Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzę temat od kilku stron i postanowiłem dorzucić swoje 3 grosze. Zaglądam na wiele stron o tematyce komputerowej i naprawdę obiektywnie patrząc na Purepc mało się dzieje. Z newsami bieda, a artykuły ograniczają się do linków do zaprzyjaźnionych stron. Gdyby sytuacja dalej się pogłębiała, to ta strona zaczęłaby przypominać np stronę Rignrolla (jak mają humor, to czasem potrafią dać aktualizację strony co 4 miesiące, jak nie to i dłużej trzeba czekać :) ). No ale szefostwo zapewnia, że to się zmieni, więc nie pozostaje nic innego jak czekać :) .

 

Reorganizacja jest w toku, trochę to trwa bo zmieniamy sporo i staramy się by wszystko działało szybciej.

 

Relacja z targów + test karty graficznej z średniej półki dziś bądź jutro będzie na portalu. Po maturkach usiądziemy z zastępcą i władzami i ustalimy w którą stronę dalej się rozwijamy

No to czekamy do pomaturza :) . A co do recenzji użytkowników to może warto by rozważyć powstanie działu recenzji użytkowników portalu, coś na wzór mini recenzji na Benchmarku.

 

forum z najwyzszym poziomem w polskiej sieci i najlepszymi ocerami/znawcami

Skromność przede wszystkim :D (żarcik)

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem chyba blad w regulaminie forum ;)

 

Podregulamin działu 'Giełda'

 

[...]

10. Purepc.pl zapewnia sobie prawo do usunięcia dowolnego ogłoszenia bez uprzedniej informacji, w szczególności w przypadku złamania punktów niniejszego regulaminu.

 

 

11. Korzystanie z działu giełda oznacza akceptację niniejszych rozporządzeń.

 

 

12. Każdy uczestnik może umieścić ogłoszenia tylko w jednym temacie.

 

 

13. Korzystanie z działu giełda oznacza akceptację niniejszych rozporządzeń.

tylko mnie nie zabijcie, jesli tak ma byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się forum wali

edycja postów nie działa i kasuje wszystko co napisałem

 

nowe posty również nie zawierają żadnej treści lol i widnieje tylko pustka ;)

 

wywaliło mi cały faq p5b i przy szybkiej edycji wyskakuje, że nie mam uprawnień lol

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ważne rzeczy zawsze dwa razy. :P

Może ktoś to poprawi. ;)

 

Ktoś jeszcze ma jakieś uwagi/pomysły co do zmian w regulaminie?

Tak, usunąć podpunkt mówiący o Tym, że nie wolno zgadzać się z przedmówcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się forum wali

edycja postów nie działa i kasuje wszystko co napisałem

 

nowe posty również nie zawierają żadnej treści lol i widnieje tylko pustka ;)

 

wywaliło mi cały faq p5b i przy szybkiej edycji wyskakuje, że nie mam uprawnień lol

Błąd nie potwierdzony - przed momentem próbowałem edycji (http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=234612) i błędu nie zaobserwowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie <_<

Dołączona grafika

 

chwile wczesniej bylo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

mySQL query error: SELECT p.*,

m.id,m.name,m.mgroup,m.email,m.joined,m.posts, m.last_visit, m.last_activity,m.login_anonymous,m.title,m.hide_email, m.warn_level, m.warn_lastwarn,

me.msnname,me.aim_name,me.icq_number,me.signature, me.website,me.yahoo,me.location, me.avatar_location, me.avatar_type, me.avatar_size, m.members_display_name,

pc.*

FROM ibf_posts p

LEFT JOIN ibf_members m ON (p.author_id=m.id)

LEFT JOIN ibf_member_extra me ON (me.id=m.id)

LEFT JOIN ibf_pfields_content pc ON (pc.member_id=p.author_id)

WHERE p.pid IN(2333826,2334368,2334376,2334436,2334479,2334550,2334857,2334880,2334941,23351

54,2335280,2335517,2335639,2335819,2335922,2337225,2337407,2337423,2337565,233781

9,2337847,2337870,2338113,2340171,2340621,2340802,2341048,2341053,2341090,2341212

) ORDER BY pid asc

 

SQL error: Incorrect key file for table './forum/ibf_posts.MYI'; try to repair it

SQL error code:

Date: Sunday 20th 2007f May 2007 10:37:17 PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zaowocowało zniknięciem kilku postów w tym temacie oraz w "dział co kupić na oślej". Wiem, bo akurat w nich postowałem. :]

Si z ostatnich 15 minut mogły - niestety uroki myISAM. Planujemy migracje na InnoDB w najbliższym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vista jest ok, ale temat o 8800GTS/GTX ma tylko 6 stron, wcięło kilkadziesiąt.

za kilkanaście minut wszystkie posty wrócą - rebuildujemy cache. Doraźnie jak ktoś bardzo pragnie jakiegoś tematu gdzie coś wsiorbało - wystarczy napisać nowy post i wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za krótką przerwę w działaniu.

Sprawdziliśmy spójność bazy danych forum - rzeczywiście były drobne problemy które zostały naprawione

u mnie nadal jest lipa

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nadal jest lipa

nie cytujemy obrazków

@ sansaba :lol: :twisted2:

 

Hmmm ten błąd mnie zadziwia. Mógłbyś spróbować normalną edycje i szybką edycje z innej przeglądarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ten błąd mnie zadziwia. Mógłbyś spróbować normalną edycje i szybką edycje z innej przeglądarki?

pod ie7 również jest lipa

przy szybkiej edycji również wyskakuje błąd, a przy pełnej edycji nie zatwierdza mi zmian i kasuje cały post

 

sprawdzane na dwóch kompach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod ie7 również jest lipa

przy szybkiej edycji również wyskakuje błąd, a przy pełnej edycji nie zatwierdza mi zmian i kasuje cały post

 

sprawdzane na dwóch kompach

a mógłbyś spróbować wyedytować coś na testowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam taki dosc drazliwy problem. W Panelu kontrolnym, w zakladce Ustawienia forum mam ustawione Liczba tematów wyświetlana na jednej stronie forum = 100. Gdy w jakims temacie chce cos wyszukac i wpisuje slowo kluczowe, to pokazuje mi wyniki i na dole pod kazdym jest cos takiego jak Podgląd postu: #XXXXXX. Gdy klikne na to, zeby przejsc do tego posta, to wyrzuca mnie w kompletnie inne miejsce (najczesciej 2/3 strony dalej lub przed postem ktory chcialem zobaczyc). Czy mozna cos z tym zrobic?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam taki dosc drazliwy problem. W Panelu kontrolnym, w zakladce Ustawienia forum mam ustawione Liczba tematów wyświetlana na jednej stronie forum = 100. Gdy w jakims temacie chce cos wyszukac i wpisuje slowo kluczowe, to pokazuje mi wyniki i na dole pod kazdym jest cos takiego jak Podgląd postu: #XXXXXX. Gdy klikne na to, zeby przejsc do tego posta, to wyrzuca mnie w kompletnie inne miejsce (najczesciej 2/3 strony dalej lub przed postem ktory chcialem zobaczyc). Czy mozna cos z tym zrobic?

 

Pozdrawiam

Wyczyść cache i ciacha w przeglądarce. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść cache i ciacha w przeglądarce. Powinno pomóc.

Mam ustawione czyszczenie cache i historii przy zamykaniu przegladarki (Opera 9.20) - nie pomaga. Problem ten wystepuje od dawna. Radze sobie tak, ze po kliknieciu na Podglad posta: #XXXX wiem, ze jestem gdzies w jego poblizu i szukam go przrgladajac pobliskie strony. Jednak postanowilem to w koncu zglosic, bo moze mozna to szybko naprawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawione czyszczenie cache i historii przy zamykaniu przegladarki (Opera 9.20) - nie pomaga. Problem ten wystepuje od dawna. Radze sobie tak, ze po kliknieciu na Podglad posta: #XXXX wiem, ze jestem gdzies w jego poblizu i szukam go przrgladajac pobliskie strony. Jednak postanowilem to w koncu zglosic, bo moze mozna to szybko naprawic...

Ciacha jeszcze wyczyść. Nie wiem, gdzie to się robi w Operze, bo nie używam. Poszukaj sobie.

Zdarza się tak czasami np. przy odpowiedzi w temacie zamiast na ostatnią stronę przenosi ze trzy strony wcześniej. Czyszczenie coockiesów pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie (jeśli było, to przepraszam, wybaczcie ;) ). Czemu tutaj nie ma reszty moderatorów ?

 

Brakuje mi tu :

 

andriu

benek

costi

Crosis

Dijkstra

Domik

fipa

gnz

Heat

jonathan

mechl!k

MKa11

Orgiusz

RaF

sansaba

Sikor

ULLISSES

Varrol

wunat

xan

zavader

 

Skreśleni oczywiście to ci, którzy są lub byli wymienieni wyżej/niżej. :D Jeśli nie jest to dopracowane to ok, chyba, że macie jakiś cel w wypisaniu tych konkretnych moderatorów ... Jak to jest ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...