzi z tym białym ekranem :] bo u mnie też to występuje.

w robocie po napisaniu posta przechodzi na pustą stronę http://forum.purepc.pl/index.php? :( w domu wszystko ok. używam w domu i robocie tego samego ff.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskryminacja :D

 

SGJ

 

chyba wiem o co chodzi z tym białym ekranem :] bo u mnie też to występuje.

w robocie po napisaniu posta przechodzi na pustą stronę http://forum.purepc.pl/index.php? :( w domu wszystko ok. używam w domu i robocie tego samego ff.

Mam podobnie. Ale o sabotaż podejrzewam firmowy serwer proxy, który może nie wyrabiać na zakrętach.

W końcu 20k użyszkodników przez jeden punkt styku sieci korporacyjnej ze światem może wykończyć każdy serwer. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

WTF ?!? Jak chce sobie zmienic coś w sigu i klikne na niego w oknie edycji to mnie odrazu przenosi do strony która jest pod jednym linkiem w sigu :| Nie moge z tym nic zrobić. Nie da sie usunąć bo zawsze jak klikne to mi otwiera nowe okno ze strona w dziale sprzedam, do której jak mówilem mam link w sigu.

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ?!? Jak chce sobie zmienic coś w sigu i klikne na niego w oknie edycji to mnie odrazu przenosi do strony która jest pod jednym linkiem w sigu :| Nie moge z tym nic zrobić. Nie da sie usunąć bo zawsze jak klikne to mi otwiera nowe okno ze strona w dziale sprzedam, do której jak mówilem mam link w sigu.

:|

Zapewne uruchamia Ci się skrypt kryptoreklamowy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapytam, bo mi spokoju to nie daje - wie ktoś, dlaczego dziś gdy próbowałem wejść na forum, dostawałem komunikat że to menu jest zablokowane i że nie mam uprawnień bla bla bla (tak jakbym miał bana :mrgreen: ), podczas gdy innym znajomym forum chodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapytam, bo mi spokoju to nie daje - wie ktoś, dlaczego dziś gdy próbowałem wejść na forum, dostawałem komunikat że to menu jest zablokowane i że nie mam uprawnień bla bla bla (tak jakbym miał bana :mrgreen: ), podczas gdy innym znajomym forum chodziło :D

Moze miałeś jakiegoś temp bana czy cuś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy to dzisiaj już nie powinno być problemów z działaniem forum. Wczoraj była koło godzinnej zadyszki lecz to wszystko. Późniejsze problemy muszę przedyskutować z Marco bo nie wiem co było przyczyną i czy były to faktycznie błędy w działaniu serwera/bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w okolicach 16stej wczoraj przez kilkanaście minut obciążenie procesora przekroczyło normy (load 12 ;>

Przyczyną był nagły skok requestów / sek do bazy danych.

Niestety nic nie jesteśmy wstanie na to poradzić (tymczasowo ;)

 

Wakacyjnie pozdrawiam z dalekiej podróży ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........

Wakacyjnie pozdrawiam z dalekiej podróży ;>

Histeryzujesz. Jakie daleko? Chciałbym Ci przypomnieć, że z Białego do Warszawki jedzie się dwie i pół godziny, a ze Szczecina pięć. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dzialu konsole juz byl kilka razy walkowany i jak mniemam taki dzial nigdy nie ujrzy swiatla dziennego.

 

Czy zamiast tego mozna liczyc chociaz na podzial dzialu 'alternatywne platformy' na cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

Roboty malo, bo tylko 5 stron do przewalkowania. Sam przegladam codziennie ten dzial i wygodniej byloby miec wszystko w jednym miejscu i wchodzic bezposrednio do podforum, ktore mnie interesuje a w tym momencie jest tam niezle namieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, tematy niekonsolowe leza i kwicza - raz na pol roku ktos cos napisze w temacie o Macach i to wszystko.

 

Mnie taki podzial nie przeszkadza (moge nawet sie poswiecic i poprzekladac tematy), ale nie bardzo widze cel takiego dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, tematy niekonsolowe leza i kwicza - raz na pol roku ktos cos napisze w temacie o Macach i to wszystko.

 

Mnie taki podzial nie przeszkadza (moge nawet sie poswiecic i poprzekladac tematy), ale nie bardzo widze cel takiego dzialania.

To wlasnie tym bardziej oddzielic to cos juz nie zyje (czyli relikty tj. amigi, atari, itp.) od tego, co przezywa swoj rozkwit (nextgeny). Teraz na alternatywnych duzy ruch ze wzgledu wlasnie na wii, x0, ps3 a userzy nawet nie maja swojego malego kata, tylko jakas nora. ;]

 

No wlasnie dlaczego nie ma oddzielnego dzialu dla konsol, podnioslo by to licznik odwiedzin a wiem, ze ktos tutaj bardzo lubi ogladac te cyferki. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...