Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

jobra dajcie chłopakom po pucharku przy nicku ;]

potem berkutowi kółka

komuś myszkę bo się na tym pro-zna

zaraz potem komuś dopiszcie master pln bo fajne zestawy komponuje

a na koniec zmieńcie mi avatar na :( bo ciągle zrzędzę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz nie przesadzasz z tym rozdawaniem bananów? Dzis w temacie o Crysis poleciał WegWeg, owszem dyskusja burzliwa, ale nie na tyle, żeby sobie na bana zasłużyc, rozumiem procenty, ale ban? No chyba ze sie nazbierało 100%. Ale zauważyłem, że banujesz jak popadnie, nie całkiem zasłużenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila jak zawsze jest na nie:

 

av_359_a.JPG

 

Różni ludzie to różne poglądy. Nie wywalam tego pomysłu do kosza lecz trzeba się dobrze zastanowić nad tym i może trochę inaczej zrobić tych legendarnych OC. Pomysł w toku kalkulacji. Będziemy o tym jeszcze mówić i pytać Was o zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nic nie wnosił, czytałem kilka jego ostatnich postów, była dyskusja o fizyce itp. Własciwie to w tym temacie większość postów nic nie wnosi do dyskusji, bo nawet demka nie ma, a jednak ludzie nie dostają banów hurtowo. Oczywiscie moge sie mylić w swych przemysleniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te posty jeszcze prezentuja jakis poziom... Moze sie myle? Moze weqweq cialge jeczacy w temacie i obrazajacy innych od czasu do czasu, robiacy ot itp nie zaslugiwal na bana?

Decyzja jak juz zostanie podjeta w gronie moderatorskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila jak zawsze jest na nie:

 

post-7290-1190639498.jpg

 

Różni ludzie to różne poglądy. Nie wywalam tego pomysłu do kosza lecz trzeba się dobrze zastanowić nad tym i może trochę inaczej zrobić tych legendarnych OC. Pomysł w toku kalkulacji. Będziemy o tym jeszcze mówić i pytać Was o zdanie.

Wiec czekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat blizniak. Nei nie mreko. On ostatnio wypowiadal sie w x2 nt ceny aukcji...

Nie szukaj. Jest w koszu.

 

apropo kosza to zapraszam do tematu o 86gt/gts ;) bo czasem mnie nosi ;-)

ps. jednak zmieniłeś av =] mimo że naród był przeciw :D

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olac, to ja go olalem, chodzi o to, ze coraz wiecej trolli dubluje konta ;)

Idz na osla, bedziesz wiedzial o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z legendami OC... Jest dla mnie co najmniej dziwny...

 

Chyba robicie to jako hobby i nie po to żeby się tym chwalić. Chcecie sie czuć lepiej mając napis "Król OC" etc przy avatarze? No sory...

 

Takie jest moje zdanie ;)

 

Tak jak chyba ktoś wyżej pisał, również proponuję ankietę na ten temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest wsio dziwne jak widac :blink:

 

Na innych forach jakos moga byc osobne rangi dla osob udzialajacy sie specyficznie, pomagajacych ( konkretnie ), opisujaych sprzet, zajmujacych sie zagadnieniami soft itp.

 

Aczkolwiek tutaj raczej nie, czy sie myle ?

 

 

Nie chodzi mi o to, ze jestem dopisany to listy HoF, na prosbe pewnego usera, ( bo mnie to praktycznie ...... ), ale czy nie mozna zrobic czegos dla userow, ktorzy sie wpisali na liste top 10 polskiej sceny oc i nie odchodza z niej ?

 

 

Oni to robia z pasja i dla swojego hobby ( w PL na tym zarobic sie nie da ) i chociaz taka mala nagroda, wyroznienie sie im nalezy :rolleyes:

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest wsio dziwne jak widac :blink:

 

Na innych forach jakos moga byc osobne rangi dla osob udzialajacy sie specyficznie, pomagajacych ( konkretnie ), opisujaych sprzet, zajmujacych sie zagadnieniami soft itp.

 

Aczkolwiek tutaj raczej nie, czy sie myle ?

Nie chodzi mi o to, ze jestem dopisany to listy HoF, na prosbe pewnego usera, ( bo mnie to praktycznie ...... ), ale czy nie mozna zrobic czegos dla userow, ktorzy sie wpisali na liste top 10 polskiej sceny oc i nie odchodza z niej ?

Oni to robia z pasja i dla swojego hobby ( w PL na tym zarobic sie nie da ) i chociaz taka mala nagroda, wyroznienie sie im nalezy :rolleyes:

Mam wrazenie, z czujesz sie niedoceniony na tym forum, moze to przez to, ze w wiekszosci nie benciach!esz na swoim sprzecie (wiem, ze to tez o/c, ale jakos nie smakuje tak, jak powinno) .

Dla mnie moze taki ranking, czy tam cos innego powstac, zeby scena o/c sie wyrozniala z tlumu, ani mi to nie przeszkadza ani jestem za, jesli kogos to uszczesliwi to niech sie tak stanie, bo meczace jest to zrzedzenie.

Chyba kazdy wie, kto sie najwiecej udziela tutaj (extreme 0/c), wiec takie cos chyba mija sie z celem, ale tak jak mowie, jak bedziecie mieli z tego ucieche to niech wam to bedzie dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, z czujesz sie niedoceniony na tym forum, moze to przez to, ze w wiekszosci nie benciach!esz na swoim sprzecie (wiem, ze to tez o/c, ale jakos nie smakuje tak, jak powinno) .

Dla mnie moze taki ranking, czy tam cos innego powstac, zeby scena o/c sie wyrozniala z tlumu, ani mi to nie przeszkadza ani jestem za, jesli kogos to uszczesliwi to niech sie tak stanie, bo meczace jest to zrzedzenie.

Chyba kazdy wie, kto sie najwiecej udziela tutaj (extreme 0/c), wiec takie cos chyba mija sie z celem, ale tak jak mowie, jak bedziecie mieli z tego ucieche to niech wam to bedzie dane.

Zle masz wrazenie.

 

ps; to, ze ktos ma dostep do sprzetu a drugi nie, czyni tego pierwszego tylko lepszego w "sprawie" doswiadczenia, niczego wiecej.

 

Doswiadczenia oczywiscie pod postacia pomocy w wyborze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy wie, kto sie najwiecej udziela tutaj (extreme 0/c), wiec takie cos chyba mija sie z celem, ale tak jak mowie, jak bedziecie mieli z tego ucieche to niech wam to bedzie dane.

Ja nie wiem, odpowiedz mi. Kto przez okres wakacyjny najwiecej krecil wlasny sprzet (bo nie swoj smakuje inaczej, tu sie zgadzam) na di, ln2, roznych agregatach itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, odpowiedz mi. Kto przez okres wakacyjny najwiecej krecil wlasny sprzet (bo nie swoj smakuje inaczej, tu sie zgadzam) na di, ln2, roznych agregatach itd?

Wiesz co nie wiem, nie sledze sceny Xtreme O/C, ale predzej docenie juz Twoj wklad jak np. krecisz na tych 'trupach' jak x300, 6600gt, celiny niz kogos, kto sie nachapie z hurtowni tone zlomu, pokreci, przy okazji popsuje, bo wie, ze to nie jego i moze oddac, wziac nastepny ezgemplarz.

Krecic mozna takze za kase jak np. k|ngp|n, ok dostaje stuff, kreci go w konkretnym celu, ale jako hobby (a nie sport jako wyscig szczurow) uznaje tylko krecenie i chwalenie sie wynikami ze swojego sprzetu, bo co to za sztuka nabrac kilkadziesiat procow i znalesc selekta, jaka jest radosc, kiedy kupimy jakis grat i zaczynamy krecic, okazuje sie, ze trafila sie clakiem fajna sztuka, jak nie to sie jej pomaga v zablysnac, takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak idzie kalkulacja?

Naradzam się z Marco właśnie, ustalamy czy taka grupa ma prawo istnieć

 

Zapewne jak pisanie newsów i artykułów-dużo gadania o nic.

Nie do końca tak jest jak myślisz. Chyba na newsy nie możesz narzekać, ostatnio zaczęły się pojawiać w ilości 5-10 sztuk na dzień. Może to jeszcze nie to co potrzeba lecz wprowadzamy pilotażowy projekt i nieraz wychodzi tak, że tylko 2-3 się pojawiają.

 

Rangi = glupota : ) dobrze jest jak jest : )

Każdy ma swój pogląd i dobrze, że go wyraża. Jednak forum rządzi się swoimi prawami i zazwyczaj demokratyczna większość przechyla szalę.

 

Wiesz co nie wiem, nie sledze sceny Xtreme O/C, ale predzej docenie juz Twoj wklad jak np. krecisz na tych 'trupach' jak x300, 6600gt, celiny niz kogos, kto sie nachapie z hurtowni tone zlomu, pokreci, przy okazji popsuje, bo wie, ze to nie jego i moze oddac, wziac nastepny ezgemplarz.

Krecic mozna takze za kase jak np. k|ngp|n, ok dostaje stuff, kreci go w konkretnym celu, ale jako hobby (a nie sport jako wyscig szczurow) uznaje tylko krecenie i chwalenie sie wynikami ze swojego sprzetu, bo co to za sztuka nabrac kilkadziesiat procow i znalesc selekta, jaka jest radosc, kiedy kupimy jakis grat i zaczynamy krecic, okazuje sie, ze trafila sie clakiem fajna sztuka, jak nie to sie jej pomaga v zablysnac, takie moje zdanie.

Oczywiście, nie każdy może się tam znaleźć. Kilka osób zasługuje na miano legendy OC. Napociło się niemiłosiernie przez wiele miesięcy by dopracować jakieś wyniki i ile sprzętu i kasy na to poszło tylko nieliczni wiedzą. Mam tą przyjemność, że znam wszystkie osoby, które mają pretendować do miana legendy i widząc ich zapał oraz wyniki nie pojedyncze lecz ogół przychylam się do dodania takiej grupy.

 

Musicie się uzbroić w cierpliwość bo bardzo dużo rzeczy jest teraz na głowie a rąk do pracy na prawdę bardzo, bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie wiem, nie sledze sceny Xtreme O/C, ale predzej docenie juz Twoj wklad jak np. krecisz na tych 'trupach' jak x300, 6600gt, celiny niz kogos, kto sie nachapie z hurtowni tone zlomu, pokreci, przy okazji popsuje, bo wie, ze to nie jego i moze oddac, wziac nastepny ezgemplarz.

Krecic mozna takze za kase jak np. k|ngp|n, ok dostaje stuff, kreci go w konkretnym celu, ale jako hobby (a nie sport jako wyscig szczurow) uznaje tylko krecenie i chwalenie sie wynikami ze swojego sprzetu, bo co to za sztuka nabrac kilkadziesiat procow i znalesc selekta, jaka jest radosc, kiedy kupimy jakis grat i zaczynamy krecic, okazuje sie, ze trafila sie clakiem fajna sztuka, jak nie to sie jej pomaga v zablysnac, takie moje zdanie.

 

O to chodzi wlasnie.. dlaczego ktos kto zarabia 5000 tysiecy albo pracuje w sklepie komputerowym i ma dostep do sprzetu ma miec range mistrz oc bo sobie zalatwia selekty, a ja jestem tylko biedny uczen i nie mam takich predyspozycji.. to raczej niesprawiedliwe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...