Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

IMO przydało by się dopisać jaka kara jest za pisanie nie na temat w extremalnym :)

Po prostu jak teraz masz 2 "belki" zasad to powinno ich być tyle, żeby całą stronę zajęły i imo byłoby ok ;)

 

Ależ jest to zdefiniowane jasno przez regulamin i mamy tutaj IV.1 oraz przy okazji często bonus z IV.4

Tak tylko z nowych userów regulamin czyta jakieś... 5%?

 

Szykuje się może jakaś świąteczna lub noworoczna amnestia jeżeli chodzi o zbanowanych użyszkodników ? :)

Czyli jednak mieli racje jak stwierdzili że to konto to dubel jakiegoś... W sumie to każdy by się domyślił po tym jak trafiłeś na testowe parę h po rejestracji-czyli niemożliwe... eh czyżby banan? ;]

 

Ja licze na prezent od któregoś s moderatoróf :]

I ja też :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, już któryś raz nacinam się na post gdzie moderator używa wulgaryzmów przykład:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2857609

i teraz pojawia się pytanie dlaczego cenzura nie działa w przypadku moderatorów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo, poniewaz, dlatego.

Wystarczy taka odpowiedz czy musze wnikac w watek Twojego zalu za to ze masz 70%, dluzsza przerwe od forum za to ze nie potrafiles sie zachowac wiecej niz raz a ja wygarnalem szczerze co sadze o innym userze i jego poscie w temacie.

Jak naprade chcesz dobrze to w tym momencie ide ci na reke bo mnie to slodko traca i strzelam sobie ZPP zgodnie z regulaminem. Niech ktos inny potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, już któryś raz nacinam się na post gdzie moderator używa wulgaryzmów przykład:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2857609

i teraz pojawia się pytanie dlaczego cenzura nie działa w przypadku moderatorów ??

Bo ponieważ nie działa. Ot tak jakoś wyszło przy konfigurowaniu forum. I tak będzie. Masz coś przeciwko temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wygarnalem szczerze co sadze o innym userze i jego poscie w temacie.

Czyli jak od czasu do czasu, szczerze coś o kimś wygarnę to nie będzie %?

Jak naprade chcesz dobrze to w tym momencie ide ci na reke bo mnie to slodko traca i strzelam sobie ZPP zgodnie z regulaminem. Niech ktos inny potwierdzi.

On to serio zrobił? :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naprade chcesz dobrze to w tym momencie ide ci na reke bo mnie to slodko traca i strzelam sobie ZPP zgodnie z regulaminem. Niech ktos inny potwierdzi.

Potwierdzam. Sam mu zasadziłem, co by popamiętał ;>

No i Orgia, powiedz ładnie że już nie będziesz ;]

 

Czyli jak od czasu do czasu, szczerze coś o kimś wygarnę to nie będzie %?

Będzie, a nawet ZPP dostaniesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Sam mu zasadziłem, co by popamiętał ;>

No i Orgia, powiedz ładnie że już nie będziesz ;]

Juz nie bede komentowac betonowych postow tylko z miejsca je usuwac i dawac procenty zgodnie z regulaminem forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ponieważ nie działa. Ot tak jakoś wyszło przy konfigurowaniu forum. I tak będzie. Masz coś przeciwko temu?

Nie mam, bo pewno nawet mieć nie mogę... :rolleyes:

zapytać grzecznie, zwróć uwagę a Cię jeszcze zlinczują

po to ten topic chyba jest by pytać o takie sprawy, ciekawiło mnie to i tyle.

 

 

Wystarczy taka odpowiedz czy musze wnikac w watek Twojego zalu za to ze masz 70%, dluzsza przerwe od forum za to ze nie potrafiles sie zachowac wiecej niz raz a ja wygarnalem szczerze co sadze o innym userze i jego poscie w temacie.

Kolego drogi, "nie potrafiłem się zachować" jak to ładnie określiłeś więc podarowano mi %, dostałem bana na kilka miechów i ok, nie mam nic przeciwko temu (chociaż nie wiem czy ostrzeżenia za " Błąd ortograficzny w temacie "Nuda na forum PPC" wynikają z braku umiejętności zachowania się...), Ty ze względu na to, że jesteś moderatorem nie masz z powodu łamania regulaminu (który to chyba powinien dotyczyć wszystkich) żadnych konsekwencji, więc nie wiem po co piszesz tu o moich %, bo powinieneś chyba świecić przykładem.

 

A tak w ogóle to strasznie nerwowa atmosfera wśród moderacji panuje ;)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ty ze względu na to, że jesteś moderatorem nie masz z powodu łamania regulaminu (który to chyba powinien dotyczyć wszystkich) żadnych konsekwencji

Jeżeli zauważysz taki przypadek piszesz do Admina/Redaktora Naczelnego i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin mnie ładnie zbył kilka postów wyżej heheh, ale luz nie przeszkadza mi to, ja w to forum żadnego wkładu prócz postów nie mam, więc nie mi osądzać kto tu ma racje.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Powiem Ci że tu "rządzący" lubią sobie poużywać ironii [; Trzeba wiedzieć do kogo/z kim pisać na takie tematy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm,,, kontynuując z okazji świąt jeszcze zaostrzoną krucjatę tępienia nubków nieczytających regulaminu raportuję po kilka tematów dziennie,, tylko co kupić i podstawowe.. Pytanie takie - czy ktoś na to reaguje? imho niewiele zostało do zrobienia jak już jest raport,, std postnąć nieregulaminowy temat, popraw albo bedzie skasowany + walnąć 20%,, imho jak dl nubka i recydywki to i 49% od sztuki :P

to co się dzieje na forum to już zaczyna być śmieszne,, screen w załączniku - tak wygląda w tej chwili nawet nie całość pierwszej strony działu,, chyba czas z tym coś zrobić

post-359-1198712268_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy jest rozgarniety jak ma pewien problem ze sprzetem. Przynajmnie nie nazywa watkow w desen

"HELP!!!!1111" "Pomuszcie" "Co sie [ciach!]a dzieje".

Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu a po rzucie okiem widze ze forest kila zbila chcesz az za dobrze [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest Ja również nie widzę problemu z większością tych tematów, które zaznaczyłeś na obrazku i które raportowałeś ostatnio w "co kupić". Jeśli z nazwy tematu da się wywnioskować o co mniej-więcej w nim chodzi to jest gut. Nieregulaminowe są tylko nazwy w stylu "mam dylemat" "co wybrać" "pomóżcie" "co sie dzieje" itp.

 

Tak już przy okazji: Raportowałeś tematy o twoim zdaniem mało precyzyjnych nazwach, a treść wszystkich Twoich raportów które dostałem, to również jakże wiele mówiące: "kolejny nieregulaminowy temat" :P

 

Już to mówiłem, ale się powtórzę: IMO fora takie jak "co kupić" czy podstawowe to głównie fora dla newbiech gdzie mogą znaleźć pomoc w sprawach z którymi sami sobie nie radzą i to IM trzeba te fora podporządkowywać. Wiadomo, że nie powinniśmy ich rozleniwiać i pozwalać na wszystko, ale bycie upierdliwym i czepialskim w stosunku do takich userów i tak nie ma sensu.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jeden mi się przez sitko przecisnął na siłę ;) mnie to osobiście po prostu denerwuje że każdy nubek może sobie wpaść, olać regulamin i postować,, mało tego - taki nubek zakłada kolejne tematy w ten sam sposób,, patrząc do przodu a nie na stan obecny - takie niedoedukowane nubki pójdą dalej w forum stosować podobne praktyki,, kilka lat już tu zaglądamy i wydaje mi się że kiedyś było to jednak bardziej dopilnowane

 

czy da się precyzyjniej określić to że temat jest nieregulaminowy ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...